קורס צרפתית למתחילים
השפה היפה בעולם

קורס צרפתית למתחילים

צרפת - איזו עצמה חבויה בתוך מילה אחת. מילה המכילה בתוכה עולם שלם של יופי, תרבות, אוכל טוב, תשוקה והרבה הרבה רומנטיקה... אם גם אתם רוצים להיות חלק מכל היופי הזה, להרגיש שצרפת היא חלק מכם ואתם חלק ממנה, תתחילו מהבסיס – מהשפה. השפה הצרפתית תאפשר לכם להתאקלם בסביבה הצרפתית, בתרבותם של הצרפתים, בעולם העסקים הצרפתי ועוד...

מוסדות לימוד לקורס צרפתית למתחילים

ברליץ
סניפים: אשדוד, חיפה, באר שבע, ירושלים, תל אביב, רעננה, ראשון לציון, ראשון לציון, רמת גן, תל אביב
משך הלימודים: 48 שעות
תנאי קבלה: מעבר מבחן רמת צרפתית

קצת על השפה הצרפתית

כיום, השפה הצרפתית משמשת כשפת אם לכ- 110 מליון בני אדם ברחבי העולם, ועוד מספר מיליונים של אנשים המשתמשים בה כשפה שנייה. אלו שמחליטים ללמוד את השפה הצרפתית עושים זאת מסיבות רבות ומגוונות – בין אם זה למטרת טיול, עסקים, יחסים בין אישיים וכד’ ובין אם הם לומדים אותה אך ורק להעשרת הידע הכללי שלהם בשפה כזאת חשובה. אם לא ידעתם, אז חשוב שתדעו שישנם אזורים רבים בעולם שבהם השפה המדוברת היא צרפתית. אזורים כמו מערב אירופה, מרכז אפריקה, מערב אפריקה, צפון אפריקה, צפון אמריקה, האוקיינוס השקט ואף מספר אזורים מבודדים באסיה, כל אלו הם אזורים שבהם השפה הצרפתית משמשת כשפת התקשורת העיקרית. כך שאם ברצונכם ליצור קשרים ולהסתדר באחד או יותר מהאזורים האלו, כלי העזר העיקרי והחשוב ביותר בשבילכם יהיה ידיעת השפה הצרפתית.

בנוסף לזאת השפה הצרפתית משמשת כשפה רשמית או כשפה לעניינים אדמיניסטרטיביים בארגונים רבים כגון האיחוד האירופי, האו”ם, איגוד הדואר העולמי ועוד… בטוחני כי לאחר כל הדברים הללו כולכם מבינים כי בין אם אתם מתכננים טיול ובין אם אתם אנשי עסקים, תצטרכו לקחת בחשבון שאם תפגשו אדם צרפתי בכל מקום בעולם, יכולים להתרחש שני מאורעות: או שהוא לא מבין אנגלית, או שהוא לא יסכים לשוחח עמכם בשום שפה שהיא לא השפה הצרפתית. הצרפתיים קנאים מאוד לשפה שלהם, ולדעתי – יש להם סיבות רבות וטובות מאוד לכך.

אז לכל מטרה שהיא, ואפילו סתם בשביל ליצור רושם, צרפתית היא שפה ששווה ללמוד ולדעת אותה, מעבר לכל היופי החבוי בה – ידיעה של שפה חשובה זו, תהיה בסופו של דבר משתלמת עד מאוד.

לימודי צרפתית בכל רחבי הארץ

לימודי צרפתית מוצעים כיום במגוון רחב של בתי ספר ומכללות, ואף באמצעות מורים המציעים שיעורים פרטיים בכל רחבי הארץ. בנוסף, בהתאם לעידן המודרני בו אנו חיים, ניתן ללמוד את השפה הצרפתית, כמו כל שפה אחרת, באמצעות שיעורים מקוונים באינטרנט וסרטי וידאו.

בונוס נוסף שמכללות רבות מציעות הוא לימוד מקיף של התרבות הצרפתית בשילוב עם לימודי השפה, כך שברגע שתעמדו בחברת צרפתים תרגישו כחלק מהם ותחושת הזרות תפחת. ישנם שלושה מסלולי לימוד שונים בלימודי השפה הצרפתית – מסלולים מותאמים למתחילים, בינוניים ולמתקדמים. בקורס צרפתית המיועד למתחילים תרכשו מיומנויות בדיבור ובכתיבה, תצברו אוצר נרחב של מילים וביטויים, תלמדו את יסודות השפה הצרפתית, הדקדוק הצרפתי, פעלים, זמנים, נטיות שמות עצם ושמות תואר, תנועות רגילות ו”מאונפפות” וקישורי מילים כמו כן, אתם תרכשו יכולות דיבור וכתיבה ברמה בסיסית ותפתחו את היכולת שלכם בתקשורת כתובה ומדוברת עם ילידי צרפת ודוברי השפה בכלל.

ואםכל זה אינו מספיק – אין לכם ממה לחשוש, תתחילו בקורס צרפתית למתחילים ותתקדמו הלאה בקורסים לבינוניים ומתקדמים עד שכבר לא יוכלו להבחין האם אתם צרפתים מלידה אם לאו.

רגע לפני קורס צרפתית למתחילים

כפי שאמרנו, קורס צרפתית למתחילים הוא קורס אחד מבין שלושה קורסים שתצטרכו לעבור אם אתם רוצים להיות הטובים ביותר, אך אם ברצונכם לדעת את הצרפתית ברמה בסיסית בלבד הקורס למתחילים יספיק לכם. שלא תגידו שלא אמרנו – אם רק תתחילו ללמוד צרפתית השפה תשאב אתכם אליה ולא תוכלו להפסיק עד שתדעו אותה על בוריה!

לאחר הקורס תקבלו גם תעודה המעידה על סיום הקורס בהצלחה ברמה שבה למדתם. תעודת הגמר מונפקת מטעם המוסד הלימודי בו למדתם ואיננה תעודה ממשלתית. ברוב רובם של המכללות הקורס אורך 6 חודשים וכולל 8 שעות לימוד בכל שבוע. תוכלו למצוא את הקורס גם במסלולי ערב, כך שתוכלו לשלב את לימודי הצרפתית יחד עם העבודה או עם לימודי בוקר אחרים. בהצלחה

סרטון על קורס צרפתית למתחילים

מה לומדים בקורס צרפתית למתחילים?

  • אותיות ומספרים
  • גופים וזמנים
  • הגייה נכונה
  • ניבים וביטויים
  • שייכות
  • אוצר מילים
  • קריאה
  • כתיבה
  • שמות עצםקורס צרפתית למתחילים: שאלות ותשובות

 דורון דורון

כמה ימים בשבוע ובאילו שעות? (סניף ראשון).
יש לפנות למכללה ולקבל ייעוץ טלפוני מיועץ לימודים.

31 בדצמבר 2019
 ענבר ענבר

אחרי הקורס למתחילים צריך גם להמשיך לקורס הבא, המתקדם יותר? אני רוצה לדבר צרפתית באופן מושלם.
דיבור מושלם מושג רק לאחר קריאה, האזנה וניהול שיחה במשך חודשים. הקורס הראשון הוא קורס למתחילים המאפשר לנהל שיחה בסיסית שהיא חשובה וטובה.

4 במאי 2019
 אתי אתי

האם עושים מבחן מסוים להתקבל לקורס?
לא. זהו קורס למתחילים.

26 באוקטובר 2018
 קורסיסט קורסיסט

מה הדרך הטובה ביותר ללמוד צרפתית?
תרגול, תרגול ותרגול. אתם חייבים לחזור ולשנן את החומר שלמדתם בכיתה ולהשלים את כל שיעורי הבית כדי ללמוד צרפתית.

22 בדצמבר 2015
 רייטר רווית רייטר רווית

שלום רב. אני מעוניינת ללמוד צרפתית. למדתי בעבר, אך שכחתי לחלוטין את השפה.
הייתי מעוניינת בלימודי ערב בלבד. אשמח אם אוכל לקבל מידע למייל שלי. רק מקומות למידה בחיפה הינם רלוונטים מאחר ואני חיפאית.

את מוזמנת לפנות בטופס למוסדות הלימוד בצפון.

18 באוגוסט 2013
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות