קורס ערבית מדוברת
מרחבא

קורס ערבית מדוברת

ערבית היא שפה שמדוברת בישראל על ידי מעל מיליון וחצי תושבים ערבים ישראלים. בקורס ערבית מדוברת מתמקדים בנושאים מעשיים של דיבור בעברית, ומכינים אתכם לדיבור שוטף בשפה זו.

מוסדות לימוד לקורס ערבית מדוברת

ברליץ
סניפים: אשדוד, חיפה, באר שבע, ירושלים, תל אביב, רעננה, ראשון לציון, ראשון לציון, רמת גן, תל אביב
משך הלימודים: גמיש

השפה שהכי כדאי לדעת בישראל!

בישראל אפשר ללמוד קורס ערבית במכללה לשפות כמו דיאלוג או ברליץ, או ללמוד במסגרת רחבה יותר לתואר בשפה הערבית. בשביל להתקבל לקורס יש לעבור מבחן מיון לקביעת רמת הידע ברמות המתקדמות יותר מרמת המתחילים. הלימודים מתבצעים בהיקף 45, 90 או 180 שעות לימוד אקדמיות המתפרסות על פני 4 חודשים, 8 חודשים או שנה. בסיום הלימודים ועם עמידה בדירות הקורס התלמיד מקבל תעודה שסיימת מסלול ערבית מדוברת.

ערבית מדוברת למתחילים

לפני שמגיעים לשטף הדיבור תחילה יש ללמוד את הנושאים הבסיסיים יותר של הדיבור בשפה הערבית. נושאים אלו כוללים את ההבדלים בין ערבית ועברית, פיתוח מיומנויות דיבור, הבנת הנקרא והנשמע, תחביר ולשון בערבית, רכישת אוצר מילים וביטויים, רכישת יסודות המבנה הדקדוקי בערבית, ניהול שיחות בסיסיות בערבית, רכישת יכולת קריאה ברמה בסיסית

רמות ביניים ומתקדמים

בקורס המתקדם יותר לומדים להשתמש באוצר המילים ובמבנים דקדוקיים חדשים, לבטא בצורה יצירתית את המשפטים בשיחה, להכיר ניבים וביטויים בשפה הערבית, לדבר על נושאים מורכבים כמו פוליטיקה, לעבור על שגיאות אופייניות שעדיין מופיעות בדיבור, ולבסוף לעדן וללטש את השפה.


קורס ערבית מדוברת: שאלות ותשובות

 אורלי פרנקל זליג אורלי פרנקל זליג

מחפשת ללמוד ערבית או פורטוגזית בצפון.
נסי את ברליץ.

18 בינואר 2024
 אלעד אלעד

האם יש קורס און ליין?
לא, אין לנו קורס מקוון.

23 ביוני 2021
 קורסיסט קורסיסט

למה ללמוד לימודי ערבית?
לאחר שתוכלו לדבר ערבית תוכלו ליצור קשר עם דוברי ערבית ולהבינם טוב יותר. הערבית היא שפה עשירה המדוברת על ידי מיליוני אנשים ברחבי העולם, לא רק ערבים. בואו ללמוד קורס ערבית ברחבי הארץ: בתל אביב, חיפה, ירושלים ועוד.

21 בדצמבר 2015
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות