לימודי ספרדית
סי סניור

לימודי ספרדית

בתוך חצי שנה תוכל להתחיל לדבר ולהבין ספרדית. ספרדית זו השפה שהכי קל ללמוד, והיא השפה האידיאלית ללמידה לכל מי שמתכנן טיול בדרום אמריקה או מתכוון לעבוד במדינה דוברת ספרדית. יותר מ417 מיליון איש דוברי ספרדית ברחבי העולם. ברור למה כל כך הרבה ישראלים בוחרים ללמוד שפה זו.

מוסדות לימוד ללימודי ספרדית

המכון לידידות אמריקה
סניפים: רחובות, חיפה, כפר סבא, ירושלים, כרמיאל, תל אביב
משך הלימודים: 3 וחצי חודשים, 15 מפגשים, 3 שעות פעם בשבוע
ברליץ
סניפים: אשדוד, חיפה, באר שבע, ירושלים, תל אביב, רעננה, ראשון לציון, ראשון לציון, רמת גן, תל אביב
משך הלימודים: גמיש
המכון לידידות אמריקה
סניפים: רחובות, חיפה, ירושלים, כפר סבא, כרמיאל, תל אביב
משך הלימודים: 3 שבועות, 6 מפגשים, 2 מפגשים בשבוע, אורך כל מפגש 4 שעות

איך להתחיל ללמוד ספרדית

אפשר ללמוד ספרדית רק מצפייה בטלנובלות, אבלב כדי לשוחח ולהבין את השפה בצורה רצינית יש צורך לקחת קורס ספרדית. לימודי השפה הספרדית נחשבים מאוד קלים ביחס ללימודי שפות אחרים. קשה להסביר את התופעה אבל אמריקאים רבים דוברים ספרדית כשפה שנייה, ומגמה זו מתחזקת כל העת בארה"ב ובעולם.

ישראלים רבים שמטיילים באזורי ספרד או בדרום אמריקה נדרשים ללמוד את השפה הזו, שנחשבת יחסית פשוטה ללמידה. זוהי שפת הדיבור הרביעית בתפוצתה בעולם, אחרי מנדרינית, אנגלית והינדי. כשפת אם היא השנייה המדוברת ביותר בעולם. לספרדית יש אופי הגייה ייחודי, ובמהלך הקורס לומדים כיצד להגות מילים בסגנון ספרדי. בנוסף לומדים על התנועות בספרדית, דקדוק, פועל, זמני בינוני, הווה, עבר ופרפקט, נטיות שמות העצם ותארים, יחיד ורבים ועוד נושאים הכרחיים ללימוד השפה. השמות העיקריים של השפה הם español ו-castellano.

מחיר קורס ספרדית

קורס ספרדית עולה בין 3,000 ל-4,000 ש"ח, בהתאם לשעות הלימוד של הקורס. אפשר למצוא גם מסגרות זולות יותר, ואף ללמוד ספרדית בחינם מאתרי אינטרנט שונים.

בחירת מסלול לימוד ספרדית

לפני שמתחילים את קורס הספרדית חשוב להתאים את הקורס לצרכיכם. יש מספר מסלולים שמוצאים למי שרוצה להתחיל ללמוד, והעיקריים ביניהם מופיעים כאן:

ספרדית בסיסית למתחילים

בקורס הבסיסי תתחילו ללמוד את השפה בצורה הבסיסית ביותר – החל מפיתוח אוצר מילים בסיסי, הבנת כללי הדקדוק והתחביר והתחלה של דיבור. קורסים אלו אפשר ללמוד במכון לידידות אמריקה, בבולרו ובעוד מוסדות והוא אורך כשלושה חודשים. קורסים כאלו נפתחים כל הזמן ולכן אם אתם חושבים מתי כדאי להרשם כדאי פשוט לפנות לכמה שיותר מכללות ללימוד ספרדית המופיעים בעמוד זה.

ספרדית מזורז למוצ'ילרים ולמטיילים

ישנם מטיילים שפשוט רוצים הבנה בסיסית של השפה שתאפשר להם לטייל ולתקשר עם דוברי ספרדית בקלות. בקורס המוצ'ילרים לספרדית תלמדו בצורה מזורזת לאורך שלושה שבועות מרוכזים את רזי השפה. קורס כזה זמין במכון לידידות אמריקה ובעוד מכללות והבוגרים של הקורס מופתעים מהרמה הגבוהה שהם מגיעים אליה לאורך הקורס. הקורס מתמקד בתכנים שקשורים לטיול כגון לינה, אוכל, כסף, כיוונים וכ"ו. אלו הם קורסים מאוד ממוקדים שמועברים לאנשים שמתכננים טרקים בדרום אמריקה. ישנם גם קורסים לאחר טיול שמיועדים לכל מי שחזר מדרום אמריקה ויש לו ידע בסיסי בספרדית. הקורס נועד לשמור על הידע שנרכש בספרדית, והוא נעשה באווירה טובה, ובו אפשר לפגוש שוב אנשים מהטיול.

ספרדית אונליין באינטרנט

למי שמעדיף ללמוד דרך האינטרנט, כיום מועברים קורסי אונליין שמאפשר לתרגל ספרדית בעזרת מורה או תוכנה מתאימים. הקורס כולל גם פגישות צ'ט בו מתרגלים מיומנויות שיחה והמורה שם לב לקשיים מיוחדים של התלמיד. קורס כזה מועבר במכון סרוונטס בתל אביב. אפשר גם להשתמש בשיעורי האונליין המצויים בעמוד זה בחינם.

ספרדית למתקדמים

כדי להתקבל לקורס ספרדית למתקדמים יש צורך במבחן רמה שיקבע אם אכן אתם מתאימים לרמת הקורס. לאורך הקורס תתמקדו בפיתוח שפה שוטפת ובלימוד מתקדם של מבנים תחביריים שונים. קורס זה מתאים למי שעבר את הקורס למתחילים או שיש לו נסיון ואוצר מילים של לפחות 300 מילים בספרדית.

ספרדית מדוברת

קורס זה מעניק מיומנויות שיחה בסיסיות בספרדית, וגם כאן ישנם קורסים למתחילים ומתקדמים. היתרון של קורס שיחה הוא שהמיקוד הוא דיבור ולא מבזבזים זמן על קריאה. הקורס מתאים למשל לאנשים שצריכים לדבר בעסקים עם אנשים דוברי ספרדית. במסגרת לימודים אלו נכלל גם קורס ספרדית עסקית. קורס זה מכוון לחטיבה העסקית, ובאופן ספציפי אנשים שעושים עסקים בספרד או במדינות דוברות ספרדית.

קורסים נוספים

 • קורס פורטוגזית
 • קורסי הכנה למבחן בגרות בספרדית
 • קורסי הכשרה וסמינרים למורים לספרדית – קורסי הכנה למבחני DELE – ( המעניקים דיפלומה להוראת הספרדית כשפה זרה)

סרטון על לימודי ספרדית

מה לומדים בלימודי ספרדית?

 • אוצר מלים בספרדית
 • ספרדית למתחילים
 • דקדוק בספרדית
 • בניית משפטים
 • שאלות בספרדית
 • התמצאות
 • ספרדית עסקית
 • ספרדית בחיי היום יום
 • ניבים בספרדית
 • פעלים בספרדית

לימודי ספרדית אונליין

video

בוא ללמוד עכשיו לימודי ספרדית אונליין. עם סרטוני הדרכה איכותיים ומקצועיים החל מרמת מתחילים ועד למתקדמים בתוספת תרגילים מעשיים להתחלה מיידית.

התחל ללמוד
עדיין מתלבט?
תן ליועצי הלימודים שלנו לחזור אליך

קבל מידע על לימודי ספרדית

למידע על לימודי ספרדית
1
מלא את הפרטים ונציג לימודים יחזור אליך עם מידע על לימודי ספרדית, חינם וללא התחייבות!
2
בחר מוסדות לימוד
3

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

לימודי ספרדית: שאלות ותשובות

 ליאת שרף ליאת שרף

מבקשת פרטים נוספים לגבי ספרדית מדוברת.
את יכולה לפנות לבית הספר של ספרדית בסנטר לקבלת מידע.

22 ביוני 2023
 מאיה מאיה

אשמח לשמוע על סוגי קורסים בספרדית ומחירים בראשון לציון.
נסי את ברליץ.

6 באפריל 2023
 סיגל רותם סיגל רותם

אני מחפשת ספר דקדוק ללימוד ספרדית.
https://youtu.be/D5I3FhdkPwc

21 ביוני 2020
 אריאלה אריאלה

אני רוצה ללמוד ספרדית מתחילים. מאוד אוהבת שירים. באיזה מבתי הספר משתמשים גם בשירים כדי ללמד את השפה?
כמעט בכל בית ספר. זו טכניקה נפוצה. את יכולה לפנות דרך האתר ליועצי הלימודים ולשאול אותם ישירות על תכני הקורס.

24 באוקטובר 2019
 מירב מירב

היי האם יש מסלול ללימודי ספרדית באמצעות לימודים אקדמאים? אני הולכת לעשות חילופי סטודנטים במדריד וחשוב שיהיה לי רקע מתאים ומבוסס היטב.
את יכולה להירשם לקורס ספרדית בברליץ.

14 בספטמבר 2018
 מאיר מאיר

אני רוצה ללמוד ספרדית דיבור וקריאה וכתיבה ברמה בסיסית תוך 3 חודשים. יש מצב כזה?
כן. יש קורסים בסיסיים שמלמדים בדיוק את זה.

9 באפריל 2018
 קיאן קיאן

שלום, אני רוצה ללמוד ספרדית. לדבר ספרדית טוב כמו שפת אם. האם זו שפה קשה? כמה זמן יהיה הקורס ומה העלות שלו?
שלום קיאן, לימודי ספרדית נחשבים קלים יחסית. כדי להגיע לרמת שפת אם יש צורך בלמידה עמוקה, ממושכת, עם תרגול רב. הקורס נמשך בדרך כלל מספר חודשים, תלוי ברמה שלך. את העלויות יש לבדוק ישירות מול המכללות המפרסמות באתר.

22 במאי 2016
 דיאנה דיאנה

היי, אני מעוניינת ללמוד ספרדית וראיתי באינטרנט שיש מכון סרוונטס בת"א, יש סיבה מדוע הוא לא מופיע ברשימה פה? יש המלצות על מכון מסוים על פני אחר?
ייתכן כי המכון לא מעוניין לפרסם באתר. יש מקומות אחרים וטובים, כפי שאפשר לראות בעמוד הזה.

24 בינואר 2016
 קורסיסט קורסיסט

איפה לומדים קורס ספרדית?
אפשר ללמוד את הקורס בטיול עצמו. אם אתם נוסעים לארץ דוברת ספרדית כגון ספרד, אקוודור, ארגנטינה, בוליביה, גואטמלה, מקסיקו, פרו, קובה או קוסטה ריקה, תוכלו לברר על מסלולי לימודים דרך קמפוס לימודים. בארץ אפשר למצוא מכללות המלמדות בתל אביב, ירושלים, חיפה, נתניה ועוד ערים שונות.

מטרות הקורס
מטרות קורס ספרדית הן: רכישת אוצר מילים וביטויים בספרדית, רכישת יסודות המבנה הדקדוקי ומבנה המשפט, פיתוח היכולת לנהל שיחות בסיסיות בספרדית, רכישת יכולת קריאת ספרדית ברמה בסיסית.

תכני קורס ספרדית
במהלך קורס ספרדית תחילה לומדים אוצר מלים בסיסי של כ100 מילים. לאחר מכן מתחילים לבנות משפטים, לומדים כללי דקדוק, ומתקדמים הלאה עד ללמידת זמנים והטיות. במהלך הקורס מתרגלים אימון בסיסי בספרדית, לומדים לקרוא לכתוב ולדבר ספרדית.

משך זמן לימודי ספרדית
הקורס הבסיסי ללימודי ספרדית אורך בין שלושה לארבעה חודשים. קורס זה מסמיך אתכם ברמה בסיסית מאוד בספרדית, לאחריה תוכלו או להמשיך להתקדם בעצמכם או לקחת קורס ספרדית מתקדם.

שכר מתרגם ספרדית
שכר של מתרגם ספרדית עומד על כ-7,000 ש"ח.

21 בדצמבר 2015
 שרה שרה

היי, רוצה ללמוד ספרדית עד רמה B2 כי אני רוצה ללמוד רפואה בספרד ויש לי בסיס בשפה. אני קוראת ספרדית ויש לי אוצר מילים אך לא מבינה את הכל… ולא יודעת מאיפה להתחיל ומהו משך הקורס.
שלום שרה, כדי לשלוט בשפה יש ללמוד את כללי הדקדוק והתחביר, להתמצא בכתיבה ובקריאה וכמובן – בשיחה. תהליך זה אורך מספר שבועות או חודשים בהתאם לרמה שלך ובהתאם לאינטנסיביות של הלימודים. אנחנו ממליצים למלא טופס באתר ולפנות לאחת המכללות כדי לקבל מידע נוסף על קורס שיתאים לך.

17 באוגוסט 2015
 בר ימין בר ימין

היי, חזרתי מדרום אמריקה, אני מאוד אוהבת את השפה.. ומאוד נקלטה לי. אני מתחברת לשפה, לתרבות ושומעת הרבה מוזיקה לטינית. אני מתחילה ללמוד באוקטובר באוניברסיטה במסלול לימודים לא קל. השאלה שלי- איזה קורס כדאי לי לקחת כדי להעשיר אוצר מילים, ללמד קצת יותר לקרוא ולכתוב ולהבין כמובן… אבל שלא יהיה קורס "כבד" מידי משהו קליל, חוויותי, מעניין ולא ארוך ומייגע… כמו כן שיהיה גמיש מבחינת שעות שבועיות וכו'..
היי בר, בברליץ תוכלי למצוא קורסים גמישים ומהנים, כמו שאת מחפשת. buena suerte! (בהצלחה)

29 ביולי 2012
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות

קבל מידע על לימודי ספרדית
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר