לימודי סינית
ני האו

לימודי סינית

יותר ויותר ישראלים מבינים שהקורס המעשי ביותר ללמוד כיום הוא סינית. כל מי שהזמין באיביי מוצר כלשהו יודע שכמות העסקאות שישראל מבצעת עם סין רק הולכת ותופחת בשנים האחרונות. יחד עם העלייה בשיתופי הפעולה עם סין, כך עולה גם הביקוש למתווכים ומתורגמנים, ששולטים בשפה העברית והסינית.

מוסדות לימוד ללימודי סינית

המכון לידידות סין
סניפים: חיפה, תל אביב
משך הלימודים: 70 שעות, 15 מפגשים שבועיים
ברליץ
סניפים: אשדוד, חיפה, באר שבע, ירושלים, תל אביב, רעננה, ראשון לציון, ראשון לציון, רמת גן, תל אביב
משך הלימודים: לימודים בברליץ מתקיימים במשך כל השנה, ברמות ובשעות שונות. בצורה זו יכול התלמיד להרכיב לעצמו את מערכת…
המכון לידידות סין
סניפים: חיפה, תל אביב
משך הלימודים: 24 שעות
המכון לידידות סין
סניפים: חיפה, תל אביב
משך הלימודים: 24 שעות אקדמיות

למה ללמוד קורס סינית?

הסינים משתלטים על העולם מכל הבחינות, והפוטנציאל אצל הענק הסיני אפילו לא קרוב להתממשות. אם אתם אנשי עסקים שרוצים לעשות עסקים עם המזרח, אתם חייבים ללמוד שפה שמדברים בה מעל מיליארד אנשים. הסינים יופתעו מאוד אם תתקשרו איתם בשפת האם ואין ספק שזה יסייע לכם בעסקים, בסין בפרט , ובמזרח הרחוק בכלל.

בימינו סין הופכת במהרה להיות מעצמה כלכלית אדירה, עימה כדאי לקיים קשרים עסקיים. אלפי ישראלים נמצאים בקשרים עסקיים עם סין, ולכן ידיעת השפה מאפשרת למצוא עבודה בקלות. יש דרישה אדירה לאנשים ישראלים שיודעים לדבר סינית. בקורס  סינית לומדים מיומנויות דיבור, קריאה וכתיבה בסינית, על פי שיטת לימוד מוכחת ושטתית. לאחר הקורס תוכלו להבין ולדבר בסינית בסיסית, ואם תמשיכו ללימודים מתקדמים תוכלו להגיע לרמה של דיבור שוטף בסינית. בקורס תפתחו אוצר מילים, משפטי מפתח והבנה של כללי דקדוק בסינית.

ללמוד שפה של מיליארד סינים

המנדרינית התקנית מבוססת על הניב הבייג'ינגי של מנדרינית, שהיא בתורה קבוצת ניבים סיניים המדוברים ברחבי צפון סין ודרום מערבה.  הגרסה שבשימוש בסין מכונה פּוּ-טוֹנג-חְװָה, שפירושו "השפה הכללית", ואילו זו שבטאיוואן מכונה גְווֹ-יוּ', שפירושו "השפה הלאומית". במקומות אחרים, כמו סינגפור ומלזיה מכונה השפה חְװָה-יוּ', שמשמעו "השפה הסינית". קנטונזית מדוברת בעיקר במחוז גואנגדונג ובהונג קונג. בסין היא מדוברת על ידי 52 מיליון אזרחים שהם 4.5% מאזרחי סין. זוהי גם השפה המדוברת ביותר בקרב מרבית קהילות מהגרים סינים ברחבי העולם.

מה לומדים בלימודי סינית?

  • מילים בסיסיות בסינית
  • ניבים וביטויים בסינית
  • פעלים בסינית
  • שמות גוף בסינית
  • דקדוק ותחביר
  • זמנים
  • טונים בסינית
  • הכרת האותיות והכתב
  • תקשורת יומיומית

לימודי סינית אונליין

video

בוא ללמוד עכשיו לימודי סינית אונליין. עם סרטוני הדרכה איכותיים ומקצועיים החל מרמת מתחילים ועד למתקדמים בתוספת תרגילים מעשיים להתחלה מיידית.

התחל ללמוד

לימודי סינית: שאלות ותשובות

 דינה היימן דינה היימן

האם דיאלוג כפוף למל"ג? האם אפשר לקבל גמול השתלמות מוכר לאופק חדש על סמך לימודים בדיאלוג?
שאלה טובה. כדי לקבל הכרה כזו יש לפנות לדיאלוג ולשאול אותם.

7 באוגוסט 2018
 קורסיסט קורסיסט

כמה עולה קורס סינית?
קורס סינית למתחילים עולה בסביבות 2,500 ש"ח. קורס למתקדמים עולה מחיר דומה.

האם כדאי להשקיע וללמוד סינית?
למרות שסינית היא שפה שמאוד קשה ללמוד אותה לעומק, מיליונים ברחבי העולם בוחרים ללמוד אותה כשפה שנייה, בין היתר משום שהיא מאוד שימושית בעסקים עם מדינות אסייתיות.

מהן אפשרויות הקריירה של מתורגמן סינית וסינולוג?
כיום אומרים שמקצוע הלימוד הכי פרקטי איננו לימוד מחשבים, אלא דווקא לימודי סינית. זאת משום שבעתיד כנראה שסין תתפוס מקום חשוב בשוק העולמי ויהיה צורך לעבוד איתם בצורה שוטפת. כבר כיום יש דרישה רבה למתורגמנים ומתרגמי סינית. מי שסיים יכול גם לעבוד בעריכה לשונית סינית.

כמה זמן נמשך קורס סינית?
קורס סינית נמשך תקופות שונות, תלוי לאיזה רמה רוצים להגיע. קורס בסיסי יכול לקחת חצי שנה, אולם אם רוצים לשלוט בשפה הסינית על בוריה זה יכול לקחת שנתיים ואף שלוש.

21 בדצמבר 2015
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות