קורס יפנית
ללמוד את השפה המדוברת בידי 130 מיליון אנשים ביפן

קורס יפנית

כדאי ללמוד יפנית בעיקר אם אתם מתכוונים להתגוור ביפן או לעשות עסקים עם יפנים. היפנים מעריכים מאוד את מי שמדבר בשפתם.

מוסדות לימוד לקורס יפנית

המכון לאסיה
סניפים: אונליין, תל אביב
משך הלימודים: 15 מפגשים חד-שבועיים של שעתיים וחצי
ברליץ
סניפים: אשדוד, חיפה, באר שבע, ירושלים, תל אביב, רעננה, ראשון לציון, ראשון לציון, רמת גן, תל אביב
משך הלימודים: חצי שנה

מידע כללי על קורס יפנית

השפה היפנית נחשבת שפה מאוד קשה ללימוד עצמי ולכן יש קורסים מקצועעים ללימוד יפנית. היפנים שמים דגש רב על תחושות פנימיות וכו' ולכן הם מאוד יעריכו אתכם אם תשוחחו איתם ביפנית. כדי להסתדר ביפן בצורה טובה חייבים לדעת את יסודות השפה מכיוון שיפנים רבים אינם משוחחים אנגלית או שפות אחרות והדבר מהווה יתרון עבורכם.

במהלך קורס יפנית לומדים אודות הברכות והנימוסים הרבים של העם היפני, כמו כן אודות מנהגי ההכרות השונים. היפנית היא שפה מאוד פשוטה, בניגוד לדעה הרווחת, ולכן מהר מאוד התלמידים לומדים אודות ביטויי קבלת פנים,  קבלת הזמנה או סירוב לה. לאחר מספר חודשים בקורס יפנית ניתן לקיים שיחה בטלפון, מכירים את שעות, ימים, חודשים, מספרים, מקום ומיקום, כיוונים והוראות הגעה, מאכלים וכל הדרוש כדי לנהל שיחה ברמה טובה ביפנית. המטרות של קורס יפנית הינן להעניק יכולות דיבור, כתיבה וקריאה ביפנית לתלמידים בכל הרמות.

אם אתה רוצה ללמוד יפנית אונליין, הגעת למקום הנכון. באתר זה תמצא קורס אונליין חינם ללימודי יפנית, כולל לימוד הא"ב היפני, הירגאנא, קאטאקאנא, קאנג'י, דקדוק יפני, מבנה משפט, בניית משפטים שימושיים ביפנית, ועוד. באתר זה תמצאו קורס יפנית למתחילים, וקורס זה יתן לכם רקע בסיסי שיעזור לכם בהמשך קורס יפנית שתקחו. כך תגידו לשיעור מוכנים ועם יתרון על התלמידים האחרים. לימוד יפנית באינטרנט הוא עם היתרון המרכזי שאתה בוחר את קצב הלימוד.

אותיות ביפנית

השיעור הראשון אותו תלמד ידבר על אותיות ביפנית. שיעור זה יסקור את כל האותיות בשפה היפנית, ויסביר כיצד יש להגות אותן. השפה היפנית היא פשוטה יחסית, אבל בגלל שהיא כה שונה מעברית דוברי עברית מתקשים ללמוד אותה. השיעורים שתקראו באתר זה יכינו אתכם לקורס יפנית וילמדו אתכם את הבסיס של השפה היפנית. שיטה זו היא היעילה ביותר ללמוד יפנית. ההבדל בין יפנית לעברית גם מכוסה בקורס יפנית.

משך זמן לימודי יפנית

לימודי יפנית בסיסיים אורכים כחצי שנה. לימודים מתקדמים הכוללים דיבור שוטף וקריאה וכתיבה ברמה גבוהה יכולים להתמשך יותר משנה. הדרך הטובה ביותר ללמוד יפנית היא כמובן לעבור ליפן לכמה חודשים ולהיות שקוע בשפה. אופציה אחרת היא למידה בקורס בסיסי. בקורס מתחילים אתכם מהבסיס של הא"ב ולאט לאט בונים יסודות ידע ביפנית.

סרטון על קורס יפנית

מה לומדים בקורס יפנית?

  • ניבים וביטויים ביפנית
  • יפנית למתחילים
  • מילים בסיסיות ביפנית
  • תחביר יפני
  • אותיות הא"ב ביפנית
  • דקדוק ביפנית
  • שמות עצם נפוצים ביפנית
  • בניית משפטים ביפנית
  • שיחה יומיומית ביפנית

קורס יפנית אונליין

video

בוא ללמוד עכשיו קורס יפנית אונליין. עם סרטוני הדרכה איכותיים ומקצועיים החל מרמת מתחילים ועד למתקדמים בתוספת תרגילים מעשיים להתחלה מיידית.

התחל ללמוד
עדיין מתלבט?
תן ליועצי הלימודים שלנו לחזור אליך

קבל מידע על קורס יפנית

למידע על קורס יפנית
1
מלא את הפרטים ונציג לימודים יחזור אליך עם מידע על קורס יפנית, חינם וללא התחייבות!
2
בחר מוסדות לימוד
3

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קורס יפנית: שאלות ותשובות

 קורסיסט קורסיסט

האם אפשר ללמוד אונליין יפנית?
בסדרת הסרטונים הבאים תוכלו ללמוד את הבסיס בעצמכם בקורס בסיסי למתחילים. מדובר על 26 שיעורים שמותאמים לאנשים שלא יודעים כלום על השפה היפנית. הקורס כולל שיחות בין איש עסקים המבקר ביפן. בחלקו השמאלי של עמוד זה תוכלו למצוא עוד שיעורים ביפנית.

איפה לעבוד לאחר רכישת השפה?
לאחר קורס יפנית יש מגוון עבודות שאפשר למצוא. מתרגם יפנית לעברית או יפנית לאנגלית יכול להרוויח בין 15000 ל20000 שח, בתנאי שהוא משיג עבודות בצורה קבועה. אפשר לעבור ליפן לכמה חודשים וללמד אנגלית, או לעבוד במגוון עבודות מכירה ביפן. קורס יפנית מתאים לכל מי שאוהב את תרבות יפן ורוצה ללמוד עוד על המזרח ולרכוש את מיומנות השפה היפנית.

מחיר קורס יפנית
קורס יפנית המתקיים ביפן יכול לעלות מעל 10000 שח, אולם בארץ אפשר למצוא קורס בכ8000 שח עבור מתחילים.

22 בדצמבר 2015
 לינוי לינוי

ומה רמתו של מישהו שיודע לקרוא אך לא מבין מה הוא קורא והאם כדאי ללכת לקורס כזה אם ברצוני לדעת לדבר שוטף ואף לגור ביפן?
את יודעת לקרוא אבל לא מבינה? אז מה הטעם לקרוא דברים שאתה לא מבין?

11 ביולי 2013
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות

קבל מידע על קורס יפנית
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר