קורס גרמנית
תגידו דנקה

קורס גרמנית

מתכנן נסיעה לברלין? זקוק למעט גרמנית לצרכי עסקים? רוצה לקרוא שירה בגרמנית? גרמנית איננה שפה פשוטה כלל, אולם בתור השפה המרכזית בגרמניה, אוסטריה ושוויץ, יש בהחלט סיבות רבות ללמוד אותה. אם אתם חובבי שירה גרמנית, או שאתם מעוניינים להעשיר את השפה שלכם באחת השפות המרכזיות באירופה, אתם זקוקים ללימוד קורס גרמנית. קורס גרמנית ילמד אתכם גרמנית מתחילתה ועד סופה, כך שבסוף הקורס כבר תוכלו להשתמש במילים שרכשתם כדי לפתח את השפה. תוכלו להשתמש בגרמנית בטיולים, בפגישות עסקים או באקדמיה.

מוסדות לימוד לקורס גרמנית

ברליץ
סניפים: אשדוד, חיפה, באר שבע, ירושלים, תל אביב, רעננה, ראשון לציון, ראשון לציון, רמת גן, תל אביב
משך הלימודים: חצי שנה

גרמנית על קצה המזל

הכלכלה הגרמנית צמחה מאוד בשנים האחרונות ומשכה משקיעים רבים אל מזרח גרמניה. נכסים רבים חיכו למשקיעים הזרים וחברות ענק הסתערו על השוק. גם המשקיעים הקטנים לא נותרו מאחור ואלו שידעו גרמנית קנו נכסים במחירי מציאה. ההזדמנות הבאה אולי בדרך אלינו, וכדי לחטוף אותה חייבים קורס גרמנית מקצועי.

קורס גרמנית ישרת בצורה הטובה ביותר את אנשי העסקים שרוצים לשוחח בצורה נוח עם חבריהם מאירופה. ניתן להתחיל ללמוד גרמנית מספרונים בבית או באינטרנט מול המחשב. אם חשוב לכם באמת לדעת גרמנית בצורה יסודית ולשלוט בשפה – בקריאה בשמיעה ובכתיבה, אתם צריכים לקחת קורס גרמנית. הקורס לא קצר בכלל אבל במהלכו תלמדו את השפה הגרמנית על בוריה ותתרגלו שיעורים מעשיים כדי להיות בטוחים לגמרי שאתם מבינים הכל. תוכלו גם לקחת קורס גרמני בחו"ל הכולל טיול וסיורים וכך להקל על תהליך הלמידה. אחרי הכל, הגרמנית היא השפה השנייה הכי מדוברת באינטרנט (אחרי אנגלית) ולכן כדאי בהחלט להשקיע בלימודי גרמנית כדי להעשיר את השפה, הידע הכללי והתרבותי.

למה ללמוד גרמנית?

גרמנית היא אחת השפות הנפוצות בעולם, ועם מעל 100 מיליון איש שבפיהם היא שפת אם, גרמנית היא השפה המדוברת ביותר באיחוד האירופי. גרמנית היא השפה השלישית בפופולריות שלה כשפה זרה שנלמדת ברחבי העולם, והשנייה בפופולריות שלה כשפה זרה באירופה, ארצות הברית ומזרח אסיה. עם נתונים כאלו אין פלא שהביקוש ללימודי גרמנית הולך ועולה בהתמדה ברחבי העולם בכלל, ובישראל בפרט.

מטרות קורס גרמנית

לקורס גרמנית יש 2 מטרות עיקריות: פיתוח מיומנויות הדיבור ושיפור יכולות הדיבור עם דגש על ניהול שיחה שוטף, ופיתוח מיומנויות בהבנת הנקרא והשמיעה. בחלק זה הלימודים מתמקדים על קריאה עצמית והאזנה לקלטות שמע או וידאו.

מחיר קורס גרמנית

לימודי גרמנית עולים בממוצע כ-5,500 ש"ח. אם תרצו תוכלו ללמוד גרמנית עם סיור חווייתי בחו"ל שיעלה לכם עשרות אלפי שקלים אבל תהנו ממנו בכל רגע.

מה לומדים בקורס גרמנית?

 • יסודות הגרמנית
 • פעלים בגרמנית
 • אוצר מלים בסיסי בגרמנית
 • תחביר בגרמנית
 • דקדוק בגרמנית
 • שאלות בגרמנית
 • התרבות הגרמנית
 • ביטוי א"ב גרמני
 • אינטונציה בגרמנית
 • ניהול שיחה בגרמנית
 • קריאה בגרמנית
 • כתיבה בגרמנית
 • שירים בגרמנית
 • תרגול מחוץ לכיתה

קורס גרמנית אונליין

video

בוא ללמוד עכשיו קורס גרמנית אונליין. עם סרטוני הדרכה איכותיים ומקצועיים החל מרמת מתחילים ועד למתקדמים בתוספת תרגילים מעשיים להתחלה מיידית.

התחל ללמוד

קורס גרמנית: שאלות ותשובות

 אפרים נגראה אפרים נגראה

היי, אשמח לקבל פרטים על קורס בשפה הגרמנית בסיסית או בינונית, ראיתי שיש בכמה רמות, מחיר כ-5500 שקלים וכמה זמן בד"כ הקורס לוקח? אני כבד שמיעה, האם יש קורס ב 1 מול 1 או רק קבוצתי?
שלום אפרים. אין הרבה מכללות ללימוד גרמנית בישראל ולכן אין לנו תשובות ספציפיות לגבי מחיר ומשך הלימודים. אנחנו ממליצים שתפנה באמצעות הטפסים באתר אל ברליץ, ייתכן והם יכולים ללמד אותך בצורה נגישה. בנוסף, אנחנו ממליצים גם על לימוד עצמאי באמצעות אפליקציית Dualingo.

29 במאי 2022
 אורי אורי

האם זה אפשרי ללמוד בברליץ את הרמות B2-C1?
הלימודים לא נערכים לפי הרמות הללו, אלא לכל אחד על פי קצב התקדמותו.

25 בנובמבר 2020
 יאסמין פדול יאסמין פדול

מתי מתחיל הקורס? כמה זמן לומדים?
יש לפנות למכללת ברליץ כדי לקבל את כל המידע. בשלב זה אין מכללות פתוחות.

4 ביוני 2020
 לינא יזבכ לינא יזבכ

איך מגיעים אליכם? אני גרה בנצרת ומעוניינת בקורס מזורז בגרמנית וקצר אני טסה לגרמניה ב1/11/18.
אנחנו יכולים להמליץ לך ללמוד בברליץ.

22 באוגוסט 2018
 ירדן ירדן

היי, אני מתכננת ללמוד וטרינריה בגרמניה, ואני צריכה לשם כך לדעת גרמנית ולא רק ברמת שיחה, אלא גרמנית אקדמית. (חשוב לציין שאין לי כרגע שום ידע בשפה הזו).
אשמח לדעת היכן הכי מומלץ ללמוד גרמנית לצורך המטרה הזו.

כדאי ללמוד במקום כמו ברליץ. אין הרבה אפשרויות ללימוד השפה הגרמנית בישראל.

28 בנובמבר 2017
 אסף אסף

היי, הייתי מעוניין לקבל עוד פרטים על קורס בשפה הגרמנית. המטרה היא לשם לימודי רפואה בגרמניה. אשמח לדעת אם ישנו קורס כזה, עד כמה הוא מעמיק, כמה זמן נמשך ומה העלות שלו. אסף.
באופן כללי – אנחנו ממליצים על לימודי שפה זרה בברליץ. ניתן לפנות אליהם ישירות מעמוד זה כדי לקבל מידע נוסף. לא תמיד יש קורסים בשפות ולעיתים מסלולים כמו אלו שאתה מחפש נתפרים באופן אישי לפי דרישות התלמיד.

4 בספטמבר 2017
 ענבר ענבר

יש לימוד גרמנית לילדים לפני רילוקיישן?
נסי את ברליץ.

21 באוגוסט 2017
 שמיע רון שמיע רון

האם אפשר ללמוד גרמנית למשך חודש אחד?
לרוב קורסי השפות הם כמספר חודשים, אך ניתן למצוא מוסדות אשר מציעים מסלולים מקוצרים יותר.

6 ביולי 2017
 אלמוג אלמוג

היי. בעוד כחודשיים אני טסה לגרמניה. אני דוברת את השפה הגרמנית באופן יחסית בסיסי, מסוגלת לנהל שיחה ומחשיבה את עצמי כמתקדמת בשפה. רציתי קורס קצר כדי לחזק את השפה אצלי ואת השיחות שלי בשפה. חשוב לי שהקורס יהיה במחיר נמוך ככל האפשר אם קיים.
נסי את מכון גתה, שגרירות גרמניה או ברליץ.

8 ביוני 2016
 עובידה עוודי עובידה עוודי

שלום, אני רוצה ללמוד שפה גרמנית שקשורה לרפואת שיניים וכמובן בכדי לדבר גרמנית בנסיעות לשם. האם אפשר לקבל הצעות למכללות ללימוד השפה? תודה.
ניתן ללמוד את השפה הגרמנית בברליץ. יש למלא את הטופס באתר לקבלת מידע נוסף.

16 באוגוסט 2015
 מירי קרימולובסקי מירי קרימולובסקי

מעונינת בקורס ללימוד גרמנית שנחשב לגמול השתלמות כלומר עם אישור של משרד החינוך.
ככל הידוע לנו אין קורס כזה.

29 במאי 2013
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות