שיעור: לימוד אנגלית לכיתה ג'

שיעור: לימוד אנגלית לכיתה ג'

מעוניינים לחזק את האנגלית של ילדכם, מעבר ללימודים בבית הספר? ניתן לרשום כיום את הילד לקורס אנגלית לכיתה ג', בו הוא יעבוד עם חברי כיתה נוספים לשיפור מיומנות הדיבור, הכתיבה והקריאה באנגלית. זו ההזדמנות שלכם להעניק לילד סיכוי טוב יותר לעתיד.

איפה ללמוד אנגלית בכיתה ג'?

אם אתם רוצים להכניס את הילד למסגרת לימודים מעולה, ולתת לו לדבר אנגלית עם ילדים אחרים בשכבת הגיל שלו, רצוי לפנות לבית הספר לשפות ברליץ ולברר על קורסי אנגלית לגיל 8.

משחקים

  • משחק הצבעים – משחקים במשחק זיכרון בו מראים לילד צבע ואת השם שלו (blue, red, green, yellow…) לאחר כמה נסיונות הילד צריך לזכור מה אומר כל שם של צבע.
  • משחק המספרים 0-100 – משחק זה יכול לשלב חשבון ואנגלית. נותנים לילד תרגילים פשוטים בחשבון, אבל באנגלית. ככה לאט לאט הוא לומד את שמות המספרים.
  • קריאת השעון – למשחק הזה צריך להרכיב שעון מנייר וממחוגים, ואז לכוון את השעה למקום מסויים ולשאול את הילד מה השעה באנגלית. הילד צריך לענות באגנלית: "It's 15 to three".
  • רגשות – משחק בו בכל יום מלמדים את הילד מילה חדשה שמציינת רגש, ומבקשים ממנו לתת דוגמה או לצייר את הרגש הזה.
  • אוצר מלים – במשחק זה עוברים עם כרטיסיות על נושאים שונים ומלמדים את הילד דרך סרטונים המלמדים על תחומים כגון: הכיתה וציוד בית ספר, משפחה ואנשים, מזג האוויר, בעלי חיים ועוד.

חשוב לאחר כל המשחקים לתת לילד מבחנים שיבחנו שהוא באמת הבין והפנים את חומר הלימוד.

אותיות ה-ABC לכיתה ג'

הסרטון הבא נועד ללמד ילדים בכיתה ג', בגיל 8, להבין ולדעת לקרוא ולכתוב את האותיות באנגלית. מומלץ לתת לילדים לראות את הסרטון ולכתוב בעצמם את האותיות.

שיעור: לימוד אנגלית לכיתה ג': שאלות ותשובות

 שירי טוביאס שירי טוביאס

שלום, אשמח לקבל פרטים והדגמה ללימוד אנגלית לכיתה ג׳.
מוזמנת לבדוק את משרד החינוך: https://edu.gov.il/special/Curriculum/Elementary-school/third-grade/english/Pages/Teaching-materials.aspx

31 במרץ 2020
 אגם נחמני אגם נחמני

איך מלמדים את הילד אנגלית?
הדרך הכי פשוטה היא לרשום אותו לקורס. אופציה אחרת היא להשתמש באתר אינטרנט.

24 בנובמבר 2012
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות