קורס אנגלית: השוואה מקיפה!
השפה הדומיננטית והמדוברת ביותר בעולם

קורס אנגלית: השוואה מקיפה!

כאן נענה על שאלות חשובות בנושא קורס אנגלית: כמה עולה קורס אנגלית? כמה זמן עד שמגיעים לרמת דוברי אנגלית? מהם הקורסים המובילים בארץ לאנגלית? המשיכו לקרוא כדי לגלות עוד!

מוסדות לימוד לקורס אנגלית: השוואה מקיפה!

ברליץ
סניפים: אשדוד, חיפה, באר שבע, ירושלים, תל אביב, רעננה, ראשון לציון, ראשון לציון, רמת גן, תל אביב
משך הלימודים: 42-48 שעות לימוד

קצת על קורס אנגלית

הידעתם שהשפה האנגלית היא השפה הדומיננטית והמדוברת ביותר בעולם? השפה האנגלית מקורה באנגליה והיא ללא ספק השפה השולטת בתחומים רבים כגון: תקשורת, עסקים, מדעים, בידור ואינטרנט, ולכן ישנה חשיבות רבה לדעת, ולו ברמה הבסיסית ביותר, את השפה.

אנגלית היא השפה השנייה הכי נפוצה בישראל ובניגוד למדינות אחרות בעולם, הישראלים יודעים אנגלית ברמה די גבוהה. לאנגלית יש חשיבות גבוהה בכל זמן ובכל מקום, והחשיבות הזו גוברת עם התגברות האינטרנט והגלובליזציה. אם אנגלית הפחידה אתכם עד היום, זה הזמן להירשם לקורס אנגלית ולהתחיל לשוחח בשפה האמריקאית.

אז מה הרמה שלכם?

אם תמיד רציתם לדעת אנגלית ברמה טובה והרגשתם מוזר כשכולם מבינים אנגלית ורק אתם לא – כדאי לכם לברר אודות קורסי אנגלית. ישנן שתי רמות בסיסיות בקורס אנגלית: קורס אנגלית למתחילים וקורס אנגלית למתקדמים. ישנן שיטות שונות ללימוד אנגלית, כי כל שפה מורכבת ממספר חלקים: קריאה, דיבור וכתיבה. שיטת הלימוד המומלצת על ידי רבים היא פשוט לנסוע ולחיות במדינת היעד למספר חודשים, אבל פיתרון זה אינו מתאים לכל מטרה.

מטרות קורס אנגלית

לקורס אנגלית יש 3 מטרות: לימוד קריאה באנגלית, לימוד כתיבה באנגלית ולימוד אוצר מילים באנגלית. חשוב לדעת שרוב הלימודים הם עיוניים ומצריכים ישיבה ממושכת והתמדה בתרגילים. מטרת קורס אנגלית היא להכשיר אתכם לדבר, לקרוא ולכתוב אנגלית ברמה גבוהה ובצורה תקנית.

מה לומדים בקורס אנגלית: השוואה מקיפה!?

 • דקדוק באנגלית
 • שיפור אוצר המילים
 • סמול טוק
 • אבחון רמת האנגלית
 • תרגול משפטים באנגלית
 • דיונים בנושאים אקטואליים
 • שיפור יכולת בניית משפטים
 • שיפור השטף והדיבור
 • אנגלית שימושית ליום יום
 • לימוד קריאה באנגלית
 • זיהוי אותיות
 • מבטא באנגלית

קורס אנגלית: השוואה מקיפה! אונליין

video

בוא ללמוד עכשיו קורס אנגלית: השוואה מקיפה! אונליין. עם סרטוני הדרכה איכותיים ומקצועיים החל מרמת מתחילים ועד למתקדמים בתוספת תרגילים מעשיים להתחלה מיידית.

התחל ללמוד

קורס אנגלית: השוואה מקיפה!: שאלות ותשובות

 מיכה מיכה

מילדות התעניינתי בשפה האנגלית (בגיל שבע למדתי לקרוא לבד באנגלית) אבל בינתיים אני אוחז מקסימום ברמה הבסיסית. ניסיתי ללמוד דרך ספרים ודיסקים אבל לא הצלחתי להחזיק מעמד תקופה משמעותית בכל ספר. האם יש קורס שאני באמת אתחבר אליו?
כן, הירשם לקורס של ברליץ.

10 בנובמבר 2021
 לינוי לינוי

קורס אנגלית בסיסית, מה מחירו?
קורס אנגלית בסיסית עולה כמה אלפי שקלים ותלוי בידע שלך, ברמה המקצועית אליו את שואפת, באורך הלימודים, בשעות הלימוד ובמכללה בה תבחרי. אנחנו ממליצים על לימודים בברליץ.

18 באוגוסט 2016
 חיים זוננשיין חיים זוננשיין

יש לי חוש לשפות, למדתי רוסית לבד, מתוך ספרים וחוברות, אני גם יודע אידיש ועברית כמובן, וקצת ערבית ובסיס של אנגלית, זאת אומרת מילים בסיסיות ולקרוא אנגלית, עכשיו אני רוצה ללמוד יותר אנגלית אבל במסלול מהיר מאוד, משהו כמו חודש או חודשיים גג, אפילו שיעור ארוך כל יום. מה יש לכם להציע וכמה זה יעלה לי? (אזור בני ברק והמרכז)
אנחנו ממליצים לפנות לברליץ-לימודי שפות. שם יוכלו להתאים לך קורס באופן אישי.

1 בפברואר 2016
 אורן אורן

היי קוראים לי אורן ואני רוצה לדעת כמה יעלה לי קורס התחלתי בסיסי באנגלית כי אני פשוט עושה עכשיו השוואות. אשמח לתשובה בנושא.
פנה למכללות שמעניינות אותך ותבקש לקבל הצעת מחיר.

10 בינואר 2016
 קורסיסט קורסיסט

האם אפשר ללמוד אנגלית בחינם?
אם אתם רוצים להתחיל ללמוד אנגלית בחינם, תוכלו להכנס למגוון קורסי אנגלית אונליין שאנו מציעים באתר זה. כמובן שלא ניתן להשוות את איכות הלימודים הזו ללימודי אנגלית בכיתה עם מרצה מקצועי.

כמה עולה קורס אנגלית?
המחיר של קורס אנגלית הוא פועל יוצא של רמת הקורס, אורכו ואיכות המכללה בה נלמד הקורס. כדי להגיע למשל מרמת 0 לרמה 2 יש להשקיע כ-2,000 ש"ח.

מי מעביר קורס ללימוד אנגלית?
רצוי שאת הקורס יעביר דובר אנגלית בעל נסיון בהוראה. קורס ללימודי אנגלית יכול להיות לא רק מעשיר של השפה אלא קורס מעניין, באם תלמדו נושאים כמו ספרות אנגלית ותרבות אנגלית. מורים רבים מעדיפים להעביר את טכניקות השפה המתקדמות על ידי לימוד של ספרים וביצוע דיונים בכיתה. זוהי אחת השיטות שנמצאו יעילות במיוחד כי הן מערבות את התלמיד וגורמות לו להיות מעוניין בשיעור מעבר ללימוד האנגלית.

21 בדצמבר 2015
 אג'ו אג'ו

אני מירושלים ואני לא יודעת מה הרמה שלי – אם זה מתחילים או מתקדמים. אני חייבת להתחיל ללמוד בזמן הקרוב כי אני מתחילה ללמוד ובמצב שלי לא אוכל להתקבל או שזה יקשה עליי. יש אפשרות לעזור לי למצוא מקום לימודים מועיל טוב ברמה טובה שייתן לי את כל הכלים להצלחה בדיבור האנגלית, בית ספר שהוא לא יקר בזמן קצר? אשמח להמלצות או כיוונים.
אנחנו ממליצים לפנות למוסדות המופיעים באתר כדי לקבל הצעות ממוקדות לפנייתך ולסיים את כל הנושא לפני שאת מתחילה בלימודים.

13 ביוני 2015
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות