שיעור 4: רייקי 2

שיעור 4: רייקי 2

איך מתקדמים עם הסמכת רייקי 2? בשיעור זה תלמדו כיצד לפתח את יכולות הרייקי שלכם.

מה לומדים בקורס רייקי 2?

תחילה מבצעים חזרה קצרה על הנושאים המרכזיים של רייקי 1. קורס רייקי 2 הינו קורס הרבה יותר מורכב, וכולל התעמקות בנושאי הרייקי וכן בסמלי הרייקי.

  • הכרות עם הסמל הראשון של הרייקי – צ’ו-קו-ריי. בשלב זה של הקורס אנו נלמד את המקור של הסמל הראשון של הרייקי, וכן נעבור על המשמעות המדויקת שלו. כמו כן נסקור במהרה מהו השימוש של הסמל הראשון ומתי נשתמש בו.
  • הכרות עם הסמל השני של הרייקי – סיי-היי-קי. הסמל השני של הרייקי נקרא סיי היי קי, ואופן הלימוד שלו קצת שונה, משום שבמקרה זה המקור של הסמל הינו מעמיק יותר.
  • הכרות עם הסמל השלישי של הרייקי – הון-שה-זה-שו-נן. עם הסמל השלישי של הרייקי אפשר לעבוד באופנים שונים, ובקורס נלמד כיצד השיטה של הרייקי קשורה באופן הדוק עם סמל זה.
  • רייקי יהודי. אחד הנושאים החשובים ביותר שנסקור בקורס הינו הרייקי היהודי, שרבים אינם מודעים לכוח הרב שלו. במהלך חלק זה נלמד על סמלים יהודיים איתם ניתן לעבוד ברייקי.

השלב השני של קורס רייקי 2

בשלב השני של הקורס נעבור על דגשים טיפוליים בעזרת הסמלים. כמו כן נלמד כיצד אפשר לטפל מרחוק, ולעזור לאנשים שנמצאים מאות קילומטרים מאיתנו. שיטת הלימוד של חלק זה תאפשר לכם להרחיב את האופקים בלימוד הרייקי.

שלב זה כולל לימוד 2 מדיטציות דמיון מודרך + חניכות לרייקי 2, טיפול ממוקד בלייזר, טיהור אדם, חדר, בית, מזון, שתייה ואבנים, הגעה לאיזון אנרגטי דרך הצ’אקרות. קורס רייקי 2 מסמיך גם לטיפול בבעיות שונות, כגון טיפולי גמילה מהתמכרויות.

עדיין מתלבט?
תן ליועצי הלימודים שלנו לחזור אליך

קבל מידע על קורס רייקי

למידע על קורס רייקי
1
מלא את הפרטים ונציג לימודים יחזור אליך עם מידע על קורס רייקי, חינם וללא התחייבות!
2
בחר מוסדות לימוד
3

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות

קבל מידע על קורס רייקי
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר