שיעור 3: רייקי 1

שיעור 3: רייקי 1

מה עושים עם הסמכה של רייקי 1? אמנם הסמכה זו עדיין התחלתית, אבל זו התחלה טובה בכיוון הנכון. את הנסיון שאתם צריכים תוכלו לרכוש על עצמכם.

מה לומדים בקורס רייקי 1 ?

בקורס רייקי 1 לומדים את הנושאים הבסיסיים ביותר של אמנות הרייקי. בקורס רייקי אחד לומדים תהליכים בסיסיים של מודעות עצמית . בתחילה עוברים על מבוא בסיסי לרייקי, המקור של השיטה, וכיצד התפתחה. בנוסף לומדים על הנושא של ריפוי וחסימות, כיצד בעיות רפואיות שונות נגרמות כתוצאה מחסימות בגוף.

הקורס מלמד איפה נמצאים מרכזי האנרגיה בגוף, ומהו התפקיד של כל מרכז. אם אתם מעוניינים ללמוד מדיטציה, תדעו כי ברייקי 1 תוכלו לחוות מדיטציה בליווי דמיון מודרך.

אחד הנושאים החשובים ביותר בקורס רייקי 1 הוא הלימוד כיצד להתמודד עם הגנות אנרגיה, וכן החניכות לקבלת תדר רייקי. בהמשך הקורס לומדים טיפולים מתקדמים יותר של רייקי-  טיפול עצמי, טיפול קצר, טיפול קידמי וטיפול גב. מתרגלי הרייקי לומדים את הקשר בין הגוף והנפש, וכך הם צריכים להבין כיצד מחלות בגוף האדם נובעות מסיבות נפשיות שונות.

בחלק האחרון של הקורס עוברים ללימוד השלבים המתקדמים של רייקי 1, וסוג של הכנה לקורס רייקי 2. שלב זה כולל לימוד מתקדם של מודעות עצמית, ביצוע סריקה אנרגטית לאיתור חסימות הגוף, לימוד השימוש המעשי של עקרונות הרייקי, וכן התנסות בטכניקת ראיית הילה.

עדיין מתלבט?
תן ליועצי הלימודים שלנו לחזור אליך

קבל מידע על קורס רייקי

למידע על קורס רייקי
1
מלא את הפרטים ונציג לימודים יחזור אליך עם מידע על קורס רייקי, חינם וללא התחייבות!
2
בחר מוסדות לימוד
3

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות

קבל מידע על קורס רייקי
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר