קורס פרחי באך
למצות את כח הריפוי

קורס פרחי באך

זה הזמן להכיר שיטת טיפול וריפוי נהדרת - פרחי באך. בקורס פרחי באך תלמדו להיות מטפלים מוסמכים ולהבריא את הגוף והנפש בשיטות של ד"ר אדוארד באך. קורס פרחי באך מסמיך בצורה מקצועית מטפלי פרחי באך לעבודה במרפאות אלטרנטיביות ופרטיות. הקורס מכשיר מטפלים בנושא גוף - נפש באמצעות פרחי באך, מסייע בהתפתחות האישיות ובפיתוח המודעות הרגשית.

מוסדות לימוד לקורס פרחי באך

קצת על קורס פרחי באך

בתחילת הקורס לומדים מבוא לפרחי באך: ד"ר באך – האיש ומפעלו, ומעמיקים בפילוסופיה שעומדת מאחורי תורתו של ד"ר באך. בקורס פרחי באך הנושא העיקרי הוא חקירה ממצה של 38 התמציות של פרחי הבאך. בקורס לומדים על אופן פעילות התמציות, ועל אבחון של שימוש של הפרחים במגוון בעיות גופניות ונפשיות.

בהמשך הקורס תלמדו על בניית תרכובת של תמציות, כך שתוכלו לבנות בעצמכם את התרכובת. בקורס מלמדים על המודל ההוליסטי – הקשר בין הגוף, הנפש והמחשבה, וכיצד ניתן להשתמש בפרחי באך עם עוד טיפולים. כדי לטפל תצטרכו לדעת כיצד לבצע ראיון טיפולי, ולהתאים את התרכובת למטופל. דרך תרגול מקרים בכיתה והתאמה מעשית של תמציות למטופלים תלמדו ליישם את החומר התיאורטי בקורס. בתהליך ההכשרה של מטפל לומדים על דרגות שליטה, תקשורת, אוטוסוגסטיה ועל ביצוע של מעקב טיפולי. כדי להיות מטפלים טובים תלמדו גם לפתח מיומנויות למודעות עצמית וטיפול בזולת, לאבחן צ'אקרות, צבעים וגם הילות, להתמודד עם ריאקציות חיוביות ושליליות של טיפול ולתרגל באופן מעשי עם תמציות.

סרטון על קורס פרחי באך

קורס פרחי באך אונליין

video

בוא ללמוד עכשיו קורס פרחי באך אונליין. עם סרטוני הדרכה איכותיים ומקצועיים החל מרמת מתחילים ועד למתקדמים בתוספת תרגילים מעשיים להתחלה מיידית.

התחל ללמוד
עדיין מתלבט?
תן ליועצי הלימודים שלנו לחזור אליך

קבל מידע על קורס פרחי באך

למידע על קורס פרחי באך
1
מלא את הפרטים ונציג לימודים יחזור אליך עם מידע על קורס פרחי באך, חינם וללא התחייבות!
2
בחר מוסדות לימוד
3

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות

קבל מידע על קורס פרחי באך
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר