קורס טווינא
עיסוי קצת שונה

קורס טווינא

אם פעם חשבתם שעיסוי כולל הרבה משיכות ותפיסות, עדיין לא טעמתם את כוח הטווינא. בקורס תלמדו כיצד לגעת בצורה שממריצה אנרגיות, ומעסה את הרקמות הרכות, השרירים והגידים, בדומה לעיסוי שוודי.

מוסדות לימוד לקורס טווינא

מכללת GODELMAN
סניפים: אשדוד
משך הלימודים: שנה עד שלוש שנים ( בהתאם למסלול הנבחר)

ללמוד את כוח הטווינא

טווינא היא שיטת עיסוי שמקורה בסין, והיא פועלת על נקודות אנרגיה הנקראות מרידיאנים ופזורות לאורך הגוף. טווינא עובדת בשיטה דומה לשיטת דיקור סיני הנהוגה ברפואה הסינית, לפיה אנרגיית הצ'י הפזורה בגוף מקבלת חיזוק לזרימה שלה באמצעות המגע. שחרור אנרגיית הצ'י בגוף משפר את בריאות הנפש, בריאות הגוף, פותח את תעלות הגוף, משחרר חסימות באיברים פנימיים, מונע התפתחות רעלים בגוף ומשפר את כושר הריפוי הטבעי של הגוף. לעתים משלבים עיסוי טווינא עם טכניקות אחרות מעולם הרפואה הסינית כמו צמחי מרפא או תאי צ'י, סו ג'וק או שיאצו, או בשילוב טכניקות מהרפואה המשלימה, כגון פרחי באך. ישנם הבוחרים בקורס טווינא כשלב המשך לאחר קורס עיסוי רקמות עמוק, מכיוון שההשפעה של טווינא הינה מעבר לטווח העיסוי הקונבנציונלי.

מה מאפיין עיסוי טווינא?

אפשר לאפיין טיפול טווינא כאנרגטי ואף אגרסיבי יותר מטיפול שוודי. הלחיצות והעיסוי הינם נמרצים, וחזקים, ונעשים על ידי שימוש בכפות הידיים, הזרועות והמרפקים של המטפל. התנועה של המטפל מורכבת מטלטולים רכים, מתיחות שונות וסיבוב והנעה של מפרקים. אחד היתרונות המרכזיים של שיטת עיסוי הטווינה היא בכך שהעיסוי מאפשר לטפל בבעיה ספציפית בגוף. למשל אם מטופל מגיע עם כאב אוזניים, המטפל יכול להתאים את העיסוי לבעיה הספציפית של האוזניים ולהתמקד בנקודות צ'י שקשורות לאיבר זה.

סרטון על קורס טווינא

קורס טווינא אונליין

video

בוא ללמוד עכשיו קורס טווינא אונליין. עם סרטוני הדרכה איכותיים ומקצועיים החל מרמת מתחילים ועד למתקדמים בתוספת תרגילים מעשיים להתחלה מיידית.

התחל ללמוד

קורס טווינא: שאלות ותשובות

 יהודה יהודה

מה טווח המחירים ללימוד עיסוי טווינא?
שנת לימודים בטווינא עולה בין 5,000 – 10,000 ש"ח.

15 בינואר 2013
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות