קורס הילינג
לפתוח צ'אקרות

קורס הילינג

בקורס הילינג לומדים לרפא את הגוף והנפש על ידי טיפול אנרגטי. בעזרת כלים רוחניים עתיקים תגרמו להאצה בהחלמה האישית ובאפשרות הריפוי החברתי שלכם.

מוסדות לימוד לקורס הילינג

מכללת הנות
סניפים: חדרה
משך הלימודים: סמסטר, פעם בשבוע
תנאי קבלה: ראיון קבלה

מה זה הילינג?

בשלבים המתקדמים של הלימודים לומדים הסטודנטים לרפא אחרים ולעזור לשיפור השדה האנרגטי של המטופל. קורס זה מאפשר להתנסות בצד הרוחני והמסתורי יותר של החיים, ומחבר אתכם לאוצרות של עושר פנימי שלא ידעתם שהיו קיימים. כל מי שהופך להילר מרגיש בשינוי שמאפשר לו להתחבר לעצמו, לסביבתו, להרמוניה בטבע ולרגישות שמאפשרת גם לרפא מיני בעיות ומחלות. המשמעות של הילינג היא ריפוי, וזוהי דרך טיפול השייכת לרפואה המשלימה. בקורס תלמדו לרפא בעיות בעזרת מגע, באמצעות שיטות רפואה סינית, ולעתים בלי מגע בכלל. על ידי שימוש בשדות אנרגיה רוחניים יכול ההילר לרפא, כאשר ישנם גם התמחויות ספציפיות של הילינג כמו תטא הילינג המתמקדת בגלי המוח.

איך עושים הילינג?

בקורס הילינג מרפאים לא רק על ידי כלים חיצוניים אלא בפתירת חסימות פיזיות ונפשיות שנוצרות במרכזי האנרגיה בגוף. בקורס לומדים לזהות את המבנה האנרגטי של האדם ולהעביר את המטופל במסע הכולל שיפור שבעת מרכזי האנרגיה (צ'אקרות) שלו. בלימוד עצמו תשתמשו בידיים ובאברי החישה כדי לסרוק ולאבחן, תעבדו עם מדריכים רוחניים, ותשתמשו בכלים של הגנות אנרגטיות, דמיון מודרך, טיפול מרחוק, רפואה מערבית, יחסי מטפל – מטופל, תהליכים אנרגטיים במגע וצליל, נשימה מודעת, יצירה ומדיטציה ועוד.

סרטון על קורס הילינג

עדיין מתלבט?
תן ליועצי הלימודים שלנו לחזור אליך

קבל מידע על קורס הילינג

למידע על קורס הילינג
1
מלא את הפרטים ונציג לימודים יחזור אליך עם מידע על קורס הילינג, חינם וללא התחייבות!
2
בחר מוסדות לימוד
3

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות

קבל מידע על קורס הילינג
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר