לימודי רפואה משלימה
יהיו מזונותיך תרופותיך

לימודי רפואה משלימה

רפואה משלימה מתעסקת בתחומים שונים של ריפוי המתבססת על גישה הרואה את הגוף ונפש כחלק בלתי נפרד, וטוענת כי שני אלו משפיעים באופן ישיר אחד על השני. עם השנים, הרפואה המשלימה זכתה להכרה מקצועית, והיום סטודנטים רבים בוחרים במקצועות הרפואה המשלימה ונגזרותיה.

סרטון על לימודי רפואה משלימה

קצת על לימודי רפואה משלימה

לפני שאתם קופצים אל חומרי הלימוד ומבקשים ללמוד רפואה משלימה אנחנו מציעים לכם לחשוב היטב מה הכיוון שהכי מושך אתכם ברפואה המשלימה: תזונה, דיקור או אולי הדרכת יוגה. בעמוד זה תוכלו לבחור התמחות ספציפית לרפואה משלימה, או לחילופין לפנות באופן ישיר למוסדות המלמדים מסלולים שונים ברפואה משלימה ולקבל מהם הנחיות.

למי מתאים קורס רפואה משלימה?

קורס רפואה משלימה מומלצים לאלו המעונינים בשיפור ההתפתחות האישית וכן הגדל המודעות העצמית. כל סטודנט בקורס עובר תהליך משמעותי המתבסס על הכרה עצמית והתמודדות מול קשיים.

כמה עולה קורס רפואה משלימה?

מחיר של קורס רפואה משלימה נע בין 4,000-7,000 ש"ח. המחיר נקבע באורך הקורס ותכניו. כמו כן, ניתן למצוא לימודים מקצועיים ברפואה משלימה אשר מחירים יכול להגיע עד 20,000 ש"ח.

לימודי רפואה משלימה: שאלות ותשובות

 אילנה אילנה

שלום, אני מעוניינת ללמוד רפלקסולוגיה. הייתי רוצה לדעת האם יש ביקוש כשכירה לעבודה רק עם נשים מטעמי צניעות.
יש ביקוש.

13 ביולי 2021
 רוני רוני

היי, מעוניינת להתחיל ללמוד תחומים שונים ברפואה משלימה ואין לי מושג מה. כמו כן אני לא רוצה להיכנס לתחום שאלמד 4 שנים ואז לא אדע אם מתאים לי. האם אתם יכולים להמליץ לי עם מה להתחיל?
כן, את יכולה להתחיל עם קורס עיסוי, דיקור, או כל תחום אחר.

5 באוגוסט 2018
 סימה סימה

למדתי שנתיים רפלקסולוגיה ואני מטפלת, אני מעונינת להעמיק ולהרחיב ידע בתחום האיבחון. האם יש קורס איבחון בלבד? או קורס אחר רפלקסולוגי? תודה.
שלום סימה, כפי שאת יודעת כמטפלת, התחום של רפואה משלימה הוא תחום רחב מאוד. בדרך כלל העוסקים ברפלקסולוגיה משלבים ייעוץ נטורופתי או לימודי עיסוי אחרים (לדוגמא עיסוי שבדי) ואותם הם מציעים ללקוחות קיימים כטיפולים משלימים ונוספים, או מנסים להשיג לקוחות חדשים באמצעות טיפולים אלו שצברו פופולריות רבה בשנים האחרונות ולאט לאט הופכים לממוסדים יותר.

3 בספטמבר 2016
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות