קורס תכשיטנות
ליצור תכשיטים בעצמך

קורס תכשיטנות

עיצוב תכשיטים הוא מקצוע של ממש ומאפשר לכם להקים עסק בו תיצרו טבעות, שרשראות, תליונים, עגילים ושאר תכשיטים. בקורס שמים דגש מיוחד על יצירת תכשיטים עם עיצוב יצירתי ומקורי. בקורס תכשיטנות תוכלו ללמוד חיבורים של חומרים שונים, שילובי חרוזים, אבנים שונות, סריגת תכשיטים ועוד, במטרה ליצור תכשיטים מעוצבים במו ידכם.

למה ללמוד תכשיטנות?

מטרת לימודי תכשיטנות היא להוות פלטפורמת למידה לתחום התכשיטים, ולהעשיר את המוח ואת הדמיון עם האפשרויות הבלתי צפויות של עיצוב תכשיטים מקורי. הקורס כולל צד מסורתי של תכשיטים מהעבר, וכן שיטות חדשניות לעיצוב תכשיטים. במהלך הקורס תלמדו לעבוד עם חומרים שונים ומגוונים, ותתנסו ביצירת אוסף תכשיטים מקוריים בעבודת יד.

קורס תכשיטנות ניתן ללמידה במסגרות של חוגים וסדנאות קצרים, וגם במסלולי קורסים מלאים. קורס עיצוב תכשיטים מאפשר לשלב בין יצירה מעשית ואמנותית. בקורס מלמדים אתכם טכניקות ומיומנויות שונים, וכן מפתחים את החשיבה היצירתית והעיצובית, כשהמטרה היא להכשיר אמנים שיש להם קשר לתעשייה העיצובית וכן לעולם האמנות. הקורס עוזר גם בהשתלבות המעשית בתחום, בארץ ובחו"ל, על ידי יצירת תיק עבודות של תכשיטים לתצוגה וללבישה. במהלך הקורס תנכחו בהרצאות אורח שונות ותשתתפו בסדנאות של אומנים שונים, אשר יקדמו את ההבנה שלכם בעיצוב תכשיטנות. הקורס גם מחבר אתכם לסוג יצירה הקרובה מאוד לעולם עיצוב האופנה בארץ ובחו"ל.

קורס תכשיטנות אונליין

video

בוא ללמוד עכשיו קורס תכשיטנות אונליין. עם סרטוני הדרכה איכותיים ומקצועיים החל מרמת מתחילים ועד למתקדמים בתוספת תרגילים מעשיים להתחלה מיידית.

התחל ללמוד

קורס תכשיטנות: שאלות ותשובות

 תמר ליברמן תמר ליברמן

מתענינת בקורס בוקר לצורפות. לשם תחביב לא לשם מקצוע. אבל שיהיה מעניין ומלמד.
נסי לפנות למכללות המפרסמות אצלנו בעמוד, יש להם הרבה מה להציע לך.

7 בספטמבר 2016
 קורסיסט קורסיסט

מהם תנאי הקבלה לקורס תכשיטנות?
כדי להתקבל לקורס תכשיטנות יש לעמוד בתנאים הבאים: זכאות לתעודת בגרות, מבחן פסיכוטכני, מבחן ברישום וצבע, ראיון אישי, הצגת תיק עבודות (למי שעמד בהצלחה בשני המבחנים הראשונים).

כמה זה עולה?
המחיר של קורס תכשיטנות נע בין 4,000 ל-6,000 ש"ח, בהתאם להיקף הקורס.

17 בדצמבר 2015
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות