קורס עיצוב חלונות ראווה
הרושם הראשוני של כל חנות

קורס עיצוב חלונות ראווה

כדי לעצב חלונות ראווה צריך כישרון מיוחד. רבים אפילו אינם מודעים למקצוע מעצב חלונות ראווה. מעצבי אופנה ומשווקים שונים יודעים כי עיצוב חלון הראווה משפיע מאוד על תהליך הקנייה, ולכן מעצבי חלונות ראווה עובדים קשה כדי ליצור מראה אסתטי, מושך, מודרני ומעוצב.

קורס עיצוב חלונות ראווה מתחלק לכמה שלבים

חלונות ראווה הם אולי החלק הכי חשוב בכל חנות. חלון הראווה צריך למשוך לתוכו את הקונה, לשאוב אותו לתוך החנות ולגרום לו לומר: "את זה אני רוצה". עיצוב חלונות ראווה נוגע באלמנטים עיצוביים שונים: תאורה, אור צל, בובות ראווה וסוגי תלבושות המתאימים לחלונות ראווה שונים, כי לכל חנות יש את הצרכים שלה.

תחילה לומדים את הבסיס של עיצוב חלונות ראווה ומיצוב מותגים בחלון הראווה. בשלב ראשוני זה לומדים גם על מושגי יסוד שונים בעיצוב כגון פרספקטיבה, ולומדים כיצד לאפיין סגנונות עיצוב שונים ולהתאימם לצורך השיווקי.

בשלב הבא לומדים על תהליכי התכנון של מעצב חלונות הראווה. מאיפה אפשר לשאוב רעיונות, וכן מהם הזרמים המרכזיים בארץ ובעולם השולטים על הטרנדים של חלונות ראווה. בחלק זה נלמד גם על תהליכי הקנייה, והאלמנטים שמשפיעים על בחירת הקונה.
בחלק השלישי עוברים לתחום הפרקטי, ומתאמנים על נושאים כגון רישום פרספקטיבי ובניית מודל, עיצוב והלבשת בובות בחלון ראווה, עיצוב חומרים, תאורה וצבעים של חלונות ראווה, התאמת חלון הראווה למראה החנות, שילוב עקרונות פנג שואי ועוד. בחלק זה נלמד להשתמש בסוגי תאורות שונים, להתאים את הצבעים בצורה מדוייקת, לתכנן נתיב קנייה של לקוחות, להציב נקודות מכירה, ליצור מודל תלת ממדי להגשת רעיונות ללקוח.(סקצ'אפ), וכן לנהל פרויקטים בתקציבים שונים.

סרטון על קורס עיצוב חלונות ראווה


קורס עיצוב חלונות ראווה: שאלות ותשובות

 רחל קורניק רחל קורניק

האם אתם נותנים:
1. הצעת מחיר מהמכללה
2. אישור פיקוח שהקורס מפוקח ע"י משרד העבודה או פיקדון לחיילים משוחררים.
3. מקבלים על זה תעודה.

שלום רב, אנחנו רק מנגישים את הפנייה למכללות. את השאלות הללו יש לשאול בפגישה עם יועצת לימודים מטעם המכללה.

13 בספטמבר 2021
 יוסי יוסי

כמה עולה?
אין לנו קורס פתוח בשלב זה.

5 בינואר 2020
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות