שיעור 2: לימוד תוכנות אנימציה

שיעור 2: לימוד תוכנות אנימציה

לפלאש נגן ותוכנה המשמשים להצגה ויצירה של סירטוני פלאש. שימושיה רבים, וכיום העיקרים שבהם הם יצירת אנימציות, יישומי אינטרנט, משחקים ואפליקציות ויזואליות אחרות. התוכנה מבוססת על גרפיקת וקטורים התורמת להקטנת משקל הקובץ, אך תומכת גם בשימוש במפת סיביות. ניתן לצרף לסרטוני הפלאש קובצי וידאו וקול, ולהשתמש במצלמת אינטרנט ומיקרופון במידה והם מחוברים למחשב. פיתוח אפליקציות בפלאש נעשה תוך שימוש בשפת ActionScript.

אנימציית אדובי פלאש

בסרטון הבא תוכלו ללמוד כיצד לבצע אנימצייה בסיסית של תוכנת אדובי פלאש

Pivot Stickman Animator

Pivot Stickfigure Animator (או בקיצור: Pivot) היא תוכנה למערכת ההפעלה Microsoft Windows אשר מאפשרת למשתמשים ליצור אנימציות פשוטות המורכבת מקווים. את האנימציות ניתן לשמור בפורמט GIF מסוג אנימציה לצורך שימוש בדפי אינטרנט. אנימציות רבות שנוצרו עם התוכנה הועלו ל-YouTube. ישנם גם אתרי אינטרנט המאפשרים שיתוף קבצים שנוצרו בעזרת התוכנה.

3ds Max

3ds Max היא תוכנת גרפיקה ממוחשבת תלת ממדית אשר פותחה על ידי חברת Autodesk. התוכנה פועלת על חלונות בגירסת 32 הסיביות ופלטפורמת 64 סיביות. היא עברה גלגולים רבים, ונכון לאפריל 2008, היא נמצאת בגרסה מספר אחת-עשרה שלה, הקרויה בשם "3ds Max 2009".

בלנדר (תוכנת גרפיקה)

Blender היא תוכנה חופשית לעיצוב ויצירת גרפיקה ואנימציה תלת ממדית. קיימות גרסאות של בלנדר עבור מספר רב של מערכות הפעלה, ביניהן – BSD, IRIX, לינוקס, חלונות, Mac OS X, ו-Solaris. ‏ Blender מתאפיינת בממשק משתמש ייחודי, בו כמעט כל פעולה מתבצעת על ידי קיצור מקשים מסוים. ממשק זה מקשה על המשתמש החדש אך מאפשר עבודה יעילה ביותר לאחר שלב הלימוד.

Maya

מאיה (Maya) היא תוכנת גרפיקה ממוחשבת מקצועית המשמשת ליצירת גרפיקה או אנימציה תלת-ממדית. התוכנה נמצאת בשימוש רחב היקף בתעשיות הקולנוע והטלוויזיה כמו גם בתעשיות משחקי המחשב והדמיות אדריכליות. מאיה מכילה כלים רבים עבור יצירת מודלים, יצירת אנימציות, הדמיית ביגוד ושיער, וכדומה.

עדיין מתלבט?
תן ליועצי הלימודים שלנו לחזור אליך

קבל מידע על לימודי אנימציה

למידע על לימודי אנימציה
1
מלא את הפרטים ונציג לימודים יחזור אליך עם מידע על לימודי אנימציה, חינם וללא התחייבות!
2
בחר מוסדות לימוד
3

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות

קבל מידע על לימודי אנימציה
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר