שיעור 3: מתכוני קוקטיילים

שיעור 3: מתכוני קוקטיילים

הגיע הערב הרומנטי, ואין לכם איך להרשים את הדייט? למה שלא תלמדו להכין כמה קוקטיילים בסיסיים?

קוקטייל מרטיני קלאסי

מכניסים לשייקר בערך 3-4 קוביות קרח. מוזגים מנה וחצי של ג'ין אנגלי לכוס מלאה של דאבל שוט. מוזגים חצי מנה (שליש כוס) של ורמוט יבש. שימו לב: המרטיני אינו מעורבב אלא בחוש ולכן ניקח כפית 15 ונבחש את המשקה, בערך 15 פעמים. מניחים זיתים כקישוט בתוך הכוס. נניח מסננת על השייקר ונמזוג.

טקילה סאנרייז

הקוקטייל טקילה סאנרייז הוא קוקטייל מוכר, ותיק וקל להכנה. הכנת טקילה סאנרייז כדאי להניח מראש בכוס את הקישוטים והקרח. מוזגים מנה של טקילה. נוסיף מנה של טריפל סק. ממלאים את הכוס עד הסוף (כמעט) במיץ תפוזים. נקשט במיץ רימונים עסיס שירד לנו למטה.

קוקטייל פויזן

להכנת פויזן כדאי להכין מראש קרח וקישוט. הכנת פויזן מוזגים מנה של שנאפס מלון. מוזגים מנה של פיזנג. מוזגים חצי מנה של ליקר קוקוס. ממלאים את הכוס בתפוזים עד הסוף. מניחים קשית

קוקטייל קוסמופוליטן

במדריך זה תלמדו כיצד להכין קוקטייל קוסמופוליטן. הקוקטייל קוסמופוליטן זוכה בשנים האחרונות לקאמבק בעזרת התוכנית סקס והעיר הגדולה. צפו כיצד מכינים אותו ותוכלו להכין אחד בעצמכם.

פליימינג למבורגיני

הקוקטייל הכי מדליק הוא פליימינג למבורגיני. הכנת פליימינג למבורגיני מרכיבים: ליקר קפה, סמבוקה, אייריש קרים (בייליס), בלו קירסאו. נמזוג 40 סמ"ק ליקר קפה אל כוס הקוקטייל. על דופן הכוס נמזוג 20 סמ"ק של סמבוקה. בשלב זה צריכות להיות לנו 2 שכבות בכוס. ניקח שוט של בייליס ושוט של בלו קירסאו, ונניח ללקוח קשית. כעת נדליק את המשקה, וכאשר הלקוח ישתה בעזרת הקשית, נמזוג לו את הבייליס ואת הבלו קירסאו.

עדיין מתלבט?
תן ליועצי הלימודים שלנו לחזור אליך

קבל מידע על קורס ברמנים

למידע על קורס ברמנים
1
מלא את הפרטים ונציג לימודים יחזור אליך עם מידע על קורס ברמנים, חינם וללא התחייבות!
2
בחר מוסדות לימוד
3

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות

קבל מידע על קורס ברמנים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר