שיעור 1: הקדמה לקורס ברמנים

שיעור 1: הקדמה לקורס ברמנים

במדריך זה ניתן לכם מידע בסיסי ביותר שיקדים את קורס הברמנים.

איך מכינים בלאדי מארי

במדריך זה תלמדו להכין קוקטייל בלאדי מארי

בניית בר ביתי

אם אתה רוצה להיות ברמן, או רוצה לבנות בר ביתי בסיסי, הנה הציוד הדרוש לכך: שייקר ישנם שני סוגים של שייקרים: אירופאי ואמריקאי. האירופאי מכיל חצי ליטר ועשוי ממתכת או זכוכית. בשייקר זה מוסיפים את כל המרכיבים לכוס ושמים את המכסה. השייקר האמריקאי, או השייקר מבוסטון, עשוי משתי כוסות: מתכת וזכוכית. שמים את המרכיבים בכוס הזכוכית ועליה מכסים עם כוס המתכת. כאשר מערבבים את המשקה, קרח נוצר ואוטם את השייקר. כף בר בכף משתמשים כדי להאט את זרימת האלכוהול לכוס בעת הכנת משקה בשכבות. כמו כן משתמשים בגב הכף כדי לערבב משקאות. עם הכף אפשר גם להרים קישוטי משקה ללא מגע יד, וגם כמרסק.

מושגים בסיסיים של ברמנים

מושגים בסיסיים של ברמנים ערבוב - (בלנדינג) ישנם משקאות שיש לערבבם כדי לשלב את המרכיבים שלהם. כאשר מכינים משקה עם קרח גרוס, חשוב לגרוס חלקית את הקרח לפני הכנסת המשקה. את הליקר שמים לאחר החלקים הקפואים. פלוטינג - זהו מושג שמתייחס להכנת משקאות בשכבות. פרוסטינג - כוס מוקפאת מכילה שכבת קרח דקה. כדי לעשות זאת, יש לשים את הכוס במים ואז להקפיאה לחצי שעה בערך. קישוט- קישוטי משקה כוללים זית, פלח לימון, דובדבן, מטרייה, וכל פריט אחר שמוסיף חן למשקה. עוד מושגים: מיקסינג,מעיכה (Muddling ).

איך מכינים קפירינייה?

רוצים לדעת איך להכין קפירינייה? צפו במדריך זה.

כוסות

להלן מספר כוסות שיש להכיר: כוס הייבול -Highball glass - זוהי כוס צרה מאוד הכוללת בין 350 ל- 400 ml. בכוס זו משתמשים למשקאות כמו בלאדי מרי. כוס לואובול - Lowball glass - כוס שמנה יותר, כוללת בין 250 ל- 300 ml , מתאימה למשקאות בהם המערבב רב מן האלכוהול כמו קוקטיילים המכילים ויסקי. עוד כוסות: כוס יין, כוס קוקטיילים, כוסית שמפניה, כוס מרטיני, כוס שוטים, כוס שמפניה רחבה, כוס ברנדי, כוס שרי, כוס בירה, כוס הוריקן.

עדיין מתלבט?
תן ליועצי הלימודים שלנו לחזור אליך

קבל מידע על קורס ברמנים

למידע על קורס ברמנים
1
מלא את הפרטים ונציג לימודים יחזור אליך עם מידע על קורס ברמנים, חינם וללא התחייבות!
2
בחר מוסדות לימוד
3

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות

קבל מידע על קורס ברמנים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר