קורס GMAT
הכנה למבחן GMAT

קורס GMAT

GMAT הוא מבחן הקבלה לתואר שני במנהל עסקים הנהוג באוניברסיטאות המובילות בעולם. המבחן הוא בינלאומי וכתוב בשפה האנגלית. כדי להתקבל לMBA באוניברסיטה או במכללה יש להבחן בGMAT בשפה האנגלית. בקורס זה מתחרים סטודנטים מכל העולם, ולכן יש להשיג במבחן ציונים טובים.

מוסדות לימוד לקורס GMAT

קידום - GMAT
סניפים: באר שבע, ירושלים , חיפה, תל אביב
משך הלימודים: 4 מפגשים
קידום - GMAT
סניפים: באר שבע, ירושלים , חיפה, תל אביב
משך הלימודים: 90 שעות מלאות
תנאי קבלה: הכניסה לקורס היא על סמך מבחן דיאגנוסטי מקדים או ציון GMAT קודם

מהו ה-GMAT?

קורס GMAT מסמיך אתכם לעבור את מבחן הGMAT בהצלחה, כולל ידע על תוכנת GMAT CAT. הקורס כולל הכנה לחלק הכמותי, המילולי והכנה לכתיבת החיבורים. הקורס גם מלמד טריקים וטכניקות שנמצאו יעילות בשיפור יכולת הניחוש, חלוקת הזמן, הרגעות והתמודדות עם לחץ מהבחינה, שיטות קירוב, הערכה ואלימינציה ועוד טיפים להתמודד עם תרגילי הGMAT.

מה לומדים בקורס GMAT?

המטרה העיקרית לשמה נבחנים במבחן GMAT הוא כדי להתקבל לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטה או במכללה, בארץ או בחו"ל. הקורס עובד על טכניקות שונות דרכן אתה משפר את ביצועיך במבחן הכמותי ובמבחן המילולי, וכך משפר את הסיכויים שלך להתקבל למסלול ה-MBA שאתה חושק בו. מבחן הGMAT הוא מבחן שעונים עליו על גבי מחשב, והוא מסתגל לתשובות שלך. המשמעות היא שאם אתה טועה בשאלה אתה מקבל שאלה קלה יותר, ואם אתה צודק אתה מקבל שאלה קשה יותר. המבחן כולל 3 פרקים והוא כתוב באנגלית.

ציון GMAT ותנאי קבלה ל-MBA

בתנאי הקבלה של המוסדות הרציניים לMBA כמו הטכניון או אוניברסיטת תל אביב יש צורך בציון שנע בין 40 ל-48 בחלק הכמותי. מומלץ להתחיל ללמוד לקורס GMAT כשלושה חודשים לפני מבחן ה-GMAT. הקורס כולל לימוד חומר תיאורטי, עבודה על מבחנים מעשיים, עבודה בצוותים ולימוד טכניקות וטריקים לשיפור התוצאה במבחן. בסיום קורס GMAT תוכלו לקחת את המבחן בבטחון, ולצפות לשיפור בציון ב-25%. אם תשקיעו תוכלו לקבל ציון סכם של 130 ולהתקבל לכל אוניברסיטה.

מי שסיים תואר שני במנהל עסקים יכול לצפות למשכורות גבוהות במיוחד, החל מ-15,000 ש"ח לחודש ברוטו. לקראת הקורס כדאי לנסות לפתור בעצמכם מבחני GMAT, על ידי שתקנו ספר GMAT. חשוב לתאם את קורס ההכנה עם מועדי gmat. קורס דומה לקורס זה הינו קורס gre. לאתר הרשמי של GMAT תוכלו לפנות לאתר MBA. קורס GMAT אורך בין 10-25 מפגשים אינטנסיביים. הקורס כולל בחינת סימולציה ממוחשבת עם מדריך. כמו כן הקורס כולל תרגילים מעשיים רבים, ועבודה על שאלות הקשות ביותר בGMAT. יש שני סוגים של קורסים להכנה לGMAT: קורס מלא לאנשים שצריכים להתקבל למוסדות הדורשות גם ידע מילולי, וקורס כמותי, לאנשים שצריכים להתקבל למנהל עסקים. קורס GMAT הינו הכרחי למי שרוצה להצטיין בבחינה. הקורס הוא קצר וממוקד, ובסופו תשפרו את הסיכוי שלכם להתקבל לתואר שני במנהל עסקים.

מה לומדים בקורס GMAT?

  • פיתוח היכולת המילולית
  • פיתוח היכולת הכמותית
  • כישורי הכתיבה האנליטית
  • איך כותבים חיבור?
  • רענון מתמטי חשוב
  • מבחנים משנים קודמות

קורס GMAT אונליין

video

בוא ללמוד עכשיו קורס GMAT אונליין. עם סרטוני הדרכה איכותיים ומקצועיים החל מרמת מתחילים ועד למתקדמים בתוספת תרגילים מעשיים להתחלה מיידית.

התחל ללמוד

קורס GMAT: שאלות ותשובות

 קורסיסט קורסיסט

כמה עולה קורס GMAT?
קורס GMAT עולה כ-4,000 ש"ח. מחיר זה יכול להשתנות בהתאם למוסד הלימודים. באקסטרה הקורס הכמותי בן 12 מפגשים עולה 2,650 ש"ח. בהייקיו הקורס המלא עולה 4,900 ש"ח.

איך למצוא מכללה מומלצת ל-GMAT?
רבים שמחפשים קורס מומלץ רוצים לקבל ציון מסויים כדי להתקבל ללימודי MBA או לימודים גבוהים אחרים. מחקרים מצאו כי מוסד הלימודים שנבחר יכול להשפיע רבות על ציון ה-GMAT הסופי שמתקבל.

22 בדצמבר 2015
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות