קורס יחסי ציבור
להיות במקום הנכון ובזמן הנכון

קורס יחסי ציבור

יחסי ציבור טובים יכולים לגרום להצלחה של עסק או מוצר, או לגרום לכשלונם של עסקים אם הם נעשים בצורה שגויה. יחצן אמיתי יודע שכדי לנהל משרד יחסי ציבור בצורה טובה יש להיות מקצוען אמיתי בתחומים רבים כגון: יכולת פיתוח קשרים אישיים ונטוורקינג, פרסום ושיווק, דוברות, יחצנות ועוד. אן תוכלו לקבל את כל הכלים כדי להיות יחצנים מקצועיים.

מוסדות לימוד לקורס יחסי ציבור

הבצפר
סניפים: תל אביב
משך הלימודים: 6 חודשים
תנאי קבלה: מבחן מיון, ראיון אישי
אטליה
סניפים: ירושלים
משך הלימודים: 10 חודשי לימוד, פעם בשבוע, בוקר או ערב

מידע כללי

איש יחסי ציבור יודע כיצד לקחת את הלקוח שלו ולהפנות את אור הזרקורים אליו. בין אם מדובר לפנות לעיתונאים ולהשיג כתבת שער, או לייעץ כיצד לדבר מול מצלמה, הידע האמיתי של יחצן יכול להתקבל דרך הנסיון, אבל עדיף שיתקבל בקורס יחסי ציבור. כיום ישנן מדיות חדשות, כגון פייסבוק, מדיה סלולרית ועיתונות דיגיטלית, שמשפיעות על כוחה של התקשורת בשנים האחרונות, והגבירה את הביקוש לאנשים בתחום יחסי הציבור, כאלו שידעו להיעזר בתקשורת על מנת להשיג את מטרות הארגון בזמן נתון.

אנשי יחסי ציבור חיים את התקשורת מדי יום ביומו. הם יודעים לומר את הדבר הנכון, במקום הנכון ובזמן הנכון ובכך ליצור עניין באמצעי התקשורת. הם המייצג הבלעדי של הארגון, המוצר או האדם בפני התקשורת. תלמידי קורס יחסי ציבור יזכו ללמוד מניסיון המומחים הגדולים המנהלים את ענפי התקשורת והפרסום בישראל, תוך הצגת אסטרטגיות וטקטיקות חדשניות של יחסי ציבור.

יחסי ציבור ופרסום

בקורס יחסי ציבור ופרסום מלמדים אנשי שיווק ופרסום להיות יחצ"נים. כיום ישנן מערכות שיווק שונות שיש ללמוד כדי להצליח לקדם לקוח של חברת יחסי ציבור. בין אם מעוניינים בקידום מוצרים או ביצירת אסטרטגיה מנצחת, בקורס זה תפתחו יכולות מעשיות ועדכניות שיאפשרו לכם להכיר טכניקות שיווק מתקדמות. בין נושאי הלימוד תלמדו כיצד לקבוע מדיניות מחירים, להפיץ מוצרים, לבנות תמהיל שיווק ולבצע מחקרי שוק וסקרי דעת קהל. קורס זה מותאם לעבודה עם שווקים בארץ או בחו"ל, ועובר גם על נושאים כמו מיצוב ומיתוג, כתיבת הודעות לעיתונים, דוברות ועוד.

כמה עולה קורס יחסי ציבור?

בהדר תקשורת קורס בן 36 שעות עולה 2,124 ש"ח. המרכז הישראלי לשיווק מעביר קורס תקשורת שיווקית ויחסי ציבור בעלות 1416 ש"ח.

מה לומדים בקורס יחסי ציבור?

  • שיווק
  • מיתוג
  • אסטרטגיה תקשורתית
  • דוברות
  • כתיבה עיתונאית
  • השגת ראיונות בטלוויזיה
  • נטוורקינג
  • פרסום במדיה החברתית

קורס יחסי ציבור אונליין

video

בוא ללמוד עכשיו קורס יחסי ציבור אונליין. עם סרטוני הדרכה איכותיים ומקצועיים החל מרמת מתחילים ועד למתקדמים בתוספת תרגילים מעשיים להתחלה מיידית.

התחל ללמוד

קורס יחסי ציבור: שאלות ותשובות

 דניאלה וייס דניאלה וייס

אשמח לקבל פרטים לגבי עלויות הקורס והמשך לימודים.
כל המידע מופיע באתר. עלויות אינן מפורסמות על ידי המכללות, אלא רק לאחר פנייה.

16 ביולי 2022
 טליה טליה

מהי העלות של קורס יחסי ציבור?
כמה אלפי שקלים. המכללות לא מפרסמות מחירים ויש לפנות אליהן ולקבל הצעת מחיר בפגישה בלבד.

1 באוגוסט 2019
 צביה צביה

תחזרו אלי לגבי יחצנות. מתי מתחיל קורס?
יש לפנות למכללות המופיעות באתר כדי לקבל מידע על פתיחת הקורס הבא.

20 בפברואר 2019
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות