לימודי סאפ: מה זה מערכת SAP ואיך היא נראית?

לימודי סאפ: מה זה מערכת SAP ואיך היא נראית?

בשיעור זה תלמדו אפשרויות חדשות של מערכת SAP. רוצים לשמוע על מגוון מלגות לקורסים שיכשירו אתכם להיות מומחי SAP? פנו עכשיו למכללות המובילות שאספנו עבורכם בטופס למטה. השמה לעבודה בהייטק מובטחת!

קצת על סאפ

כל ארגון גדול זקוק למערכת מידע מסודרת. אחת המערכות הפופולריות ביותר בעולם היא סאפ, ובה שמור כל המידע של הארגון. כדי לנהל ולהטמיע מערכות אלו יש צורך באנשי מקצוע, בוגרים של מסלול לימודים בו הם לומדים את כל הנושאים התיאורטיים והמעשיים הדרושים לשם תפעול תקין של המערכת. מכיוון שתחום ההייטק בישראל מאוד מפותח, נוצר ביקוש אדיר בארגונים טכנולוגיים לאנשי SAP מומחים שעברו הכשרה מעשית.

במהלך הלימודים הסטודנטים עוברים תרגול מעשי שמכין אותם למצבים שונים בהם הם יכולים להתקל בעבודה השוטפת בארגון. בין נושאי הלימוד: מערכות מידע ארגוניות ,SAP-ERP  LYNC ו- CRM, וכן תוכנות בסיסיות יותר כמו אופיס.

עדיין מתלבט?
תן ליועצי הלימודים שלנו לחזור אליך

קבל מידע על קורס SAP והטמעת מערכות ERP

למידע על קורס SAP והטמעת מערכות ERP
1
מלא את הפרטים ונציג לימודים יחזור אליך עם מידע על קורס SAP והטמעת מערכות ERP, חינם וללא התחייבות!
2
בחר מוסדות לימוד
3

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

לימודי סאפ: מה זה מערכת SAP ואיך היא נראית?: שאלות ותשובות

 אלירן אלירן

אני הולך ללמוד מיישם sap בסוף החודש, מכיוון שזה משלב שתי תחומים שאני אוהב: עולם התוכנה ועולם ההדרכות. קיבלתי עצה שזה תחום מיושן ועדיף ללכת ללמוד salesforce במיוחד שאני אתמודד בשוק העבודה ללא ניסיון בתחום. האם זה נכון?
סאפ היא מערכת אחת, סיילספורס היא מערכת אחרת. בעולם הזה יש אלפי מערכות שונות לצרכים שונים שסיילספורס היא כנראה הפופולרית והנפוצה יותר. מה שחשוב בלימודים הוא להתמקד בתהליכים ולא במערכת ספציפית אחת. אם תשלוט בתהליכים ובהבנה שלהם תוכל לעבוד על כל מערכת בעולם.

28 בספטמבר 2020
 ירוס ירוס

אני עובדת במפעל תרופות גדולה לאחרונה התחלנו לעבוד עם מערכת SAP. רציתי לדעת יותר על המערכת ואם אפשר לקחת קורס מקוון באיזור המרכז.
לא ידוע לנו על קורסים מקוונים בתחום.

23 במאי 2020
 תמי תמי

אני אמורה להתחיל ללמוד מערכות מידע וחשבונאות (הנה”ח 1, 2, 3. חשבות שכר ופריורטי ואנגלית עסקית) האם יש ביקוש למקצוע שלי? היכן הוא נצרך? מה השכר? האם מערכת סאפ היא רלוונטית למקצוע הזה?
תיארת מספר תחומים שלא קשורים זה בזה: מערכות מידע, הנהלת חשבונות ופריוריטי או סאפ. נשמע שהתחום העיקרי שלך הולך להיות הנהלת חשבונות, עם ידע במערכות ספציפיות. בכל מקום צריך הנהלת חשבונות ולכן הביקוש גבוה מאוד, והתחום נחשב ״אפור ומשעמם״. מערכת סאפ היא מערכות ניהול מידע והיא מאוד רלוונטית לתחום.

20 באפריל 2020
 תמר תמר

שלום אני לומדת מערכות מידע וחשבונאות וזה כולל בתוכו גם את תוכנת סאפ. רציתי לשאול אם מה שאני לומדת שווה היום בשוק?
כן, יש דרישה רבה למערכת סאפ ואנשים ששולטים בה יקבלו עדיפות בארגונים שעובדים עם סאפ. חשוב להדגיש כי יתרון זה הולך ופוחת עם השנים כיוון שהשוק חווה צמיחה של מגוון מערכות שונות שעושות עבודה לא פחות טובה.

13 בפברואר 2020
 sara sara

sap זה שפת פיתוח או תוכנה שמשתמשים בה? למדתי הנדסאות תוכנה ומעניין אותי מה זה המקצוע sap.
מדובר במערכת ניהול לעסקים. בדרך כלל ארגונים בוחרים בה לניהול עסקים בינוניים וגדולים, ניהול מלאי, רכש ועוד.

9 בדצמבר 2019
 מיכל מיכל

אני בוגרת מנהל עסקים עם ידע בסאפ, האם כדאי לי להתמקצע בתור מטמיעת סאפ? מה גובה השכר בשוק, ולאן אפשר להתקדם? (לאיזה גובה של משכורות).
אם התחום מעניין אותך את יכולה להתמקצע בסאפ או ללמוד לעבוד על מערכות אחרות כמו Salesforce. השכר ההתחלתי הוא בעל 5 ספרות, ואפשר להתקדם לתפקידי ניהול פרויקטים עד לשכר בכירים של 26,000 ש״ח.

2 בספטמבר 2019
 שרה שרה

אני בוגרת קורס QA בשנה האחרונה, ורציתי לדעת האם מתאים לי הטמעת מערכות SAP, והאם יש שם קידום? תודה רבה.
הטמעת מערכות דורשת ידע שונה לגמרי והבנה של צרכי הלקוח, בדקי את התחום מעניין אותך. חוץ מ-SAP יש מגוון מערכות תוכנה לארגונים.

7 באוגוסט 2019
 עמירם עמירם

היי אני כיום סגן מנהל מרלוג (לוגיסטיקה) ורציתי לדעת האם התוכנה הזאת של sap מתאימה לי, ואם כן האם יש משהו ספציפי בתוכנה, כי אני יודע שיש כמה גירסאות כגון sap b1 ועוד כל מיני. מה ההבדל ביניהם?
עליך להיפגש עם מטמיעי SAP ולקבל מהם הדרכה והצעת מחיר מותאמת אישית. למערכת יש חבילות תוכנה שונות המתאימות למרכזים לוגיסטיים ואחרים. ההבדלים תלויים בשימוש ובלקוח.

29 ביולי 2019
 אסתר אוסטרוביץ אסתר אוסטרוביץ

יש לי סוג 2 בהנהלת חשבונות. מזמן לא עסקתי בזה. אם יהיה לי ידע בתוכנת סאפ אז האם יקל עלי לחזור לשוק העבודה כמנהלת חשבונות? כמה עולה ללמוד את הבסיס והאם זה כולל תרגול?
ידע של תוכנה ספציפית לא יעזור לך, כיוון שכל ארגון בוחר לעבוד עם מערכת אחרת לפי שיקוליו. ההמלצה שלנו היא להתחיל בתפקיד זוטר ולאט לאט לעסוק יותר ויותר בתחום בו יש לך תעודה.

29 ביולי 2019
 מיטל מיטל

הרקע שלי הוא פרארפואי – רנטגן. חוץ מזה אין לי רקע נוסף. אם אעשה קורס סאפ, האם זה בפני עצמו יכול לפתוח לי חלונות בשוק העבודה?
כן, כמטמיע מערכות סאפ.

4 בפברואר 2019
 רני רני

אשמח לפרטים לגבי קורס סאפ.
יש למלא טופס כדי לפנות למכללות המופיעות בעמוד.

5 בפברואר 2018
 אולג יגולניצר אולג יגולניצר

אני מהנדס, עובד בחברה ממשלתית. מחפש קורס ללמוד את ה-SAP לעומק: שאילתות, טרנסאקציות, ובעיקר בנית דוחות. זה שלב א’.
בשלב ב’ מתכנן ללמוד תכנות ב- SAP (ABAP) מחפש מקום לימוד בשעות הערב באזור תל אביב-השרון.

רוב קורסי SAP מיודעים למתחילים וכרגע אין זמינות לקורס זה באזור המרכז. אנחנו ממליצים לחפש קורס מקוון בנושא, אם אפשר – אפילו בשפה האנגלית.

1 בנובמבר 2017
 סיואר סיואר

אני מנהלת חשבונות וחשבת שכר, האם יש איזה קורס שמתאים לתחום העבודה שלי?
אם יש לך ידע מקצועי בתחומים אלו, הקורסים שיכולים לעניין אותך הם קורסי מזכירות, או לימודי ראיית חשבון כהתמקצעות ברמה גבוהה יותר.

20 באוגוסט 2016
 עידו עידו

היי, אני בוגר תואר ראשון לכלכלה וניהול, האם כדאי לי להתמקצע ולעשות קורס סאפ? אני מניח שכן, אבל איזה סוג? מתאים לי ככלכלן שמעוניין להשתלב בחברה בתור כלכלן או אנליסט. תודה!
לפני שאתה נרשם לקורס מקצועי, בדוק אם יש דרישה בשוק להתמחות שאותה אתה מחפש. האם שאלו אותך אם אתה מכיר את המערכת בזמן שהיית בראיונות עבודה? האם חברים שלך עוסקים בתחום ושולטים בתחום? לסאפ יש מגוון מודולים וכל ארגון בונה את המערכת לצרכים שלו. הקורסים שמלמדים את המערכת נוגעים בכולה באופן רחב, או מכשירים אנשים להיות מטמיעי מערכות.

28 ביוני 2016
 ענבל ענבל

מתעניינת בקורס מטמיע מערכות. אשמח לשמוע פרטים. תודה!
מוזמנת למלא טופס פניה באתר כדי לקבל מידע ישירות מהמכללות.

8 במרץ 2016
 ארד ארד

שלום רציתי לדעת מה דרישות הקורס? ולאחר הקורס לאן אפשר להגיע/להתקדם/להוסיף?
אין דרישות קדם לקורס מלבד הכרת עבודה עם מחשב. אפשר להתקדם לעבוד בכל ארגון שמשתמש במערכת או להיות מטמיע מערכות או מדריך מערכות בארגון גדול.

2 בינואר 2016
 חצור נועם חצור נועם

אני מתחום הטכני ברכב, בעל הסמכות בנושא, רוצה לדעת האם יש נושא מסוים ספציפי בתוכנת סאפ שכדאי לי לדעת מתוך המכלול.
SAP הינה תוכנה מורכבת וכדאי לקחת קורס מלא בנושא.

20 במאי 2015
 מיכל מיכל

כמה זמן הכי קצר אפשר ללמוד את תוכנת סאפ?
ואיפה?

תוכלי לראות פירוט על המסלולים של SAP כאן.

27 באוקטובר 2014
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות

קבל מידע על קורס SAP והטמעת מערכות ERP
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר