קורס SAP והטמעת מערכות ERP
מערכות משולבות לניהול עסקים

קורס SAP והטמעת מערכות ERP

קורס השמת SAP נועד להכשיר עובדים ליישם מערכות ERP ברמה הארגונית. כדי לבצע זאת יש לדאוג לשינוי תהליכים ונהלי עבודה בתוך הארגון. הירשמו עכשיו לקורס מרתק עם הבטחה להכנסה נאה ביותר!

קצת על קורס SAP

מערכת SAP היא מערכת גדולה ומורכבת לניהול של עסקים בינוניים וגדולים. כמעט בלתי אפשרי להכיר את כל המערכת ולמצוא את ההתאמות הנחוצות בדיוק לארגון שלכם. מה גם שכל הטמעה עולה לא מעט כסף. בקורס SAP תלמדו הכל על מערכת SAP ובסיום הקורס תוכלו להטמיע מערכות בצורה קלה וחסכונית לארגון.

כאן תוכלו לבחור את קורס ה-SAP המתאים לכם. מערכות ERP, או מערכות המידע האינטגרטיביות, מאפשרות ליישם בארגונים אופציות ואסטרטגיות ניהוליות מתקדמות, שמאפשרות השמה של מגוון פרוצדורות. בין פרוצדורות אלו: אינטגרציה של תהליכים נתונים ומידע בארגון, תוך ארגוני ובין ארגוני. התייעלות זו משפרת ביצועים לאורך כל הארגון. ניתן להגיב לשינויים בשוק מהר יותר, ולבצע קבלת החלטות מושכלת יותר. מכיוון שמערכות ERP מאפשרות פעילות יעילה יותר של עסקים שונים ברחבי העולם, קורס סאפ הוא דרך מאוד יעילה להשיג דריסת רגל בארגונים שונים וגדולים בארץ ובעולם.

מטרות קורס SAP

 • להבין מהי התפיסה של מערכות מידע ארגוניות אינטגרטיביות, והשינוי הארגוני הכרוך בהשמה של מערכת ERP
 • לימוד mySAP Business Suite הכולל את mySAP ERP
 • הקניית כלים להשתלב ולהוביל את ההטמעה של ה-ERP

מה לומדים בקורס SAP והטמעת מערכות ERP?

 • mySAP Business Suite
 • mySAP CRM
 • mySAP PLM
 • mySAP SRM
 • mySAP SCM
 • mySAP ERP
 • mySAP ERP Financials
 • mySAP ERP Operations
 • Human Capital Management

קורס SAP והטמעת מערכות ERP אונליין

video

בוא ללמוד עכשיו קורס SAP והטמעת מערכות ERP אונליין. עם סרטוני הדרכה איכותיים ומקצועיים החל מרמת מתחילים ועד למתקדמים בתוספת תרגילים מעשיים להתחלה מיידית.

התחל ללמוד

קורס SAP והטמעת מערכות ERP: שאלות ותשובות

 משה משה

שלום, אני מעונין לעשות קורס SAP.
אין כיום קורסים המלמדים SAP.

2 באוקטובר 2023
 רחל רחל

האם אפשר ללמוד את זה בלי ידע קודם באנגלית?
כן.

9 באוקטובר 2018
 נחום שרייר נחום שרייר

שלום רב, אני כלכלן וכרגע מחפש עבודה. בהרבה משרות דורשים ניסיון וידע בסאפ. איזה קורס יקנה לי את הידע וההיכרות המתאימה? תודה, נחום.
בשלב זה אין לנו קורס סאפ באזור המרכז. אנחנו ממליצים על למידה עצמית באמצעות קורס אונליין. לחילופין – נסה למצוא משרת ג'וניור שבה יכשירו אותך.

26 בנובמבר 2017
 אריק אריק

האם כדאי ללמוד sap fi באופן עצמאי אם יש לי חומרי הדרכה, גישה לשרת תרגול וניסיון מתוכנות דומות?
שווה לנסות, לימוד עצמי אינו קל ואינו מתאים לכל אחד.

9 ביולי 2016
 קורסיסט קורסיסט

מהו מחיר של קורס SAP?
כדאי ללכת לקורס מקצועי כשהולכים על הסמכה כמו SAP. המחירים של קורס בן כ-400 שעות לימוד עומדים על בין 7,500-15,000 ש"ח, בהתאם למרצה, איכות המכללה ועוד קריטריונים שונים.
מהו SAP Business One?
SAP פיתחה את SAP Business One, מערכת לניהול עסקי ופיננסי, במיוחד עבור עסקים קטנים ובינוניים. מעל 34,000 לקוחות כבר משתמשים ב-SAP Business One ברחבי העולם ומנהלים תהליכים עסקיים בתחומים שונים כמו מכירות, הפצה וכספים – והכל באמצעות מערכת אחידה, משולבת וקלה לשימוש.

בעזרת SAP Business One תוכל לקבל גישה מיידית לנתונים קריטיים היוצרים תמונה מלאה ועדכנית על העסק שלך – כך שתוכל לספק מענה מהיר ללקוחות ולפתח את העסק שלך באופן רווחי יותר.

16 בדצמבר 2015
 דפנה דפנה

אני מיישמת של Oracle HR מזה כ-10 שנים ואני מעוניינת ליישם ב-SAP HR. רציתי לדעת אם יש לכם קורסים קצרים לאנשים מנוסים, שכבר יישמו במערכות אחרות. והאם יש אפשרות ללמידה אונליין של יישום ב-SAP.
בג'ון ברייס נפתחים קורסים כאלו, את מוזמנת לפנות אליהם. אין קורס אונליין כזה.

4 בדצמבר 2014
 m m

האם כדאי ללמוד קורס SAP להנדסאי תעשייה וניהול? האים יש קשר ( חזק, חלש ) בין SAP ללמודי הנדסאי תעשייה וניהול? ( אני סטודנט שנה 2 הנדסאי תעשייה וניהול)
יש קשר, אבל עקיף בלבד. ממליצים לך לקרוא על הסילבוס של קורס SAP ולהתרשם מהתכנים.

11 בנובמבר 2013
 סופיה סופיה

האם כדאי ללכת ללמוד Sap והוא מתאים למי שסיים הנהלת חשבונות וחשבי שכר, ואיזה קורס Sap מתאים להנהלת חשבונות? איך הוא הוא יכול לעזור?
קיבלתי הצעה ללמוד קורס SAP הטמות מערכות מידע(בתוכו כולל Lync;CRM;Office) שעולה בסביבות 10,000, זה שווה לי?

בטח שזה שווה. תוכלי לצפות ברשימת משרות הדרושות למומחי SAP.

2 במאי 2013
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות