קורס MCSA
לתחזק מערכות מחשוב שונות ולנהל רשתות ברמה מקצועית

קורס MCSA

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשי הייטק, במקום לעבור הכשרות מתקדמות של תארים, מגלים כי הכשרה של קורסים יכולה לשפר משמעותית את השכר ואת הקריירה שלהם. קורס MCSA הוא אחד הקורסים, מבית מיקרוסופט, שמאפשר ללמוד מקצוע חדש ומרתק שכולל בתוכו לימודים שיכולים להיות לעזר לכל חברת מחשבים, קטנה או גדולה.

מוסדות לימוד לקורס MCSA

הטכניון - לימודי המשך
סניפים: תל אביב, חיפה
תנאי קבלה: אנגלית טובה + ראיון אישי

מה זה MCSA? אחת ההסמכות המבטיחות של מיקרוסופט

MCSA, או  Microsoft Certified Solutions Associate, היא הסמכה טכנולוגית שמאפשרת לך למצוא עבודה בהייטק. זוהי הסמכה בסיסית יחסית של מיקרוסופט, הקודמת להסמכה המתקדמת של MCSE. יש כמה סוגי הסמכות של MCSA, המפורטות באתר מיקרוסופט. בקורס MCSA תלמדו על מערכות הפעלה וחומרות, רשתות תקשורת, ניהול רשתות, ניהול משאבים, האצלת סמכויות באמצעות AD, התקני חומרה, התאמות אישיות, ניהול משתמשים ותוכנות באמצעות GPO, הגדרת שרותי רשת כגון: WIINS, DHCP, IIS ,RAS יישום, ניהול ופתרון תקלות בשרת Exchange 2003, אבטחת מידע, התקנה והגדרת תצורה, תכנון מערכות גיבוי ועוד נושאים ההכרחיים למעבר בחינות MCSA.

הקורס מלמד אתכם לתחזק מערכות מחשוב שונות ולנהל רשתות ברמה מקצועית. בקורס תלמדו כיצד להקיםף לנהל, לתחזק ולטפל בתקלות של רשתות ארגוניות מבוזרות. בין אם מדובר במערכת Windows Vista, שרתיWindows Server 2008 , Windows XP או Windows Server 2003, הידע של MCSA יעזור לכם לנהל את מערכת Windows Server 2003.

משכורת והסמכה מנהל רשתות MCSA

רבים בוחנים את הקורסים MCSE, MCSA ו-MCITP ושואלים את השאלה – איפה נרוויח את המשכורת הגבוהה ביותר. בעוד שהמשכורות הגבוהות ביותר הינן לבוגרי הקורס המשולב והארוך של MCITP + MCSE, הקורס של MCSA מאפשר למצוא עבודות נישתיות בחברות הייטק קטנות יותר. מובן שלמשכורת יש תלות גם בציון שתקבלו במבחן הסופי של מיקרוסופט, ולכן כדאי לבחור במכללה מוכרת עם המלצות. כדי לקבל הסמכה של Windows Server 2003, יש צורך לעבור את המבחנים הדרושים על ידי מיקרוסופט. הדרישה כוללת מעבר של ארבע בחינות שונות: שתי בחינות על ניהול רשתות, בחינה אחת על מערכות הפעלה מבוססי לקוח, ובחינה אחת לבחירה.

סרטון על קורס MCSA

עדיין מתלבט?
תן ליועצי הלימודים שלנו לחזור אליך

קבל מידע על קורס MCSA

למידע על קורס MCSA
1
מלא את הפרטים ונציג לימודים יחזור אליך עם מידע על קורס MCSA, חינם וללא התחייבות!
2
בחר מוסדות לימוד
3

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קורס MCSA: שאלות ותשובות

 נעמי פישר נעמי פישר

אני מבררת על קורס MCSA. כמו כן ברצוני ללמוד את הקורס בזום, אשמח לשמוע איפה זה אפשרי באונליין ולא בפרונטלי. תודה.
שלום נעמי. לא ידוע לנו על קורס כזה המועבר באופן מקוון.

20 ביולי 2022
 קורסיסט קורסיסט

מה ההבדל בין MCSAל MCSE?
הסמכה של MCSA, או בשמה המלא, Microsoft Certified Solutions Associate, מאפשרת לבעלי ידע טכני בסיסי לבנות קריירה בהייטק ולקבל הסמכה קצרה יותר מאשר MCSE. בוגרי MCSA ממשיכים פעמים רבות לדרגת המומחה המתקדמת יותר של MCSE. הסמכות MCSA הינן אפשריות עבור Windows Server 2012, Windows Server 2008, Windows 8, Windows 7 ו-SQL Server 2012. היתרון של MCSA מול MCSE הוא בקלות של הבחינות וכן במחיר הקורס.

כמה עולה קורס MCSA?
מחיר קורס MCSA נע בין 10,000-15,000 ש"ח. אפשר לקחת קורס משולב הכולל גם MCITP בתוספת של כאלפיים ש"ח.

16 בדצמבר 2015
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות

קבל מידע על קורס MCSA
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר