קורס אוטוקאד
תלת מימד בכף ידך

קורס אוטוקאד

כאשר מתכננים מבנה חדש כדאי לשרטט אותו עם תוכנת השרטוט הטובה בעולם – אוטוקאד. במהלך הקורס תלמדו את התוכנה על בוריה ותראו כיצד ניתן לתכנן מבנים מורכבים בצורה פשוטה ויעילה. בסיום הקורס תוכלו להשתלב כעובדים במשרדי אדריכלות ויהיה לכם יתרון תעסוקתי על פני מתמודדים אחרים על המשרה.

מוסדות לימוד לקורס אוטוקאד

עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה ירושלים - לימודי המשך
סניפים: ירושלים
משך הלימודים: 20 מפגשים פעם בשבוע כ- 5 חודשים 3 שעות כל מפגש
אקדמיית LFA - המחלקה ללימודי מקצועות חופשיים
סניפים: כרמיאל
משך הלימודים: 10 מפגשים, מפגש אחד בשבוע בשעות הערב, 4 שעות אקדמיות בכל מפגש
הסדנא
סניפים: באר שבע
משך הלימודים: 60 שעות, 15 מפגשים שבועיים בני 4 שעות

אוטוקאד על קצה המזלג

קורס אוטוקאד דו מימד נועד לאנשי מקצוע בתחום האדריכלות העיצוב וההנדסה. הקורס שימושי ביותר בתחומי אדריכלות, עיצוב פנים, עיצוב תעשייתי, אדריכלות נוף, הנדסה, שרטוט ועוד.

מי שלא מכיר את תוכנת אוטוקאד, מדובר על תוכנה ליצירת שרטוטים בתלת ודו מימד לתחומי הנדסת מכונות, הנדסה אזרחית ואדריכלות. כל מי שעובד בתור שרטט מכיר היטב את תוכנה זו, שכבר זכתה לסוג של מונופול בתחום השרטוט. ישנן מסגרות לימוד שונות בתחום עיצוב אוטוקאד, שמכשירות ומעניקות כלים לניצול ועבודה עם התוכנה בצורה אופטימלית. הקורס מאפשר להבין את התוכנה על כל מאפייניה ככלי יעיל לתכנון שרטוט והדמיה תלת ממדית.

סוגי תוכנות אוטוקאד

  • Autocad Mechanical – תוכנה זו מתאימה להנדסת מכונות. בתכנה זו כלים רבי עוצמה, כמו ספריית תוכן, המאיצה את התכנון המכני על ידי הפיכת משימות שכיחות לאוטומטיות. היא יוצרת קבצי DWG שמאפשרים חלוקת מידע תכנוני בקלות עם משתמשי תכנות AutoCAD ו-Autodesk Inventor.
  • AutoCAD Map 3D – מיועד לצרכי יצור וניהול מידע גיאו-מרחבי, החל משרטוט ומיפוי, ניהול ועריכה ועד להפקת המפות והפצת המידע לסביבת האינטרנט/אינטראנט. תוכנת AutoCAD Map 3D עונה על צרכי ה-CAD וה-GIS ומאפשרת ניתוחים ועיבודים מרחביים, שימוש בסימבולוגיה ותוויות מורכבות, יצירת מפות תמאטיות, עיבודים דו ותלת ממדיים ועוד.
  • Autodesk Inventor – התוכנה מאפשרת לתכנן ולעצב ב-3D בסוליד פרמטרי. למוצר יכולות המטפלות ביעילות בהרכבות גדולות מאוד, הרכבות פיצוץ, חלקים והפקת שרטוטים. המוצר כולל מודולים שונים כגון: תכנון פח וזיווד אלקטרוני, ריתוכים, צינורות וצינוריות, כבלים ורתמות חשמליים, חישובי אנליזות חוזק ואנליזות דינאמיות, ניהול והפצת מידע.
  • AutoCAD Electrical – זוהי תוכנה עבור מעצבי בקרים. בתוכנה זו כלים מרובים העוזרים לנו ביצירת שרטוט נכון, מהיר ואיכותי בצורה קלה. חלק מכלים אלו הם: ספריות רכיבים מבוססות סטנדרטים, יצירת שרטוטי העמדת לוח חכמים, יצירת שרטוטי PLC/IO באופן אוטומטי, יצירת שרטוטי מהדקים בצורת טבלה ו/או גראפית ועוד. תוכנה זו ייעודית עבור מהנדסי חשמל הזקוקים לכלי שרטוט חזק.

קורס אוטוקאד אונליין

video

בוא ללמוד עכשיו קורס אוטוקאד אונליין. עם סרטוני הדרכה איכותיים ומקצועיים החל מרמת מתחילים ועד למתקדמים בתוספת תרגילים מעשיים להתחלה מיידית.

התחל ללמוד
עדיין מתלבט?
תן ליועצי הלימודים שלנו לחזור אליך

קבל מידע על קורס אוטוקאד

למידע על קורס אוטוקאד
1
מלא את הפרטים ונציג לימודים יחזור אליך עם מידע על קורס אוטוקאד, חינם וללא התחייבות!
2
בחר מוסדות לימוד
3

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קורס אוטוקאד: שאלות ותשובות

 קורסיסט קורסיסט

כמה עולה לקנות אוטוקאד?
מחיר תוכנת אוטוקאד מלאה היא כ-4,000 דולר, בנוסף ל-15% כמנוי תחזוקה שנתית. ישנן גרסאות ממוקדות של אוטוקאד לתחומי ההנדסה והשרטוט השונים, כאשר הפופולרית ביותר הינה אוטוקאד ADT לתחום האדריכלות והבניין.

מהן דרישות הסף של קורס אוטוקאד?
הדרישות הן ניסיון עבודה בסביבת Windows, ידע בסיסי בשרטוט וידע בסיסי אנגלית.

מי מעביר את הקורס?
את הקורס בדרך כלל מעבירים אנשים עם נסיון עבודה בתחום העיצוב והאדריכלות. כדאי למצוא קבוצה קטנה של בין 15 ל-20 איש, משום שהלימוד דורש עבודה והסברים אישיים.

במה עוסק מי שסיים את הלימודים?
בוגרי הקורס יוכלו לעבוד כעצמאים או להשתלב במסגרת העבודה של משרדים העוסקים באדריכלות, עיצוב פנים או שרטוט ממוחשב בתחומים אחרים.

מהו מחיר קורס אוטוקאד?
קורס אוטוקאד בסיסי ביותר עולה 1,500 ש"ח, והוא כולל כ-7 מפגשים. קורס ברמה יותר גבוהה עולה החל מ-4,000 ש"ח.

16 בדצמבר 2015
 יצחק אדם יצחק אדם

עבור קורס אוטוקד – מבקש לדעת האם נדרש ידע כלשהוא בשרטוט או שמספיק כשרון טכני טבעי? מבקש לדעת היכן מתבצע הקורס הכי קרוב לנתניה?
אין צורך בידע קודם. כדאי לך לבדוק במכון קווים.

4 בינואר 2013
 מקסים קבליוק מקסים קבליוק

יש הרבה בתי ספר או מכללות שמעבירות קורס אוטוקאד. מה קריטריונים שבהם אני בוחר את המקום הנכון?
ישנם כמה קריטריונים שיעזרו לך לבחור:
– שעות שרטוט והדמייה מעשיות: לפני שנרשמים לקורס כדאי לברר כמה שעות מעשיות כולל הקורס, כי זו הדרך הטובה ביותר להפוך למקצוען אוטוקאד.
– איכות המרצה: חשוב לבדוק את הנסיון המעשי של המרצה. האם תכנן פרוייקטים גדולים בעיצוב פנים ובאדריכלות? האם הוא אדריכל מוכר?
– משך הלימודים: אם אתה רוצה להגיע לרמת מקצוען כדאי לך לבחור בקורס ממושך. אם לעומת זאת אתה רוצה ללמוד בסיס ולהמשיך לבד יספיקו לך בין 10-15 מפגשים.
– תיק עבודות של סטודנטים קודמים: ניתן לבחון תיק עבודות של סטודנטים שסיימו את קורס האוטוקאד במוסד הלימודים.
– הסטודיו: כדאי להגיע למכללה ולראות במו עיניך איך נראה הסטודיו בו תלמדו.

3 בנובמבר 2012
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות

קבל מידע על קורס אוטוקאד
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר