שיעור 3: משכורת יועץ מס

שיעור 3: משכורת יועץ מס

האם משתלם להיות יועץ מס? במדריך זה נביא לכם מידע אודות המשכורות של יועצי מס בעלי נסיון וחסרי נסיון.

האם משתלם להיות יועץ מס? מכיוון שבשנים האחרונות חלו שינויים שונים בעולם הפיננסי הישראלי, עלה הצורך ביועצי מס מיומנים שיעזרו לשכירים ולעצמאיים להסתדר בבירוקרטיה הסבוכה של המסים. יועצי מס מתחילים עובדים במשרדי ראיית חשבון, במשרדים וחברות וכן כיועצים עצמאיים. המשכורת של יועץ מס מתחיל נעה בין 6,000-8,000 ש”ח, כאשר יועץ מס עם משרד משל עצמו יכול להרוויח משכורות של 15,000 -20,000 ש”ח.

עדיין מתלבט?
תן ליועצי הלימודים שלנו לחזור אליך

קבל מידע על לימודי ייעוץ מס

למידע על לימודי ייעוץ מס
1
מלא את הפרטים ונציג לימודים יחזור אליך עם מידע על לימודי ייעוץ מס, חינם וללא התחייבות!
2
בחר מוסדות לימוד
3

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

שיעור 3: משכורת יועץ מס: שאלות ותשובות

 אפרת קרני אפרת קרני

שלום, סיימתי לימודי ייעוץ מס. רציתי לשאול לגבי המשכורת: האם היא תשתנה אם יש לי תואר בהוראה, או שזה לא קשור הוראה ליעוץ מס ולא מסתכלים על זה במשכורת?
אם אין קשר אז התואר לא יסייע לך.

21 במאי 2021
 מוניר מוניר

סיימתי לימודי יועץ מס בשנת 2012, עברתי את המבחנים, עוד לא עשיתי התמחות, ולא שלמתי אגרה. האם ניתן לעשות התמחות דרך משרדי מס הכנסה, במקום משרדי רו”ח/יועץ מס? האם יכול לקבל יותר משכר מינימום בתקופת התמחות?
ההתמחות נעשית בדרך כלל במשרדי רואי חשבון. לא ידוע לנו על התמחות ספציפית במס הכנסה. קשה לקבל יותר משכר מינימום בתקופת ההתמחות.

6 באוגוסט 2020
 נתנאל סימניאן נתנאל סימניאן

שלום, נרשמתי ללימודי הנהלת חשבונות וחשבי שכר, שבסיומם אני משלים ליועץ מס במכללת bdo. ברצוני לדעת מהו סדר יומו המדויק של יועץ מס, על מה הוא אחראי, וכמובן לפי מה נקבע שכרו בשוק העבודה ומהי התקרה לשכר יועץ מס בשוק?
יועץ מס בדרך כלל עובד באופן עצמאי והוא אחראי לייעץ לאנשים באירועי מס שונים בחיים. השכר נקבע לפי שעת עבודה כעצמאי ואין לו תקרה.

11 באוגוסט 2019
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות

קבל מידע על לימודי ייעוץ מס
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר