לימודי ייעוץ מס
הקריירה שלך בכספים

לימודי ייעוץ מס

הרפורמה במסלול ייעוץ מס מאפשרת לסטודנטים לגשת לבחינות המקצועיות בחלקים ולהגדיל את הסיכויים שלהם לעבור את הבחינה. קורס יועצי מס יכין אתכם לבחינות של רשות המיסים ויפתח בפניכם עולם מקצועי מרתק ומשתלם.

מוסדות לימוד ללימודי ייעוץ מס

מישלב
סניפים: תל אביב, חיפה, אונליין
האקדמיה לפיננסים מבית פירמת הענק BDO זיו האפט
סניפים: באר שבע, נצרת, אונליין, הרצליה, ירושלים, רחובות, תל אביב, חיפה
משך הלימודים: 744 שעות לימוד
תנאי קבלה: 12 שנות לימוד - בעלי תעודת בגרות או מכינה קדם אקדמית מאושרת ע״י המל"ג או תואר ראשון או תעודת בגרות ח…
המכללה למינהל
סניפים: חיפה
תנאי קבלה: תעודת בגרות. תעודת מקצוע הנה"ח סוג 2
המכללה המשותפת
סניפים: חיפה, סחנין
משך הלימודים: 746 שעות אקדמאיות

קצת על קורס ייעוץ מס

קורס ייעוץ מס התפתח כתוצאה מהשתכללות השוק ועליית הדרישה לאנשי מקצוע בתחום הפיננסי. יועץ מס מספק מענה חשבונאי לבעלי עסקים עצמאיים ומייצג אותם מול שלטונות המס בישראל. יועץ מס יודע להתמודד עם בעיות שונות הקשורות למיסוי וחוקי מיסים. הקורס מכשיר את יועצי המס, ומכין אותם לבחינה לבחינות לנציבות מס הכנסה, עם תרגול מלא של נושאי הבחינות. עצה טובה אחת של יועץ מס, יכולה לחסוך אלפי שקלים ללקוח. בואו ללמוד את תורת המיסוי מתחילתה ועד סופה ולנהל עסק עצמאי כיועצי מס. מספר הלקוחות שתוכלו לצבור הוא גבוה מאוד מכיוון שגם שכירים וגם עצמאיים צריכים ייעוץ מס.

כל אזרח במדינת ישראל נדרש לשלם מסים. בין אם מדובר על מס הכנסה, מע"מ, מס שכר ורווח או מס שבח. רשות המסים בישראל הוקמה ב-2004 כדי לאחד את כל גופי גביית המסים, ורשות זו אחראית לגבות מכל אזרח את המוטל עליו לשלם. יועץ מס מתפקד כמתווך שעוזר לאזרח למלא את הדוחות הנדרשים, וכן לייצג את הנישומים בפני רשויות המס. ועץ מס מתעסק עם מס הכנסה, חישובים מסובכים, מע"מ ועוד נושאים שלא כל אחד מתעניין בהם. אם אתם מתלבטים לגבי מקצוע זה, בואו לקרוא את הסילבוס המלא הנלמד בקורס ולהתרשם אם זה מעניין אתכם. המבחנים של יועצי מס כוללים נושאים שונים כגון  הכנסות והוצאות, ניהול ספרים, הצהרת הון, ניכויים וגביה, מע"מ, מיסוי יחיד + חוק התיאומים, הליכי שומה, רווח הון ומיסוי תאגידים.

מחיר קורס ייעוץ מס

מכיוון שנדרשת הכנה מקיפה לבחינות, כולל מרתונים ומבחנים, הקורס מוצע במחיר של כ-10,000 ₪ ברוב הארץ. חשוב לבחור קורס שמוכר על ידי נציבות מס הכנסה. הקורס מכין אתכם לבחינות מועצת יועצי המס שמתקיימות בינואר וביולי בכל שנה.

מה לומדים בלימודי ייעוץ מס?

  • פקודת מס הכנסה
  • מע"מ
  • ביטוח לאומי
  • מס שבח ורכוש
  • חוקי המיסוי בתנאי אינפלציה
  • דוחות כספיים
  • חברות
  • שותפויות
  • אשראי
  • חישוביים מסחריים

לימודי ייעוץ מס אונליין

video

בוא ללמוד עכשיו לימודי ייעוץ מס אונליין. עם סרטוני הדרכה איכותיים ומקצועיים החל מרמת מתחילים ועד למתקדמים בתוספת תרגילים מעשיים להתחלה מיידית.

התחל ללמוד
עדיין מתלבט?
תן ליועצי הלימודים שלנו לחזור אליך

קבל מידע על לימודי ייעוץ מס

למידע על לימודי ייעוץ מס
1
מלא את הפרטים ונציג לימודים יחזור אליך עם מידע על לימודי ייעוץ מס, חינם וללא התחייבות!
2
בחר מוסדות לימוד
3

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

לימודי ייעוץ מס: שאלות ותשובות

 קורסיסט קורסיסט

איך מתקבלים לקורס?
כדי להתקבל לקורס ייעוץ מס יש צורך בתעודת בגרות מלאה וכן תעודה סוג 2 בהנהלת חשבונות של משרד התמ"ת או תעודת סיום מכינה בחשבונאות עם ציון עובר בבחינת גמר.

מהו השכר של יועץ מס?
יועץ מס מוסמך מתחיל ממשכורת בגובה 4,500 ל-6,000 ש"ח, בהתאם לגודל המשרד לייעוץ מס בו הוא עובד. שכרו של יועץ מס בינלאומי גבוה יותר וככל שהיועץ משיג יותר לקוחות גדולים ורוכש מוניטין ונסיון השכר עולה בהתאם. מנהל של משרד ייעוץ מס לעסקים מרוויח כבר משכורות של 5 ספרות בחודש. יועץ לא מגיע למדרגת שכר של רואה חשבון, אולם בתקופה קצרה יותר הוא משיג משכורת מכובדת מאוד. יש לשים לב כי בתקופת ההתמחות השכר יכול להיות נמוך יותר.

איזו תעודה מקבלים בסוף הקורס?

כדי לקבל תעודת יועץ מס מנציבות מס הכנסה יש צורך ללמוד בבית-ספר מוכר שבו תכניות הלימודים מאושרות על-ידי נציבות מס הכנסה, ולעבור שתי בחינות – בהנהלת חשבונות ובמסים. בנוסף יש צורך בשנתיים התמחות אצל רואה חשבון או אצל יועץ מס מורשה, ולעמוד בהתניות על-פי פקודות מס הכנסה סעיף 236 ותקנות נלוות.

16 בדצמבר 2015
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות

קבל מידע על לימודי ייעוץ מס
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר