שיעור 2: תוכנות להנהלת חשבונות

שיעור 2: תוכנות להנהלת חשבונות

היום בעידן הממוחשב, לא ניתן לדמיין, ולו לרגע אחד בלבד, את מחלקת הנהלת-חשבונות מנסה לעבוד ללא מחשב. כל אחד יודע שזה בלתי אפשרי. כיום, כל הנהלת החשבונות מתבצעת במחשב באמצעות תוכנות ייעודיות לניהול חשבונות. ישנן תוכנות רבות לניהול חשבונות ובמאמר זה נסקור את העיקריות מביניהן ומה מציעה כל אחת מהן. הצעה שלי - לפני שאתם רוכשים תוכנה לניהול חשבונות, עשו לעצמכם טובה וקראו את המאמר הבא...

תוכנות להנהלת חשבונות

רוב התוכנות להנהלת חשבונות מבוססות על הפקת חשבוניות וקבלות, ניהול לקוחות, ניהול מלאי, עריכת מאזנים ודוחות ולעתים גם ניהול ספקים. השוני בין התוכנות השונות הוא בפונקציות נוספות שהתוכנה מציעה ובנוחות השימוש בממשקי התוכנה. בנוסף, מיום ליום תוכנות הנהלת החשבונות עוברות לפלטפורמת האינטרנט (ככל הנראה זהו עתידן של כל התוכנות). ישנן עשרות רבות של תוכנות להנהלת חשבונות בשוק, אך אנו לא רוצים להלאות אתכם ולכן נסקור רק את העיקריות מבין כולן:

"כספית" – תוכנה להנהלת חשבונות

כספית היא תוכנת הנהלת חשבונות חד צידית המבוססת על טכנולוגיית האינטרנט. "כספית" מציעה 6 גרסאות שונות של התוכנה והן מותאמות לסוג המשתמש – מעוסק פטור ועד עורכי דין ועמותות. את ההבדלים בין הגרסאות השונות, יתרונותיה של כל גרסה ופירוט מלא לכל גרסה כולל מחירים תוכלו למצוא באתר הרשמי של "כספית". יתרון נוסף של "כספית" הוא התמיכה. החברה מציעה תמיכה מלאה למשתמשי התוכנות שלה. התמיכה כוללת סרטוני הסברה באתר ותמיכה טלפונית של נציגי החברה.

"עסקית" – תוכנה להנהלת חשבונות

  • "עסקית" קיימת משנת 2000 ומציעה 3 גרסאות שונות של התוכנה:
  • גרסה המשמשת להפקת חשבוניות וקבלות, אך לא קיימת בה אפשרות לרשום הוצאות.
  • גרסה הכוללת הכנסות, הוצאות וגם הפקת דוחות מע"מ.
  • גרסה הכוללת בנוסף לכל הקיים בשתי הגרסאות הקודמות גם אפשרות לניהול מלאי.
  • בתוכנה זו התמיכה למשתמש היא חינם עבור החודש הראשון בלבד, לאחר מכן התמיכה בתשלום.

"רווחית" – תוכנה לניהול עסק והנהלת חשבונות

רווחית היא תוכנה מלאה לניהול העסק בעלת גרסה אחת המשתפרת כל הזמן. התוכנה מציעה אפשרות להתאמת בנקים וכרטיסים, הפקת דוחות מע"מ ומקדמות מס הכנסה, הפקת חשבוניות וקבלות, ניהול קופה ומלאי, אפשרות דיווח מקוון למע"מ ועוד פונקציות נוספות ההופכות את עבודתו של מנהל החשבונות לקלה, נוחה ומסודרת. בעת רכישת התוכנה תקבלו גם תמיכה טכנית מלאה ללא תשלום נוסף.

"חיש קל" – תוכנה להנהלת חשבונות

חיש קל מאפשרת ניהול לקוחות, הוצאות, ניהול ומעקב אחר המחאות לפירעון, הפקדת דוחות וייצוא קבצים למס הכנסה. התמיכה המוצעת היא ללא תשלום, אך מתבצעת באמצעות הדואר האלקטרוני בלבד. ישנן גם תוכנות המציעות הפקת חשבוניות וקבלות בלבד ושליחתן בדואר האלקטרוני ללקוח באמצעות חתימה אלקטרונית. התוכנות המובילות בתחום זה הינן Invoice 4u ו – icount.

עדיין מתלבט?
תן ליועצי הלימודים שלנו לחזור אליך

קבל מידע על קורס הנהלת חשבונות

למידע על קורס הנהלת חשבונות
1
מלא את הפרטים ונציג לימודים יחזור אליך עם מידע על קורס הנהלת חשבונות, חינם וללא התחייבות!
2
בחר מוסדות לימוד
3

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות

קבל מידע על קורס הנהלת חשבונות
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר