חלק ג’: קורס אימון עסקי

חלק ג’: קורס אימון עסקי

שימו לב מאמנים אישיים, יזמים ואנשי עסקים: בקורס אימון עסקי תלמדו איך לשנות את החיים המקצועיים שלכם בצורה דרמטית על ידי שימוש בטכניקות של אימון עסקי מתקדמות. למרצים בקורס אימון עסקי יש נסיון של מספר שנים ועבודה במספר רב של תעשיות בארץ, והם יכווינו את דרככם לשיפור מצבכם והתנהגותכם העסקיים. ניהול זמן: בקורס אימון עסקי בוחנים את המטרות העסקיות שלכם כרגע, ומשפרים את הסיכויים שלכם להתמודד עם אתגרי המחר.

אסרטיביות, שפת גוף ושכנוע

אימון עסקי לעסקים: שימו לב מאמנים אישיים, יזמים ואנשי עסקים: בקורס אימון עסקי תלמדו איך לשנות את החיים המקצועיים שלכם בצורה דרמטית על ידי שימוש בטכניקות של אימון עסקי מתקדמות. למרצים בקורס אימון עסקי יש נסיון של מספר שנים ועבודה במספר רב של תעשיות בארץ, והם יכווינו את דרככם לשיפור מצבכם והתנהגותכם העסקיים. ניהול זמן: בקורס אימון עסקי בוחנים את המטרות העסקיות שלכם כרגע, ומשפרים את הסיכויים שלכם להתמודד עם אתגרי המחר.

ניהול זמן

מיתוג המנהל: כיצד לבחור קורס אימון עסקי? אפשר לבחור קורס אימון על פי הקליינטים של המאמנים. בית ספר תות למשל ידוע בכך שהוא מחזיק מספר תלמידים רמי דרג ומפורסמים. בקורס מכשירים אתכם מאמנים מקצועיים להשיג את המטרות העסקיות והכספיות שלכם, לא משנה אם אתם בעלים של חברה גדולה או בעלי עסק קטן. קורס אימון עסקי לא רק מכשיר מנהלים יותר טובים, אלא מנהיגים יותר טובים. על ידי שימוש בטכניקות פסיכולוגיות וסוציולוגיות שונות מצליח הקורס להכשיר גם אנשים שנרשמו ללא יכולת ניהולית כלל. בעוד מנהלים רבים מתמודדים עם הקשיים של המשבר הכלכלי, והרווחים של ארגונים רבים בירידה מתמדת, עסקים רבים נמצאים בסכנת קיום.

מיתוג המנהל

מטרת קורס אימון עסקי: מלבד הכשרת המנהלים בטכניקות האימון העסקי, מטרת הקורס להכשיר מנהיגים. השינוי הארגוני שחל בשנים האחרונות במקום העבודה מחייב אנשים שיודעים להנהיג ויודעים לקבל החלטות, וכן להחזיק בתכונות כמו יצירתיות ומוטיבציה. הקורס מכשיר אתכם להחזיק בכלים ובידע הדרושים על מנת לייצר משכורות גבוהות לך ולחברי הצוות שלך, ברמה שלא נראתה אפשרית מקודם לכן. דמיין שאתה מתעורר בעוד חצי שנה עם ידע שיש לך נוסחה מנצחת שתבטיח כי תרוויח מספיק כסף בכל יום, בעבודה שתהנה ממנה הרבה יותר. קורס אימון עסקי נועד להפוך חלום זה למציאות.

פיתוח אינטליגנציה ריגשית

מה קורה בסוף הקורס? אנו נצייר לך כרגע מה יקרה לאחר הקורס. אתה תתעורר באותה מיטה, אבל המשך היום ידמה אחרת, אתה תרגיש אחרת. יותר מסופק. יותר מצליחן, עם בטחון עצמי גבוה יותר. אם אתם רוצים להפוך להיות מאמנים עסקיים, או לעבור תהליך אימון עסקי, או להכניס תהליכי אימון עסקי לארגון שלכם, פנו למכללות השונות שמלמדות את הקורס וקבלו יותר פרטים על כל מוסד. חד משמעית מומלץ לבחור את הקורס שעושה את הרושם הכי מקצועי, משום שגם אם יש הבדלים במחירים, הם מתגמדים יחסית לתמורה ולהצלחה שיבואו בעקבות האימון העסקי בעסק שלך.

התמודדות עם לחץ ושחיקה בעבודה

מהו מאמן עסקי? מאמן עסקי הוא כמו מאמן ספורט. כשם שמאמן הספורט דוחף את האתלט להגיע להשגיו המרביים, כך גם המאמן. מאמן עסקי מספק לך תמיכה ומלמד אותך טכניקות שונות ומגוונות להשגת יעדים. מאמן עסקי יתן לך להתאמץ ולהגיע לגבול היכולת שלך, יגיד לך את האמת בפרצוף, וכן ידע להקשיב. מאמן עסקי עוזר לבעלי עסקים לשפר את הארגון שלהם על ידי הכוונה, טיפים ועידוד. האימון העסקי עוזר לתחומי המכירות בארגון, לשיווק, לניהול, לפיתוח הצוות ולעוד.

עדיין מתלבט?
תן ליועצי הלימודים שלנו לחזור אליך

קבל מידע על קורס אימון אישי

למידע על קורס אימון אישי
1
מלא את הפרטים ונציג לימודים יחזור אליך עם מידע על קורס אימון אישי, חינם וללא התחייבות!
2
בחר מוסדות לימוד
3

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות

קבל מידע על קורס אימון אישי
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר