קורס שזירת פרחים
ליצור באמצעות הטבע

קורס שזירת פרחים

שזירת פרחים היא אמנות יפנית עתיקה ומסורתית המשלבת אמנות, עבודה מדיטטיבית, ותוצאה יפיפייה של פרחים שזורים. בקורס לומדים אודות טכניקות שונות לשזירת פרחים וכן מעמיקים בלימוד תיאורטי אודות פרחים, דרכי הטיפול בהם והתאמתם זה לזה. שזירת פרחים היא תחביב מהנה, שיכול גם להוסיף להכנסה החודשית. קורס שזירת פרחים יעניק לכם ידע מקצועי בעיצוב ושזירת פרחים. הקורס הוא חוויה של צבעים וניחוחות ובסיומו תוכלו למצוא עבודה בחנות פרחים או כמעצבי פרחים לאירועים כמו חתונות או אירועי יוקרה.

יש צורך בחוש אמנותי ברמה גבוהה כדי לשזור פרחים. זה הבסיס אבל ישנן טכניקות שזירה מיוחדות אותן תלמדו בקורס שזירת פרחים מקצועי. סידור פרחים הוא מקצוע בעל מורשת עתיקה, זרי פרחים נחשבו לחלק בלתי נפרד ממסיבות ואירועים גם בעת העתיקה וגם בהווה. כיום נפוץ השימוש בזרי פרחים גם לקישוט חדרי ישיבות, בתי מלון, אולמות כנסים, משרדים ואף בתים פרטיים. קורס שזירת פרחים יהיה בוודאי אחד הקורסים המהנים והיצירתיים ביותר שתיקחו ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהוא יעשה לכם רק טוב.

בתחילת הקורס לומדים על מבנה הפרחים, סוגי פרחים, אופן הטיפול בפרחים ותחזוקת הזרים. חלק זה של הקורס יעזור לכם בהמשך בהבנת המבנה הנכון של סידור הפרחים ויאפשר לכם לבנות את זר הפרחים בהתאם לדרישות הלקוח. בין אם מדובר בסיגליות, סחלבים או ורדים, היכרות עם הפרחים ומאפייניהם – ניחוח, גודל ומראה יסייע לכם להתאים בין סוגי הפרחים השונים ולשלב היטב בין הזנים. בהמשך הקורס תלמדו את השיטות השונות לשזירת זרים ולייצור פסלי פרחים יפיפיים שישמחו כל לב בחג ובאירועים. בחלק מהקורסים תזכו ליהנות גם מחלק מתקדם יותר המכין אתכם לתהליך הקמת עסק. החל בניהול יחסים עם ספקים, הכנת חלון ראווה וכלה בשיווק ופרסום של העסק.

מה לומדים בקורס שזירת פרחים?

  • מבנה הפרח
  • סוגי פרחים
  • תחזוקה נכונה של פרחים
  • עקרונות הטיפול בפרח
  • זרים קשורים
  • עבודה עם ספוג
  • שזירת זרי כלה
  • עיצובים מודרניים
  • קישוטים לאירועים
  • הקמה וניהול של חנות פרחים

קורס שזירת פרחים אונליין

video

בוא ללמוד עכשיו קורס שזירת פרחים אונליין. עם סרטוני הדרכה איכותיים ומקצועיים החל מרמת מתחילים ועד למתקדמים בתוספת תרגילים מעשיים להתחלה מיידית.

התחל ללמוד

קורס שזירת פרחים: שאלות ותשובות

 עטרה עטרה

האם יש קורס קטן לשזירת פרחים מלאכותיים בלבד?
לא. כל הפרחים הם פרחים חיים.

5 במאי 2021
 רותם רותם

שלום, אשמח לדעת האם יש קורס שזירת פרחים פתוח/קורס שעתיד להיפתח בקרוב? אם כן, היכן הקורס מתקיים? תודה רבה.
עקב המצב אין כרגע קורסים פתוחים.

9 באוגוסט 2020
 ענת ענת

אני מתעניינת בקורס שזירת פרחים באזור המרכז לשני אנשים.
עקב המצב אין כרגע קורסים פתוחים.

9 באוגוסט 2020
 אוריאל אוריאל

האם הקורס מקנה לי ידע בסיסי או יותר מעמיק? ולגבי עבודה איך זה עובד: שכיר או פרילנסר. ולגבי השכר – זה עובד לפי שעה?
הקורס מעניק ידע טוב לתחילת עבודה. העבודה תלויה בך – רצוי להתחיל כשכיר. השכר בדרך כלל שעתי או גלובלי.

7 באוגוסט 2018
 דודו דודו

מתי מתחיל קורס שזירת פרחים?
לצערנו בשלב זה אין צפי לפתיחת קורס.

17 בדצמבר 2017
 שירה שירה

אפשר לדעת היכן מתקיים הקורס?
על פי הרישום שלנו, אין כרגע קורסים פתוחים.

7 באפריל 2016
 סילבי סילבי

האם הקורס מקוון בלבד או שיש לכם מכללות או סניפים בארץ?
בשלב זה אין לנו מכללות המפרסמות קורס שזירת פרחים. ייתכן ויצטרפו בקרוב.

23 בפברואר 2016
 קורסיסט קורסיסט

כמה עולה קורס שזירת פרחים?
קורסים בסיסיים בשזירת פרחים עולים בין 2,000-4,000 ש"ח. קורסים מקצועיים להכשרת שוזרי פרחים אורכים זמן רב יותר ועלותם כ-10,000 ש"ח. המחיר משתנה בהתאם לאורך הקורס, המרצה וסוג הפרחים אשר הקורס מכשיר לשזירה. לימודי שזירת פרחים כוללים שיעורים כיתתיים ולמידת חומר כתוב ותיאורטי והתנסות בשזירת פרחים בסדנאות מעשיות. במהלך הקורס תזכו לשזור פרחים מסוגים שונים.

כמה מרוויח שוזר פרחים?
שוזר פרחים מקצועי יכול להרוויח משכורת של בין 6,000 ל-11,000 ₪ ברוטו. אם תבחרו לעסוק במקצוע לא כתחום עיקרי תוכלו להוסיף למשכורת שלכם בערך 3,000 ש"ח.

16 בדצמבר 2015
 אלה אלה

שלום, איך עובד באופן פרקטי עבודה בשזירת פרחים? האם יש אפשרות לשזור פרחים בעמדה ללא מכירה ושירות לקוחות או שזה חלק בלתי נפרד?
זה חלק בלתי נפרד, אלא אם תמצאי שותף שידאג למכירה ולשיווק.

5 בנובמבר 2014
 ריקי ריקי

האם למידת קורס מקצועי שאורך יותר זמן, ועלותו כפי שרשמתם 10,000 ₪, תקנה לי יתרון במציאת עבודה, מאשר ללמוד רק או קודם קורס בסיסי? כי החשש שלי שאם אלמד קורס בסיסי, זה יהיה בזבוז זמן וכסף, ואולי לא אמצא עבודה.

קורס מקיף אכן יעניק לך יתרון במציאת עבודה.

20 ביולי 2013
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות