HackerU- המרכז להשמה והכשרת עובדים למקצועות ההייטק
HackerU- המרכז להשמה והכשרת עובדים למקצועות ההייטק

HackerU- המרכז להשמה והכשרת עובדים למקצועות ההייטק

סניפים
חיפה
שוהם 5, רמת גן
יפו 216, ירושלים
בניין מגדל הרכבת, יצחק בן צבי 10, באר שבע

עוד על HackerU- המרכז להשמה והכשרת עובדים למקצועות ההייטק

עוד על  HackerU – המרכז להכשרת מקצועות ההייטק

HackerU הינו מרכז בינלאומי להשמה והכשרת עובדים למקצועות ההיי-טק, המחזיק בניסיון של למעלה מ-20 שנה בתעשייה. למרכז שני מרכזי לימוד חדשניים – אחד בחיפה והשני בבורסה ברמת גן. בנוסף, מפעילה החברה שיתופי פעולה בינלאומיים עם מוסדות אקדמאיים ברחבי העולם במדינות כגון ארה"ב, סינגפור, מדינות שונות באפריקה, הודו ועוד וכן קמפוס נוסף במוסקבה.

ב- HackerU תוכל להשתלב במגוון מסלולי הכשרה מקצועיים, בתנאים משתלמים במיוחד; כולל התחייבות חוזית לעבודה בסיום ההכשרה, ללא דרישות של ניסיון תעסוקתי קודם!

הקבלה ללימודים ב- HackerU מתאפשרת לאחר פגישה עם יועץ לימודים מקצועי, במהלכה תעבור ראיון אישי והכוונה ללימודים בהתאם ליכולותיך ומטרותיך. לאחר מכן, תצטרף לשלב המיון האורך בין 20-40 שעות לימוד, במסגרתו תלמד את יסודות התחום. שלב המיון בוחן את התאמתך ללימודי הקורס המורחב, והוא מהווה סינון ראשוני למועמדים המעוניינים להשתלב בתחום הספציפי ואף מבטיחים כי המועמדים שיעברו את קורס המיון, הינם בעלי הפוטנציאל הגבוה ביותר להצלחה בלימודים והשתלבות מהירה בתעשייה.  

20 שנות הניסיון בתחום הקנו ל-HackerU את הכלים לעמוד בשלוש המטרות העיקריות שהציבה לעצמה:

  • זיהוי המועמדים בעלי הפוטנציאל הגבוה ביותר להצלחה בתחום שיבחרו – בעזרת שלב המיון הייחודי בו נבחנים כישוריו של המועמד ומוצגים בפניו יסודות התחום אותו בחר ללמוד.


  • הכשרה מקצועית ואיכותית למקצוע הנלמד המתאים לכישוריהם – באחד מ-11 קורסים מקצועיים במסלולי הכשרה מתקדמים המותאמים לדרישות השוק בכל אחד מהענפים המבוקשים ביותר בעולם ההיי-טק. סגל המרצים בהאקריו מורכב ממיטב מומחי ההדרכה המובילים בתחומם, העוסקים בתפקידי מפתח בחברות מובילות בתעשייה. הניסיון המעשי שלהם בהדרכה ובתחום אותו הם מלמדים, מבטיחים לסטודנטים רמת לימודים גבוהה ועדכנית, בהתאם לדרישות השוק בתחומי ההיי-טק השונים.  • שילוב המועמדים בתעשיית ההייטק – HackerU פיתחה קשרי עבודה עם למעלה מ-1400 חברות ברחבי הארץ, שישמחו להעניק לבוגרי הקורסים מקום עבודה יציב כקרש קפיצה לעולם ההיי-טק. ההתחייבות לעבודה בתום הלימודים הינה חוזית מול כל אחד מהסטודנטים שעוברים את שלב המיון וצולחים את הקורס המורחב. נוסף על כך מעניקה החברה הזדמנות פז לעמוד במבחני הסמכה בינלאומיים יוקרתיים שהופכים את הסטודנטים לכוח עבודה רענן ומקצועי במיוחד.

המועמדים יוכלו לבחור את הקורס המועדף עליהם בהתאם ליכולותיהם ומטרותיהם;

  • בתחומי הפיתוח יוכלו לבחור בקורס פיתוח אפליקציות, בניית אתרים, .NET

  • בתחומי העיצוב יוכלו לבחור בקורס אנימציה, עיצוב גרפי ועוד

  • בתחומי אבטחת המידע יוכלו לבחור ללמוד ניהול רשתות, Linux ועוד

ייחודיותו של מרכז HackerU מתבטאת בגישתו לסטודנטים; כבר בשלב הראשון ניתנת לך האפשרות לבחור האם ללמוד את הקורס כולו. במידה ותעבור את שלב המיון אך תרגיש שאינך מעוניין ללמוד את התחום כולו, או לחילופין לא תעמוד בתנאי המעבר לקורס המורחב, תקבל החזר כספי בגין שכר הלימוד ששילם עבור שלב המיון – כך שתוכל לבדוק אותנו ואת עצמך ללא סיכון כספי. לצד עובדה זו, מועמד אשר עבר בהצלחה את שלב המיון והתקבל לקורס המורחב, יהיה זכאי למלגת לימודים של עד כ-10,000 שקלים והתחייבות חוזית לעבודה מיד בתום הלימודים. שיטה זו מבטיחה כי רק הטובים והמתאימים ביותר ימשיכו לקורס המורחב ובכך נשמרת רמת לימודים גבוהה המכינה את הסטודנטים בצורה האופטימלית ביותר לבחינות הגמר וההסמכה. נוסף על כך, שיטה זו מאפשרת התעמקות בנושאים המהותיים והרלוונטיים ביותר לשוק.

על מנת לצאת בצורה יעילה ומוכנה הרבה יותר לשוק העבודה, יצרה HackerU מסלולי הכשרה המשלבים ידע תאורטי פרקטי יחד עם פרויקט מעשי. אלו מאפשרים לסטודנטים לרכוש מיומנויות עבודה וביטחון עצמי גבוה לקראת הצעדים הראשונים בשוק העבודה. הסטודנטים עצמם יוכלו לבחור בין לימודי ערב ולימודי בוקר, על מנת לשלב את הלימודים עם שגרת העבודה בצורה הטובה ביותר.

יתרונות נוספים

  • האקריו הינה מרכז בחינות מורשה Pearson VUE. במרכז הבחינות של החברה ניתן לגשת לכל בחינות ההסמכה הבינלאומיות החיצוניות.

  • האקריו הינה שותפה מורשה של חברת Microsoft כך שהסטודנטים יוכלו לגשת לבחינות הסמכה בינלאומיות יוקרתיות כגון; MSCA 2012, MSCE 2013,

  • האקריו הינה מרכז הדרכה מורשה Autodesk בעל תעודת הסמכה ATC המתעדכן באופן שוטף בכל הגרסאות החדשות ביותר, כך שהסטודנטים ילמדו את החומרים המעודכנים, המבוקשים, והמותאמים ביותר לשוק העבודה.

קבל מידע על HackerU- המרכז להשמה והכשרת עובדים למקצועות ההייטק
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר