קול הספורט - בית ספר למקצועות התקשורת
קורס תקשורת ספורט
קול הספורט - בית ספר למקצועות התקשורת

קורס תקשורת ספורט

קול הספורט - בית ספר למקצועות התקשורת
סניפים
- דניאל פריש 1, תל אביב יפו.
מוכר לפיקדון
הקורס מוכר לפיקדון.
תנאי קבלה
ראיון אישי
משך הלימודים
3 וחצי חודשים, 100 שעות לימוד אקדמיות.
תעודה
תעודת סיום מטעם קול הספורט - בית ספר להכשרה למקצועות התקשורת.
תכני הלימודים

 

עוד על קורס תקשורת ספורט

קול הספורט הוא הקורס המוביל והמעשי בישראל ללימודי תקשורת ספורט, בניהולו של עמית הורסקי ובניהולה המקצועי של רותם ישראל. הלימודים מיועדים לצעירים ולמבוגרים, לנשים ולגברים, לכאלה שרוצים להשתלב בשוק העבודה ובאותה מידה למי שרוצה לקבל העשרה ולחוות. במהלך הקורס תקבלו הכוונה לנישה המתאימה ביותר עבורכם ושיתוף הפעולה שלנו עם גופי התקשורת המובילים יאפשר לכם לעבוד בעולם האמיתי, כפי שעשו יותר מ-100 מבוגרינו. בואו להגשים את החלום ולקבל את הידע והכלים ממיטב עיתונאי הספורט: רותם ישראל, עמית הורסקי, אבי מלר, יהונתן כהן, שי האוזמן, אהרל'ה ויסברג, רז אמיר, לי נוף, יניב טוכמן ועוד.

בנוסף, ייצאו תלמידי הקורס לשטח לסדנאות שידור, לסדנה מול מצלמה, לסדנה להכנת כתבת טלוויזיה, נערוך כתבות בחדרי עריכה משוכללים, נעבור השתלמויות בכלי תקשורת מובילים ועוד פעילויות רבות. כמו כן, בקורס של קול הספורט שמים דגש על פרקטיקה וכשתסיימו את הקורס תדעו לעשות דברים ולא רק לשמוע עליהם.

קבל מידע על קול הספורט - בית ספר למקצועות התקשורת
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קרא עוד על קורס קריינות

קורס קריינות

האם אתה מאזין לרדיו ומדמיין את קולך מחליף את קולות הקריינים? האם אתה חולם לשבת באולפן רדיו או טלוויזיה ולקרוא טקסטים לאוזני אלפי מאזינים וצופים? אם הק…

קורס קריינות