פסגות שמאות
פסגות שמאות

פסגות שמאות

סניפים
המדע 8, רחובות
ירושלים
רמת גן
באר שבע
כפר סבא
חיפה
ישראל

עוד על פסגות שמאות

מאז ומתמיד שאפתם לקריירה מוצלחת?

אנחנו כאן בכדי להעניק לכם קריירה חכמה בתחום המבוקש - שמאות מקרקעין!

הרגע הזה שקיבלתם תעודת מקצוע וכולם בחוץ רוצים אתכם – מכירים? - לא?! זה כי לא למדתם במכללת פסגות-שמאות! מקבוצת מכללת פסגות, המהווה את חוד החנית בישראל בתחומי הנדל"ן, שוק ההון והיזמות. למכללה 6 סניפים בפריסה ארצית הפועלים משנת 2005. זו ההזדמנות שלך להצטרף למעל 30,000 בוגרים שסיימו את לימודיהם במכללה ועוסקים כיום במקצוע שרכשו וחלקם אף מועסקים בעמדות מפתח במשק.

בתכנית הלימוד - התכנים הכי עדכניים, רלוונטיים ומדויקים. אנו מובילים את הבוגרים שלנו בדרך המוצלחת ביותר על-ידי יצירת תהליך למידה מזוקק וענייני שמטרתו להפוך אותך לשמאי מקרקעין מקצועי ולהעביר אותך בהצלחה את בחינות מועצת שמאי המקרקעין. צוות המרצים מונה אנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר בתחום השמאות וההדרכה.

מסלולי הלימוד מותאמים באופן אישי לבחירת הסטודנט אשר מחליט האם ללמוד בכיתה או מהבית באופן מקוון. אתם לא תרצו לפספס את ההזדמנות הזו! נכון?

אנחנו מאפשרים חווית לימוד נוחה בזכות תכנית הלימוד החכמה והבלעדית שלנו, אשר מאפשרת לסיים את המסלול מבלי לצאת מהבית! או באמצעות לימודים בכיתות לימוד פרונטליות. אנחנו לא רוצים להשוויץ, אבל... למכללת פסגות הוענק תו אמון הציבור בזכות כללי ההגינות שבה אנו פועלים, התואמים לכללים שגובשו בארגון 'אמון הציבור' ואנו מתחייבים להמשיך ולעבוד בשקיפות מלאה מול קהל הלקוחות שלנו.

בעקבות הניסיון שצברנו אנו פועלים כיום בשני מישורים מרכזיים:

הראשון - פונה לאקדמאים המעוניינים לעשות תפנית מקצועית למסלול חכם יציב ועקבי, תוך רכישת קריירה בשמאות מקרקעין בעוד שהשכר בתחום גבוה משמעותית מהשכר הממוצע במשק.

והשני - פונה למעוניינים הרוצים להתמקצע בתחומי שוק ההון, נדל"ן ויזמות עסקית.

כך או כך, אנו מתחייבים להעניק לכם את "ארגז הכלים" הטוב ביותר שילווה אתכם בהכשרה, בהכנה למבחני המועצה ובקריירה שלכם כשמאי מקרקעין מקצועיים!

פסגות שמאות
קבל מידע על פסגות שמאות
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר