מרכז אופק להכשרת מטפלים ומדריכים
קורס אילוף כלבים
מרכז אופק להכשרת מטפלים ומדריכים

קורס אילוף כלבים

מרכז אופק להכשרת מטפלים ומדריכים
סניפים
- סתריה.
- בית יהושע.
- חוות ורד הגליל, כורזים, 1292800.
תנאי קבלה
גיל 18 ומעלה - ראיון קבלה
משך הלימודים
יומיים בשבוע ערב ו\או בוקר.
תכני הלימודים

מבואות: מקור הכלב, תכונותיו ויצריו של הכלב וכיצד באים כל אלו לידי ביטוח בראי הביות, גזעים. נכיר את תהליכי הלמידה של הכלב ואת דרכי התקשורת שלו עם בני מינו ועם בני האדם.

עיצוב התנהגות: במסגרת יחידה זו נלמד כיצד להציב לכלב גבולות רצויים, וללמד אותו את הכללים הרצויים להתנהגות בסביבה האנושית בה הוא חי. העבודה תתבצע דרך שימוש בפקודות בסיסיות: שב, ארצה, רגלי, הישאר ו"אלי", תוך דגש על אילוף בשיטות שבבסיסן תקשורת נכונה עם הכלב, מתוך הבנת ההתנהגות והתקשורת הכלבית.

אימון כלבים: במסגרת יחדה זו נרכוש מיומנויות אימון כלב למשימות בסיסיות, עם דגש על הצרכים המתאימים לכלב הבית המודרני. נלמד כיצד להשתמש ביצרים הבסיסיים של כל גזע כ"דרייב" והנעה לביצוע משימות בסיסיות.

פתרון בעיות התנהגות: יחידה זו עוסקת בפסיכולוגיה של הכלב. נלמד כיצד לפרש התנהגות כלבית בסביבה האנושית, וכיצד לשייך כל התנהגות לייצר הבסיסי ממנו היא נובעת. מתוך ארגז הכלים שרכשנו נתאים את העזרים הנכונים לכלב.

מדריך אילוף כלבים: במסגרת יחידה זו נלמד כיצד להעביר את הידע הרלוונטי לכל לקוח, וכיצד להתאים את שיטת העבודה וכלי העבודה לכל לקוח. נלמד כיצד לבנות שגרת יום מותאמת לכלב וללקוח, וכיצד לבנות תכנית עבודה מותאמת לכל מקרה.

בריאות הכלב: במסגרת יחידה זו נכיר את הבסיס למערכות הפיזיולוגיות של הכלב, נכיר טיפולים עיקריים בכלב, שגרת חיסונים ועוד.

עוד על קורס אילוף כלבים

מטרת התכנית הינה הכשרת אנשי מקצוע בתחום הכלבנות, אשר יהיו בעלי ידע מקצועי בתחומי עיצוב התנהגות כלב הבית, התאמת הכלב לסביבה האנושית, פתרון בעיות התנהגות והדרכת בעלי כלבים לתקשורת נכונה עם כלבם.

בראש המרכז לאימון כלבים עומד דרור בר-אל, מאמן כלבים בכיר בעל ניסיון של כ 30 שנה בתחום, ומבכירי הענף בישראל. עשרות מאמני כלבים שהוסמכו בקורסים שהעביר בשיטת "ארגז הכלים לאימון", משמשים עדות חיה להצלחת השיטה. את הידע המקצועי שלו רכש דרור בארה"ב, שם התמחה באימון ובהתנהגות כלבים.

קרא עוד על קורס מאלפי כלבים

קורס מאלפי כלבים

ישנם כלבים מאולפים המובילים עיוורים בדרכם, ישנם כלבי משטרה המסוגלים לזהות חומרים אסורים וכלבי ליווי המתריעים על התקפים בריאותיים של בעליהם מראש. לעומת…

קורס מאלפי כלבים