יובל - המרכז הישראלי להסמכות בספורט
קורס מדריכי חדר כושר כולל הסמכה לאימון קטינים
יובל - המרכז הישראלי להסמכות בספורט

קורס מדריכי חדר כושר כולל הסמכה לאימון קטינים

יובל - המרכז הישראלי להסמכות בספורט
סניפים
- כפר תבור.
תנאי קבלה
גיל 17 ומעלה - מבחן קבלה - ראיון אישי - אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה
משך הלימודים
328 שעות אקדמיות כ-4 וחצי חודשים.
תעודה
תעודת מדריך כושר גופני ובריאות מטעם "יובל – המרכז להסמכות בספורט" על פי חוק הספורט ובאישור מינהל הספורט. ותעודת מאמן כושר אישי מטעם "יובל – המרכז להסמכות בספורט".
תכני הלימודים

מדעי גוף האדם – 180 שעות: אנטומיה, פיזיולוגיה במנוחה ובמאמץ, תזונת ספורט,פציעות ספורט,תורת התנועה,פעילות גופנית בבריאות ובחולי.

נושאים ענפיים: מדעי הכושר והאימון הגופני – 120 שעות: אימון קטינים ,תורת הכושר הגופני, בניית תכנית אימונים וניהול במכון כושר, התנסות בהדרכה, טכניקת עבודה נכונה באימוני כוח ואימונים אירוביים הכוללת התנסות באימונים מעשיים, טכניקת עבודה עם אוכלוסיות מיוחדות, שיטות אימון.

עזרה ראשונה: 28 שעות.

עוד על קורס מדריכי חדר כושר כולל הסמכה לאימון קטינים

הקניית ידע והבנה בעקרונות האימון בחדר הכושר תוך הדגשת הצד הבריאותי והבטיחותי. בקורס יושם דגש על שיפור הכושר הגופני על כל מרכיביו, והקפדה על מניעת נזקים בחדר הכושר. הקורס מקנה ידע והבנה בתחומי הכושר הגופני, אנטומיה,פיזיולוגיה של המאמץ, יסודות התזונה, תזונת ספורט, פציעות ספורט, בניית תכנית אימונים,שיטות אימון והשפעותיהן על האוכלוסיות השונות (נשים, גברים, ילדים, קשישים, וכו') והכרת סוגים שונים של מכשירים בחדר כושר.
 

קרא עוד על קורס מדריכי חדר כושר

קורס מדריכי חדר כושר

האם ידעת שכדי להיות מדריך כושר חייבים להשיג תעודה מקורס המוכר על ידי מנהל הספורט? במדריך זה אספנו את כל המידע שאתם צריכים לדעת על קורס מדריכי כושר, כו…

קורס מדריכי חדר כושר