המכללה האקדמית נתניה
תואר שני M.B.A - מנהל עסקים
המכללה האקדמית נתניה

תואר שני M.B.A - מנהל עסקים

המכללה האקדמית נתניה
סניפים
- האוניברסיטה 1, נתניה.
תנאי קבלה
תואר ראשון מוכר ע”י המועצה להשכלה גבוהה, בממוצע משוקלל של 83 לפחות
משך הלימודים
4 סמסטרים הכוללים סמסטר קיץ מלא.
תעודה
תואר שני M.B.A במינהל עסקים.

עוד על תואר שני M.B.A - מנהל עסקים

התמחויות : 
 
- M.B.A במימון – ההתמחות במימון מכשירה סטודנטים לתפקידי ניהול פיננסי בחברות, ומסייעת להם להשתלב במגזר הבנקאי והפיננסי בישראל. הסטודנטים יקבלו ידע בנושאים בעלי חשיבות מרכזית, בניהם: תורת ההשקעות, מימון בינלאומי, הנדסה פיננסית וממשל תאגידי, שוק ההון ונושאים נוספים.
 
- M.B.A בשיווק – ההתמחות בשיווק מקנה לסטודנטים ידע אקדמי אשר יכשיר אותם למגוון רחב של תפקידים בתחום השיווק. ידע זה הינו ידע מעשי אשר ניתן ליישום וכולל בתוכו מגוון נושאים, כגון: התנהגות צרכנים, שיטות מחקר במדעי הניהול, ניהול מותגים, שיווק חברתי, שיווק בינלאומי ועוד.
 
- M.B.A בניהול רב תחומי – ההתמחות בניהול רב-תחומי נותנת לסטודנטים מגוון כלים רחב וגמיש, תוך התמקדות בניהול עובדים, קבלת החלטות ויישומן בשטח. זוהי התמחות גמישה עם  הרבה אפשרויות של התאמה אישית לסטודנטים, והיא כוללת בתוכה, בנוסף לקורסי החובה, מגוון רחב של קורסי בחירה מהמסלולים האחרים.
 
- M.B.A בניהול מערכות מידע וטכנולוגיה – ההתמחות בניהול פרויקטים ומערכות מידע מכסה את ההיבטים העסקיים, כמו גם הטכניים, הכרוכים במערכות מידע. מערכות טכנולוגיות אלו הן מכשירים ניהוליים המסייעים להתמודד עם אתגרים ניהוליים רבים. לשם הבנת מערכות המידע נבנה מערך קורסים מגוון הכולל בתוכו בין השאר גם קורסים טכניים יותר.
 
- M.B.A במשאבי טבע סביבה אנרגיה ומים - ההתמחות בניהול משאבי טבע, סביבה, אנרגיה ומים מבליטה את כל ההיבטים של ניהול משאבי טבע וסביבה, ובהם היבטים ניהוליים , טכניים ומשפטיים. ההבנה של החשיבות של איכות הסביבה גוברת ועולה בשנים האחרונות, ורוב העסקים היום עושים מאמצים מיוחדים כדי להיות יותר אקולוגיים.
קבל מידע על המכללה האקדמית נתניה
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קרא עוד על תואר שני MBA במנהל עסקים

תואר שני MBA במנהל עסקים

איך מתקבלים למסלול תואר שני במנהל עסקים MBA? בואו לקרוא על בחינות הGMAT, על תנאי הקבלה, על המסלולים בארץ ועוד.…

תואר שני MBA במנהל עסקים