המכללה האקדמית בית ברל
תואר ראשון B.Ed.F.A באמנות
המכללה האקדמית בית ברל

תואר ראשון B.Ed.F.A באמנות

המכללה האקדמית בית ברל
סניפים
- המכללה האקדמית בית ברל.
תנאי קבלה
תעודת בגרות מלאה - חובה - ראיון אישי - הצגת תיק עבודות
משך הלימודים
4 שנים.
תעודה
תואר ראשון B.Ed.F.A באמנות ותעודת הוראה לכתות א-יב.
תכני הלימודים
- לימודים מעשיים באמנות: ציור, רישום, פיסול, מיצב, צילום, וידאו ארט, אמנות באוריינטציה דיגיטאלית, אמנות בינתחומית, עיצוב קרמי ועוד.
- לימודים עיוניים באמנות: הלימודים העיוניים מקנים בסיס להבנת ההתפתחות ההיסטורית של האמנות לצד הבנת תהליכים תיאורטיים ומחשבות פילוסופיות אודותיה. 
- לימודי חינוך והוראת האמנות: לימודי החינוך והוראת האמנות נועדו להכשיר את הסטודנט להוראת האמנות בבית הספר. לימודים אלו כוללים חינוך לאמנות, חינוך חזותי, פילוסופיה, סוציולוגיה, פסיכולוגיה, פדגוגיה של האמנות והתנסות מעשית בהוראה.

עוד על תואר ראשון B.Ed.F.A באמנות

התכנית לאמנות עיונית מכשירה מורים המתמחים בהיבטים ההיסטוריים, התיאורטיים והביקורתיים של העיסוק באמנות. התכנית מיועדת לסטודנטים הלומדים חינוך במסלול העל-יסודי במתכונת דו-חוגית ומבקשים להשתלב במערכת החינוך כמורים בתחום לימודי אמנות עיוניים ולרכוש תחום דעת נוסף. הלימודים מתקיימים בפקולטה לאמנויות - המדרשה, והחוג הנוסף נבחר מתוך היצע החוגים הקיים במסלול העל-יסודי בפקולטה לחינוך.

המכללה האקדמית בית ברל
קבל מידע על המכללה האקדמית בית ברל
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קרא עוד על לימודי אמנות

לימודי אמנות

אמנות או נמות. אם אתה מתחבר למשפט הזה אתה יודע שיש לך נפש של אמן, ואין סיבה ללכת ללמוד מקצוע שכולם מחשיבים כרווחי או יעיל. בוא ללמוד את מה שאתה יודע ל…

לימודי אמנות