המכון הישראלי לפיננסים IFI (לשעבר מכללת מיטב דש)
המכון הישראלי לפיננסים IFI (לשעבר מכללת מיטב דש)

המכון הישראלי לפיננסים IFI (לשעבר מכללת מיטב דש)

סניפים
אצ"ל 53, ראשון לציון
ירושלים
חיפה

עוד על המכון הישראלי לפיננסים IFI (לשעבר מכללת מיטב דש)

המכון הישראלי לפיננסים IFI (לשעבר מכללת מיטב דש, מיסודו של בית ההשקעות מיטב דש), מתמחה למעלה מ-24 שנים בהכשרה לקריירה בשוק ההון ועולם הביטוח.  המכללה מציעה מגוון רחב של קורסים, הוצאת רישיונות בשוק ההון והביטוח, לימוד מסחר והשקעות וקורסים מתקדמים לאנשי מקצוע בתחום.

למכון מערכי הדרכה שפותחו בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר ובהתאמה לדרישות הרשויות ונבחרת של מרצים מובילים בתחומם, בעלי ניסיון מעשי ומקצועי. יעידו על כך אלפי המשתתפים המרוצים, שלקחו חלק בקורסים, בהדרכות ובהכשרות לאורך השנים.

במהלך הלימודים תיווכחו שבמכללת מיטב דש יחס אישי זו אינה סיסמה. המרצים שלנו מקצוענים בהדרכה ושמים לב להתקדמות בתהליך הלמידה של כל תלמיד ותלמיד.  המרצים שלנו מקצוענים בהדרכה ושמים לב להתקדמות בתהליך הלמידה של כל תלמיד ותלמיד. כל מפגשי הלימוד מצולמים ופתוחים לצפייה חוזרת עבור תלמידי המכללה ללא הגבלה במחשב האישי, בנייד ובטאבלט לאורך כל הקורס, ללא עלות נוספת

כמו-כן, המכון הישראלי לפיננסים מציע קורסים, הכשרות והשתלמויות למקצוענים ולבכירים בשוק ההון, ובסקטור הפיננסים. לקוחות המכון הישראלי לפיננסים הינם בנקים, חברות ביטוח, בתי השקעות, חברות ציבוריות, תאגידים, רגולטורים, רואי חשבון, עורכי דין, יועצים ועוד.

המכון מכוון ליצירת תועלת ויתרון תחרותי לארגונים, באמצעות שדרוג ופיתוח הידע והיכולות המקצועיות של ההון האנושי.

למשתתפים בקורסים, מעניק המכון, הרחבה והעשרה של מיומנויות פיננסיות תוך דגש רב על מעשיות.

המכון הישראלי לפיננסים IFI (לשעבר מכללת מיטב דש)
קבל מידע על המכון הישראלי לפיננסים IFI (לשעבר מכללת מיטב דש)
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר