הטכניון - לימודי המשך
קורס RED TEAM
הטכניון - לימודי המשך

קורס RED TEAM

הטכניון - לימודי המשך
סניפים
- הטכניון – מכון טכנולוגי לישראל, חיפה.
- רב אלוף דוד אלעזר 20, תל אביב יפו.
תנאי קבלה
נדרש ניסיון מעשי באחד (או יותר) מעולמות התוכן הבאים: פיתוח, סיסטם (מיקרוסופט ו/או לינוקס), תקשורת
משך הלימודים
6 חודשים.
תעודה
לעומדים בדרישות התוכנית תוענק תעודת בוגר מסלול RED TEAM של הטכניון – היחידה ללימודי המשך, חתומה ע"י ד"ר אבי גינזבורג, היועץ האקדמי ופרופ' זאב גרוס, דיקן היחידה.

עוד על קורס RED TEAM

תכנית חדשנית ופרקטית, שמטרתה להכשיר את משתתפיה למקצוענות גבוהה בהתמודדות עם אתגרי הסייבר בפן ההתקפי. התכנית כוללת את כל התכנים העדכניים והנדרשים בתחום כדי לאפשר למשתתפיה להיות המקצוענים ביותר בהבנת וזיהוי החולשות של הארגון. התכנים כוללים חקר המושגים של Red Team לעומק, יסודות הדמיית האיום וחיזוק רמת האבטחה של הארגון. בוגרי התכנית ירכשו ידע קריטי בנושאים שונים, בהם שימוש בסורקים לאיתור פגיעויות, עבודה עם Exploits, הבנת עולם ה WEB ועוד. הלימודים מתקיימים במעבדות המחשבים ומשלבים שיעורים פרונטליים והתנסות Hands-On תוך הכנה למבחן הגמר הכולל את נושאי הלימוד מפורטים בדוח PT כדי להכין אתכם לנדרש בעבודה המקצועית. ההכשרה תספק למשתתפים את הכישורים להפעיל Red Team, לנהל Red Teams, ולהבין את חשיבותו בבדיקות אבטחה.

התכנית מיועדת למפתחים, לאנשי תשתיות, תקשורת ולמנהלי מערכות מידע המעוניינים לעבוד כ-Penetration Testers (בודקי חדירות) וכ-Security Analysts. הלימודים מתאימים למבקשים להתמחות בתחום התקיפה (בסביבה מוגנת ומבוקרת בארגון) על מנת לאפשר קבלת מידע על חולשות ידועות ושאינן ידועות במערכות ובמוצרים שנמצאים בשימוש ובפיתוח הארגון. 

הטכניון - לימודי המשך
קבל מידע על הטכניון - לימודי המשך
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קרא עוד על לימודי סייבר

לימודי סייבר