האקדמיה של דיוויס ואודי
לימודי ספרות באקדמיה דיויס ואודי
האקדמיה של דיוויס ואודי

לימודי ספרות באקדמיה דיויס ואודי

האקדמיה של דיוויס ואודי
סניפים
- דיזנגוף 255, תל אביב יפו.
תעודה
תעודת גמר מטעם האקדמיה למקצועות השיער של דיוויס ואודי.

עוד על לימודי ספרות באקדמיה דיויס ואודי

קורס הכנה – 10 מפגשים לבניית הבסיס הנכון כמעצב שיער, בקורס נלמד ונתרגל את בסיס המקצוע: הכרת סוגי השיער והטיפול בו, כלי העבודה והשימוש בהם, סוגי פנים שונים, חלוקות שיער, שיטות לעיצוב שיער. בקורס ההכנה יילמדו מושגי היסוד במקצוע והמיומנויות הבסיסיות לעיצוב שיער.

קורס כימיה מאסטר קולור – הקורס מורכב מ – 15 מפגשים בני 4 שעות אקדמאיות הכוללות התמחות ותרגול מעשי בסלון המתמחים עם עבודה על דוגמניות שיער.
קורס יחיד מסוגו בארץ, בהם נלמד את תורת הכימיה לעומקה, הקורס מיועד לכל מי שמעוניין לקחת את הידע הנרכש לרמה המקצועית הגבוהה ביותר ולהבין את ההיגיון העומד מאחורי תורת הצבעים. נלמד לאבחן את הפיגמנטים הטבעיים והשפעתם על תוצאות התהליך הכימי, תיקוני צבע מכהה לבהיר ומבהיר לכהה, שינויי גוון על אותו בסיס, התאמת גוון השיער לגווני העור, טכניקות הבהרה של השיער הטבעי, טכניקות לצביעת שיער צבוע, טכניקות לשינוי גוון, החלקות שיער ועוד.

קורס תספורות קלאסי מודרני – הקורס מורכב מ – 15 מפגשים בני 4 שעות אקדמאיות הכוללות התמחות ותרגול מעשי בסלון המתמחים עם עבודה על דוגמניות שיער
לאחר עשרות שנות ניסיון בלונדון באקדמיה המובילה בעולם של TONY&GUY בשיתוף צמרת מעצבי השיער המובילים את אפנת השיער בלונדון ובעולם, יצר אודי ביטון 8 קווים קלאסיים מודרניים המכילים בתוכם את כל הטכניקות המובילות ליצירת תספורת איכותית ומושלמת.

קרא עוד על קורס ספרות

קורס ספרות

רוצים להיות ספרים ומעצבי שיער? קורס ספרות מכשיר אתכם לעולם עיצוב השיער. הקורס מעניק מיומנות בתור ספר ברמה המקצועית ביותר. השוו עכשיו בין מגוון מסלולי…

קורס ספרות