האקדמיה של דיוויס ואודי
האקדמיה של דיוויס ואודי

האקדמיה של דיוויס ואודי

סניפים
דיזנגוף 255, תל אביב יפו

עוד על האקדמיה של דיוויס ואודי

דיוויס ואודי הינם מותג מוכר ופופולרי בתחום עיצוב השיער על כל תחומיו, בעלי הכרה מקצועית בינלאומית ומובילי דרך בתעשיית השיער בארץ. דיוויס ואודי עומדים בראשה של האקדמיה המובילה בישראל ללימוד מקצועות השיער ומשמשים כמנטורים, מלמדים ומדריכים את דור העתיד של מעצבי שיער, ובראשה של מספרה טרנדית ומובילה.
באקדמיה תמצאו בית ספר לעיצוב שיער עם חשיפה בלעדית לטכניקות עיצוב שיער מתקדמות וטכניקות כימיות בלעדיות לאודי ביטון, אשר פותחו במשך שנים. דיוויס ואודי מקפידים על מקצועיות בלתי מתפשרת בעיצוב שיער, הן בתחום התספורות והן בתסרוקות. בית הספר לעיצוב שיער של דיוויס ואודי מוביל בחדשנות, בטכניקות ובשיטת הלימוד לפיה הם משמשים כמנטורים ומלמדים אתכם באופן בלעדי.


האווירה בבית ספר לעיצוב שיער של דיוויס ואודי היא אישית, נעימה ובעיקר מקצועית. עשרות שנים של עשייה בענף השיער, בארץ ובאירופה,תוך מומחיות מוכחת בעיצוב שיער על גווניו השונים, הביאו את השניים לשנות סטנדרטים בתחום עיצוב השיער ולהביא את חו"ל לישראל, גם בבית ספר לעיצוב שיער וגם במספרה שבהנהלתם.


דיוויס ואודי מנהלים מספרה טרנדית ומצליחה,המעניקה תפריט שירותים רחב ומגוון של עיצוב שיער מתקדם. במספרה של דיוויס ואודי מציעים תסרוקות שיער, תספורות, צביעת שיער, החלקות שיער שונות, שזירות שיער, הבהרות, גוונים ועוד. לקוחות המספרה של דיוויס ואודי נהנות משירותיהם המקצועיים של אודי, דיוויס וצוות המספרה המקצועי, ברמה הגבוהה ביותר.

קבל מידע על האקדמיה של דיוויס ואודי
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר