אקדמיית LFA
הגדלת לוח הציפורן
אקדמיית LFA

הגדלת לוח הציפורן

אקדמיית LFA
סניפים
- הכבאי 3, כרמיאל.
משך הלימודים
7 מפגשים.
תעודה
בסיום הלימודים תקבלו תעודה בינלאומית מטעם מכללת LFA ושיטת RENAIL..
מרצים
ליליאנה לשטור, אמנית בניית ציפורניים וטיפוח כף היד ,שעברה השתלמויות מקצועיות בגרמניה ושימשה מדריכה בכירה בבתי ספר מקצועיים המובילים ברוסיה ואוקראינה..
תכני הלימודים

תוך שימוש בשיטת RENAIL, שפותחה ביו כתלי אקדמיית LFA, תלמדי להתאים את שיטת העבודה לכל המאפיינים הייחודיים של ציפורני הלקוחה, על מנת להשיג תוצאה אחידה ללא דופי לכל אצבע, נרכוש דע נרחב על הבעיות בהן נתקלים במהלך העבודה, סיבות לבעיות אלה ודרכי הטיפול בהן, בעזרת סוגים שונים של פרנץ', נלמד ליצור אשליה של לוח ציפורן גדול יותר או קטן יותר, רחב או צר יותר – הכל על סמך העדפות הלקוחה והחוש האסתטי.

עוד על הגדלת לוח הציפורן

כל מומחה לטיפוח כף היד נתקל לפעמים במקרים בהם נאלץ "לאלתר" פתרון עבור לקוח בעל לוח ציפורן פגום או חריג בצורתו. בהרבה מקרים איננו מסופקים מתוצאות ה"אלתור" , ניסיונות נוספים עולים לנו בזמן ומאמץ , ולעיתים גם באובדן סבלנות הלקוח.

מטרת הקורס:
הקניית שיטה מובנית להתמודדות מול אתגרים מקצועיים והשגת תוצאה אחידה ומושלמת בשיטת הRENAIL הבלעדית שפותחה על ידי מומחים בתחום טיפוח כף היד. הקורס מתמקד בהשלמת לוח הציפורן תוך שימוש בעיצוב ה"פרנץ'" האופנתי , השומר על מראה טבעי ואחיד לטווח ארוך.

מבנה הלימודים:
קורס הגדלת לוח הציפורן מבית אקדמיית LFA בהנהלת לודמילה פרידמן מתמקד בפתרון בעיות הציפורניים הטבעיות, כגון צבע בלתי אחיד ומבנה בעייתי של לוח הציפורן. קורס הגדלת לוח הציפורן יספק פתרונות לאתגרים מקצועיים - ציפורניים שנפגעו כתוצאה ממצב בריאותי או נזק חיצוני (כסיסה).

בשילוב תיאוריה עם התרגול המעשי, תלמדו כיצד לפתור בעיות של צבע ומבנה לוח הציפורן עד להשגת תוצאה סופית רצויה. ייחודה של אקדמיית LFA הוא בכך שהתלמידות רוכשות ניסיון ממשי בעבודה עם מודליסטיות. מדובר לא רק בהתנסות מקצועית אלא בהזדמנות ליצור קשרים מקצועיים ולהרחיב את מועדון הלקוחות.

טכנולוגיית RENAIL הייחודית פותחה בין כותלי אקדמיית LFA בהנהלת לודמילה פרידמן והנה פרי חשיבתם המשותפת וניסיונם המעמיק של מומחים ידועים בתחום טיפוח כף היד.

הטכנולוגיה החדשנית אינה דורשת שימוש בכלים רבים. אנו מגיעים ביעילות אל התוצאה המושלמת באמצעות 3 ראשי עבודה ייחודיים וטכניקת עבודה בלעדית, הכוללת רשימה של שלבי עבודה ברורים שאותה אנו מלמדים באקדמיה.

סיבת יעילותה של השיטה הוא בטכניקה בלעדית של עיבוד הקוטיקולה ואופן הנחתו ועיבודו של החומר האקרילי תוך שימוש ב 3 ראשי העבודה. התוצאה היא ציפורניים מושלמות ללא סימני גדילה של הציפורן הטבעית. כאשר הלקוחה מגיעה לצורך מילוי היא עושה זאת ממניעים של תזמון ולא בעקבות המראה הלקוי של הציפורן.

קורס צורות:

הגדלת לוח הציפורן עם אבקה מתקנת בשימוש תבניות טכניקה וצורות הכי חדשניות שקיימות היום בשוק למראה טבעי ביותר. בנוסף לומדים צורות חדשות כמו שקד, שפיץ ומרובע. בטכניקה הזאת אפשר לעשות כל מיני אקווריומים ופרנצ'ים מכל הסוגים הקיימים היום.

אקדמיית LFA
קבל מידע על אקדמיית LFA
מלא פרטים לקבלת מידע
שם פרטי *
משפחה *
עיר *
טלפון *
אימייל *
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

* שדות חובה | אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קרא עוד על קורס בניית ציפורניים

קורס בניית ציפורניים

רוצה לעבוד במכון יופי וקוסמטיקה? במדריך זה נסביר לך הכל על אומנות בניית הציפורניים: איפה הכי כדאי ללמוד בארץ, איזו הסמכה כדאי להשיג, כיצד למצוא עבודה…

קורס בניית ציפורניים