אקדמיית LFA
איפור מקצועי
אקדמיית LFA

איפור מקצועי

אקדמיית LFA
סניפים
- הכבאי 3, כרמיאל.
מוכר לפיקדון
הקורס מוכר לפיקדון.
משך הלימודים
מפגשים 4 שעות אקדמאיות כל מפגש (3 שעות רגילות).
תעודה
בתום הקורס תקבלו תעודה מטעם משרד התמ"ת, תעודה בינלאומית מטעם מכללת LFA , תעודת מאפר מקצועי מאת בועז שטיין ובנוסף.
פרוייקט גמר
בסוף הקורס יש פרוייקט גמר.
תכני הלימודים

מבוא לאיפור, אבחון סוגי עור, מורפולוגיה, הסתרת פגמים וסימני גיל, איפור מעושן, איפור חתולי, איפור פנטזיה, הכרת מוצרי האיפור ועולם האיפור, שיטות התאמת מייק-אפ ובניית הצללות, סגנונות שונים באיפור עיניים, איפור שפתיים, איפור כלות וערב, איפור לעור בוגר, איפור לפי תקופות, איפור לעולם האופנה, איפור טלוויזיה, אייר בראש ועוד.


עוד על איפור מקצועי

בקורס תלמדו את תחום האיפור על כל היבטיו מבעלי המקצוע הטובים בארץ: אמן האיפור המיתולוגי בועז שטיין, המאפר המקצועי והידוע עופר לוין והמאפרת המקצועית והידועה פאני יקוטי, בעלת ותק רב בתחום ומלמדת איפור מקצועי מעל לשתיים עשרה שנים.

הקורס מיועד לכל מי שחולם ללמוד את תחום האיפור המקצועי ולפתח בו קריירה ולכל למי שעוסקות בתחום היופי כמאפרות קבוע וקוסמטיקאיות המעוניינות להרחיב את סל השירותים ללקוחה. אין צורך בניסיון או בידע קודם, אך כן חשוב להיות מצוידים בחוש אסתטי מפותח ובאהבה לתחום העיצוב והיופי.

  • בהרשמה תקבלו מזוודת איפור ענקית של בועז שטיין מתנה! הכוללת את הספר הבלעדי לתלמידיו של בועז שטיין, בו תמצאו את כל הסודות המקצועיים והטיפים אשר ילוו אתכם הלאה בדרככם המקצועית.

  • בתום הקורס תקבלו תעודה מטעם משרד התמ"ת, תעודת מקצוע מטעם מכללת LFA, תעודת איפור בטכניקת אייר בראש של Snobmakep  ותעודת מאפר מקצועי מאת בועז שטיין
    ובנוסף, תקבלו כרטיס מאפר/ת בינלאומי המקנה הנחות באיפור מקצועי בכל העולם!

אקדמיית LFA
קבל מידע על אקדמיית LFA
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קרא עוד על קורס איפור

קורס איפור

זה לא משנה אם את רוצה לאפר את האחיינית שלך לקראת פורים או את החברה שלך לפני החתונה, בקורס תוכלי ללמוד סוגי איפור שונים לאירועים שונים. החל מאירועים יו…

קורס איפור