אקדמיית LFA - המחלקה ללימודי מקצועות היופי
בניית ציפורניים
אקדמיית LFA - המחלקה ללימודי מקצועות היופי

בניית ציפורניים

אקדמיית LFA - המחלקה ללימודי מקצועות היופי
סניפים
- הכבאי 3, כרמיאל.
מוכר לפיקדון
הקורס מוכר לפיקדון.
תנאי קבלה
לא נדרש ידע קודם
משך הלימודים
20 מפגשים, כ-5 חודשים כשכל מפגש נמשך 4 שעות אקדמיות.
תעודה
תעודה מטעם משרד התמ"ת - תעודה בינלאומית מטעם אקדמיית LFA - תעודה אמריקאית של חברת Lafam המספקת את כל החומרים לתקופת הלימודים.
תכני הלימודים
  • תלמדו כיצד לבנות ציפורניים כך שלא יראו את הצמיחה של הציפורן המלאכותית מעל הציפורן הטבעית, בעזרת שיטה ייחודית שפותחה במכללת LFA, שיטת לודמילה/ רינייל . כאשר הציפורניים גדלות, לא רואים שהן ציפורניים בנויות. זהו הסוד שלנו!

  • תלמדו שיטת עבודה שונה מכפי שמלמדים בכל מקום אחר: התייחסות לכל אצבע ביד כציפורן בפני עצמה- רוב בונות הציפורניים לא יודעות את זה- כל ציפורן היא שונה וצריך לבנות עליה אחרת. יש לנו 10 אצבעות ואנו נלמד אתכן 10 טכניקות וגישות שונה לכל אצבע: בכמות, חומר ושיטת עבודה ומעבר לכך, התייחסות לכל חלק בכל ציפורן באופן אחר המצריך כמות חומר שונה.

  • תלמדו כיצד לשנות את הצורה של הציפורניים ולעצב אותן באופן אחיד, גם אם הציפורניים הטבעיות שונות אחת מהשנייה ולא מושלמות.  

  • תלמדו טכניקת עבודה ברורה, כך שגם נשים שאין להן כשרון יכולות להיות בונות הציפורניים הטובות ביותר, זה הכול עניין של טכניקה! תלמדו כיצד לחלק את הציפורן לחלקים, כאשר לכל חלק טכניקת עבודה שונה שקל לשלוט בה.

  • תלמדו בקורס, את כל שיטות הבנייה של הציפורן: אקריל, טבילה, מכחול, ג'ל, תבנית, הדבקת ציפורניים, פרנץ' קבוע, מניפה, הגדלת לוח הציפורן ועוד.  

  • תלמדו טכניקות שונות לקישוט הציפורן כמו פרחים, אבנים, פרנצ'ים ועוד.

  • תקבלו כלים להתמודד עם בעיות שונות כמו התרוממות וסדקים בציפורן וגם כלים לשמירה על הציפורן הטבעית מפני נזקים ושיטות להקניית מראה טבעי לציפורן הבנויה.

עוד על בניית ציפורניים

קורס בניית ציפורניים מתאים לכל מי שמעוניינת להשתלב בתעשיית היופי והקוסמטיקה במקצוע מתגמל ומעניין. אין צורך בידע מוקדם, אך יש צורך באהבה לתחום. כמו כן, הקורס מיועד למי שכבר למדה את התחום ומעוניינות להעמיק את הידע.

מתנה- ערכת עבודה מתנה עם כל הציוד והחומרים הנדרשים לעבודתכן בשווי 500 ₪.

אנו במכללת LFA  לא מאמינים בהתנסות על בובות, אנו מאמינים בהתנסות בשטח. כבר מהשיעור השלישי תביאו לקוחות, להן תעשו בנייה חינם במהלך השיעור, בעזרת הליווי וההדרכה הצמודים של המרצה. זה אולי נשמע מאיים ובלתי אפשרי, אך תלמדו כיצד לעשות זאת, וכך מהשיעור השלישי תתחילו לייצר מאגר לקוחות. בתחילה תעשו זאת בחינם, אך אם תעניקו עבודה איכותית ושירות מעולה הלקוחה תהיה שלכן! תלמדו כיצד להצליח בעסק הפרטי וכיצד לגייס לקוחות ולשמר אותם. תלמדו מהי הצלחה!


הקורס נערך באישור ובפיקוח התמ"ת ומוכר לפיקדון חיילים משוחררים ומרכזי התעסוקה "ריאן".


אקדמיית LFA - המחלקה ללימודי מקצועות היופי

קרא עוד על קורס בניית ציפורניים

קורס בניית ציפורניים

רוצה לעבוד במכון יופי וקוסמטיקה? במדריך זה נסביר לך הכל על אומנות בניית הציפורניים: איפה הכי כדאי ללמוד בארץ, איזו הסמכה כדאי להשיג, כיצד למצוא עבודה…

קורס בניית ציפורניים