קורס GRE
להעלות משמעותית את הציון שמקבלים בבחינה

קורס GRE

מבחן ה-GRE הוא מבחן שנועד למועמדים שרוצים ללמוד באוניברסיטאות בארצות הברית, ובמסגרות בינלאומיות ללימודי מנהל עסקים. המבחן נוצר ומנוהל על ידי ה-ETS, ונועד לבחון יכולות מילוליות, הסקה לוגית וורבלית, חישוב כמותי, כתיבה אנליטית וחשיבה ביקורתית. יכולות אלו נרכשות על ידי הסטודנט לאורך שנים רבות, אולם קורס GRE נועד כדי לחדד אותן ולכווננן למבחן עצמו. למעשה, נמצא שקורס GRE מסוגל להעלות משמעותית את הציון שמקבלים בבחינה, בלי תלות בתחום הלימודים לתואר ראשון. זהו מבחן שמאוד מזכיר את ה-GMAT, אולם הוא איננו מכוון רק למועמדים ל-MBA.

איך נערך מבחן GRE?

המבחן של ה-GRE נערך על גבי מחשב, בתוכנה אדפטיבית שרמת הקושי של השאלות בה משתנה לפי היכולת של הנבחן לענות נכונה על השאלות.

מהם תנאי הקבלה ודרישות הסף של מבחן ה-GRE?

בכל אוניברסיטה יש תנאי קבלה שונים. לפעמים המבחן הוא פשוט רף כניסה מינימלי, ולעתים דורש מוסד הלימודים ציון גבוה.

חלקי המבחן

לבחינה ישנם ארבעה חלקים – אחד של כתיבת חיבור, ושלושה של שאלות אמריקאיות. כל המבחן אורך 4 שעות.

החלק המילולי

בחלק המילולי תאלצו לענו על שאלות של אנלוגיות, השלמת משפטים, וכן הבנת הנקרא. השאלות נבדקות על פי ציון שנע בין 200 ל-800, ברווחים של 10 נקודות. חלק זה בוחן אוצר מלים. בחינה זו כוללת כ-30 שאלות.

החלק הכמותי

בחלק זה תתמודדו עם פתרון בעיות, השוואות כמותיות ושאלות ברמת מתמטיקה של תיכון. הבחינות נעשות על סקאלה שבין 200 ל-800. בבחינה טיפוסית ישנם 28 שאלות, והיא לוקחת 45 דקות בממוצע להשלמה. בחלק זה תמצאו 14 שאלות של השוואה כמותית, 10 שאלות מתמטיקה ועוד 4 שאלות של עיבוד מידע.

כתיבה אנליטית

הכתיבה הכמותית דורשת מכם לכתוב שני חיבורים- אחד העוסק בנושא מסויים והאחד דיון בשאלה כלשהי. המבחן נבדק על סקאלה שנעה בין 0-6, ברווחים של חצי נקודה. החיבור נכתב על גבי המחשב בעזרת מעבד תמלילים של ETS. בתוכנה זו אין בדיקת איות. החיבור הראשון כולל 45 דקות לכתיבתו, והשני 30 דקות.

חלק דמה

חלק זה יכול להיות מילולי, כמותי או אנליטי, וכולל שאלות חדשות שחברת ETS שוקלים להכניס בעתיד לבחינה. לנבחנים אין דרך לדעת איזה מבחן הוא דמה, ולכן הם צריכים לענות על כל הבחינות כאילו היו תופסות.

איך נרשמים לבחינה?

אפשר לעבור את הבחינה בתל-אביב בכל יום ובכל חודש, למעט שבתות וחגים. כדי להרשם יש להתקשר למרכז ההרשמה בהולנד בטלפון: 31-32-023-9540+. כדאי להרשם לבחינה חודש לפני שנרשמים. ישנם קורסים מיוחדים לסטודנטים עם הפרעות קשב או ליקויי למידה.

התחייבות לתוצאות

ישנן מכללות המתחייבות להכין אתכם כמו שצריך לבחינת הGRE ומעניקות התחייבות לתוצאות. מי שמקבל ציון נמוך ממה שנדרש על ידי האוניברסיטה בחו"ל רשאי לעשות קורס נוסף בחינם. אורך קורס GMAT חודשיים וחצי (10 מפגשים), 80 שעות לימוד שעות אקדמאיות.

סרטון על קורס GRE

מה לומדים בקורס GRE?

  • יכולת מילולית
  • הסקה לוגית וורבלית
  • חישוב כמותיכתיבה אנליטית
  • שיטות למידה
  • תרגולים והכנה לבחינה
  • טיפים וטריקים
  • ניהול זמן בבחינה
  • פתרון שאלות
  • סימולציות אמיתיות

קורס GRE אונליין

video

בוא ללמוד עכשיו קורס GRE אונליין. עם סרטוני הדרכה איכותיים ומקצועיים החל מרמת מתחילים ועד למתקדמים בתוספת תרגילים מעשיים להתחלה מיידית.

התחל ללמוד

קורס GRE: שאלות ותשובות

 צדף צדף

מה עלות קורס הכנה לgre? האם יש קורס אונליין? האם יש קורס בכרמיאל? מתי נפתח? מהי המערכת שעות?
עלות הקורס אינה מפורסמת על ידי המכללות. לא ידוע לנו על קורס אונליין. בשלב זה לא מתקיימים לימודים ולכן המידע על מיקום ופתיחה לא קיים.

11 באפריל 2020
 רויטל רוזובסקי רויטל רוזובסקי

מתי הקורסים נפתחים למועד של חודש אפריל?
בדרך כלל הקורס עצמו אורך מספר חודשים (בערך רבעון) והרישום נפתח מספר חודשים לפני. אפשר לומר שאם תפני עכשיו לרישום זה זמן טוב, אף על פי שתהיי כנראה בין הראשונים להירשם.

4 בספטמבר 2016
 קורסיסט קורסיסט

הקורס באמת יעזור לי או שאקבל את אותו הציון?
הקורס מכין אתכם לשאלות אמיתיות שנשאלו במבחנים קודמים, נותן לכם טריקים מהמרצים הכי טובים ומכין אתכם נפשית לכל כללי הבחינה.

מה יקרה אם לא אשיג את הציון שרציתי?
רוב בתי הספר מאפשרים להגיע וללמוד במוסד הלימודים גם אחרי הקורס, לקבל חומרים נוספים או תרגולים בכיתה עד שתצליחו.

22 בדצמבר 2015
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות