שיעור: יצירת תיק עבודות בעיצוב תעשייתי

שיעור: יצירת תיק עבודות בעיצוב תעשייתי

כדי להתקבל לעיצוב תעשייתי לתואר ראשון אתם חייבים תיק עבודות מושקע! במדריך זה נעזור לכם לבנות תיק עבודות מנצח בעצמכם.

כדי לבנות תיק עבודות לעיצוב תעשייתי, אתם צריכים לעבוד קשה, ולהכין תיק שיכלול עבודות מגוונות ואיכותיות. במדריך זה נשבור את תהליך יצירת התיק ל-3 שלבים עיקריים:

  • תכנון תיק העבודות
  • איסוף חומרים ויצירות
  • סקירת התיק

תכנון תיק עבודות

התכנון הוא השלב החשוב ביותר, כי הוא ידריך אותך לפחות חודשיים הלאה בתהליך איסוף ויצירת העבודות שלך. התיק מייצג אותך ואת היכולות שלך בפני הבוחנים שלך בבצלאל, ב-HIT או בשנקר, ומי שיבדוק אותו הם בוחנים שלא פגשו אותך מעולם, ולכן חשוב שיהיה מדוייק, עקבי, ויבטא את הפוטנציאל המלא שלך. תיק עבודות לעיצוב תעשייתי לא צריך להיות עמוס, אלא מינימלי.

בצע סקירה של העבודות שהכנת בעבר. זה יכול להיות ציורים, פסלים או כל עיצוב אחר. גם עבודות שבמבט ראשון לא נראות לך מתאימות, בחן את האפשרות להכניס אותן אם הן מצליחות להעביר מסר או רושם חזקים.

בשלב התכנון אתה צריך להבהיר לעצמך כמה דברים על עצמך. מי אתה? מה תרצה ליצור בעתיד? שאלות מסוג זה יכולות לעזור לך בעת היצירה של תיק העבודות. ישנם סטודנטים שממשיכים להשתמש בתיק העבודות גם לאחר שסיימו את התואר, בתהליך מציאת עבודה, ולכן כדאי מאוד להשקיע בו. המטרה העיקרית של תיק העבודות היא לתקשר את המסר שלך ולהציג לעולם את עבודות העיצוב המדהימות שלך.

איסוף חומרים ויצירות

בשלב זה חשוב לאסוף מספר עבודות שלך, ולבנות אותן בצורה הדרגתית או כרונולוגית בתיק. תיק עבודות צריך לא רק להציג עבודות יפות, אלא גם לספר סיפור ולכוון את הצורה לקראת ראייה כלשהי. התיק צריך להכיל מסר קוהרנטי לקהל שלו. כדי לנסות ורסיות שונות של תיק הפורטפוליו.

סקירה ופידבק של תיק העבודות

בקש מאנשים שאתה מעריך לבדוק את תיק העבודות שלך. אפשר להראות אותו לעמיתים לעבודה, לחברים, לקרובי משפחה, ובעדיפות גם לאנשים שיש להם רקע באמנות, עיצוב תעשייתי או כל תחום עיצוב אחר. בקש פידבק מדוייק. אילו עבודות הם אהבו, אילו לא אהבו. מה הבינו מכל יצירה. עם אילו עבודות התחברו וכו'. אפשר להעלות לפייסבוק את תיק העבודות ולבקש פידבק.

עדיין מתלבט?
תן ליועצי הלימודים שלנו לחזור אליך

קבל מידע על לימודי עיצוב תעשייתי

למידע על לימודי עיצוב תעשייתי
1
מלא את הפרטים ונציג לימודים יחזור אליך עם מידע על לימודי עיצוב תעשייתי, חינם וללא התחייבות!
2
בחר מוסדות לימוד
3

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות

קבל מידע על לימודי עיצוב תעשייתי
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר