קורס אמנות
שחרר את האמן שבך

קורס אמנות

רבים שואלים איך להגדיר מה נחשב בתחום לימודי אמנות ומה מחוץ לו. ההגדרה של אמנות היא פעילות אנושית שלא נעשית על פי תבנית קבועה ומוגדרת, אלא נתונה לשיקול דעת, פרשנות ויצירתיות של האמן. האמנות מבטאת את הכשרון הייחודי של האמן, אולם נעשית כמעט תמיד תחת כללים ומגבלות. האמנות היא המשפיעה הגדולה ביותר על התרבות האנושית, ולכן יש שרואים בה את הסממן המרכזי של הביטוי האנושי.

קצת על לימודי אמנות

בקורסי אמנות פעמים רבות לומדים גם את הבסיס של האמנות עצמה, ולא רק את סוג האמנות הספציפי כגון לימוד ציור. קורסים אלו מלמדים מהי אמנות, איך להגדיר אותה, מהן הצורות השונות של האמנות, כיצד משתמשים בה, ומהם מקורות צורות האמנות השונות. במקור הקלאסי אמנות נועדה לשם מימזיס, כלומר חיקוי. האמן מחקה את הטבע החיצוני והופך אותו ליצירה אישית.

תנו לנו לעזור לכם לבחור את סוג האמנות שיתאים לכם

תוכלו לקבל מידע על אמנויות חזותיות ועיצוב, אמנויות דקורטיביות, אמנות פלסטית, ואמנויות הבמה. כמו כן אפשר ללמוד ציור, רישום, פיסול, מוזיקה, ספרות, תיאטרון ואדריכלות. ז'אנרים נוספים של אמנות כוללים את הקולנוע, הצילום, הקומיקס, הווידאו, מיצבים, אמנות מושגית לסוגיה, אמנות מחשב, ואולי גם משחקי וידאו. אם אתם שואפים להיות אמנים ישראלים, ולהציג את האמנות שלכם בתערוכות ומוזיאונים לאמנות, כדאי לכם לבחור איזה סוג אמנות תרצו ללמוד.קורס אמנות: שאלות ותשובות

 חיים חיים

האם אפשר ללמוד קופירייטינג באופן פרטי
אנחנו לא מכירים אפשרות כזו.

27 ביוני 2016
יש לך שאלה? רוצה לדעת עוד? זה המקום לשאלות